x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    La hacienda bbq

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • La Hacienda Terrasverwarmer Albion
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135299021.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102455235.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/25576302.jpg
      La Hacienda La Hacienda Terrasverwarmer Albion Terrasverwarmer Albion Terrasverwarmer Albion Sierlijke vuurschaal op poten Tijdens de zomer een gezellig vuurtje stoken in de tuin gaat gemakkelijk én veilig in de La Hacienda Albion. Deze ronde vuurschaal staat op een stevig frame met drie sierlijk vormgegeven poten. Het vuur bevindt zich dus niet direct boven de grond en bovendien kunt u er op die manier gemakkelijker bij. De vuurschaal is 41 centimeter hoog en heeft een diameter van 51 centimeter. Inclusief vonkenscherm De Albion van La Hacienda is vervaardigd van staal en is uitgeru... (1)
      La Hacienda Terrasverwarmer Albion
      • 05055025581657
      1
      45.00 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Cadac DEFAULT
        • cadac
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
      • Voordelig DEFAULT
        • budget
      • Gas DEFAULT
        • gas
      • Kolen DEFAULT
        • kolen
    • Prijsbudget (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €400 (medium)
      • €400 - €700 (high)
      • Meer dan €700 (highest)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Barbecook (barbecook)
      • Outdoor Chef (outdoorchef)
      • Cadac (cadac)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boretti (boretti)
      • Grandhall (grandhall)
      • Lotusgrill (lotusgrill)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • The Bastard (the_bastard)
      • 2L Home & Garden (2l_home_garden)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adler (adler)
      • Anytime (anytime)
      • Arteflame (arteflame)
      • BadBoysBrand (badboysbrand)
      • BarrelQ (barrelq)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beliani (beliani)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Bradley smoker (bradley_smoker)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Camp Chef (camp_chef)
      • Campingaz (campingaz)
      • Cobb (cobb)
      • Cosi (cosi)
      • Cp (cp)
      • Decor (decor)
      • Decorson (decorson)
      • DeLonghi (delonghi)
      • DOBENO (dobeno)
      • Drumgrill (drumgrill)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edco (edco)
      • Emerio (emerio)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Express (express)
      • Fornetto (fornetto)
      • Fritel (fritel)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • GEFU (gefu)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • Gusta (gusta)
      • Handson (handson)
      • HECHT (hecht)
      • Hendi (hendi)
      • HerQs (herqs)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • Keter (keter)
      • Kynast (kynast)
      • La Hacienda (la_hacienda)
      • Landmann (landmann)
      • LEGO (lego)
      • Lodge (lodge)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Medion (medion)
      • Mestic (mestic)
      • Nampook (nampook)
      • Nomadiq (nomadiq)
      • OK. (ok_)
      • Patton (patton)
      • Perel (perel)
      • Philips (philips)
      • Princess (princess)
      • Proline (proline)
      • Qlima (qlima)
      • RedFire (redfire)
      • Roesle (roesle)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • Sencor (sencor)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Severin (severin)
      • Steba (steba)
      • Städler Made (sta_dler_made)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tefal (tefal)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Travellife (travellife)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Tw collection (tw_collection)
      • Unigro (unigro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Unold (unold)
      • Verycook (verycook)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Kolen (kolen)
      • Elektrisch (elektrisch)
      • Gas (gas)
      • Coal/Natural Gas (coal_natural_gas)
      • Hout (hout)
    • Type barbecue (type_grill):
      • Elektrische barbecue (elektrische_barbecue)
      • Gasbarbecue (gasbarbecue)
      • Houtskool barbecue (houtskoolbarbecue)
      • Kamado barbecue (kamado_barbecue)
      • Smoker barbecue (smoker_barbecue)
      • Skottelbraais (skottelbraais)
    • Rookfunctie (rook_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • BBQ opties (grillfuncties):
      • Deksel (deksel)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Hoogte instelbaar (hoogte_instelbaar)
      • Met wielen (met_wielen)
      • Side burner (side_burner)
      • Thermometer (thermometer)
      • Thermostaat (thermostaat)
      • Warmhoudrooster (warmhoudrooster)
      • Werkbladen (werkbladen)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Bol (bol)
      • Kogel (kogel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • Minder dan 2 personen (weinig)
      • 2 tot 4 personen (normaal)
      • 4 tot 6 personen (groot)
      • Meer dan 6 personen (grote)
    • Aantal platen / rekken (aantal_platen_rekken):
      • 1 (aantal_platen_rekken_1.0)
      • 2 (aantal_platen_rekken_2.0)
      • 3 (aantal_platen_rekken_3.0)
    • Kook oppervlakte materiaal (kook_oppervlakte_materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Diameter kookoppervlak (diameter_kookoppervlak):
      • < 40 cm (diameter_kookoppervlak_40)
      • 40 cm - 405 cm (diameter_kookoppervlak_40_410)
      • ≥ 405 cm (diameter_kookoppervlak_410)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 55 cm (hoogte_cm_55)
      • 55 cm - 95 cm (hoogte_cm_55_95)
      • 95 cm - 120 cm (hoogte_cm_95_120)
      • ≥ 120 cm (hoogte_cm_120)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 45 g (gewicht_product_45)
      • 45 g - 2800 g (gewicht_product_45_2800)
      • 2800 g - 13150 g (gewicht_product_2800_13000)
      • ≥ 13150 g (gewicht_product_13000)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_50)
      • 50 cm - 70 cm (breedte_cm_50_70)
      • 70 cm - 130 cm (breedte_cm_70_130)
      • ≥ 130 cm (breedte_cm_130)
    • Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl