x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Inventum bbq

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Inventum CG618 Contactgrill
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146555906.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102570075.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186145942.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102921892.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145610495.jpg?ts=1
      Inventum Inventum CG618 Contactgrill CG618 Contactgrill CG618 Contactgrill Met de Inventum contactgrill CG618 kunt u vlees, vis of groente grillen en heerlijke paninis of tostis bereiden. De contactgrill heeft een groot grilloppervlak van 28 x 23 cm met flexibele scharnieren, voor een optimaal contact met elk gerecht. Daarnaast kunt u de contactgrill volledig openklappen, zodat u deze ook kunt gebruiken als tafelgrill. Door de anti-aanbaklaag en het vaatwasbestendige vetopvangbakje is de contactgrill eenvoudig te reinigen. (8)
      Inventum CG618 Contactgrill
      • 08712876094275
      • CG618
      • 000000000000228019
      • 2791233
      206
      34.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoopste DEFAULT
        • budget
      • Houtskoolbarbecue DEFAULT
        • houtskoolbarbecue
      • Gasbarbecue DEFAULT
        • gasbarbecue
      • Elektrische barbecue DEFAULT
        • elektrische_barbecue
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
    • Prijs (price):
      • < € 115 (budget)
      • € 115 - € 270 (price_2)
      • € 270 - € 675 (price_3)
      • ≥ € 675 (price_4)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Barbecook (barbecook)
      • Outdoor Chef (outdoorchef)
      • Cadac (cadac)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boretti (boretti)
      • Grandhall (grandhall)
      • Lotusgrill (lotusgrill)
      • The Bastard (the_bastard)
      • 2L Home & Garden (2l_home_garden)
      • Adler (adler)
      • Aigostar (aigostar)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Arpe (arpe)
      • BarrelQ (barrelq)
      • Bartscher (bartscher)
      • Basic (basic)
      • BBGrill (bbgrill)
      • BBQ (bbq)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • BioLite (biolite)
      • Blokker (blokker)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bomann (bomann)
      • Brada (brada)
      • Buccan (buccan)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Campingaz (campingaz)
      • Cecotec (cecotec)
      • Central Park (central_park)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cobb (cobb)
      • CombiSteel (combisteel)
      • Cstore (cstore)
      • CUISINIER DELUXE (cuisinier_deluxe)
      • Dangrill (dangrill)
      • De Boer Huismerk (de_boer_huismerk)
      • Decor (decor)
      • Decorson (decorson)
      • DOBENO (dobeno)
      • Domo (domo)
      • DSM (dsm)
      • DUB (dub)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Edco (edco)
      • El Fuego (el_fuego)
      • EOE (eoe)
      • Esbit (esbit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Excellent Electrics (excellent_electrics)
      • Ferraboli (ferraboli)
      • Firefriend (firefriend)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Fun (fun)
      • Furnilux (furnilux)
      • Garcima (garcima)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gardebruk (gardebruk)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • Gebor (gebor)
      • Generic (generic)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Greenpan (greenpan)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • GS Quality Products (gs_quality_products)
      • Gusta (gusta)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • Hi (hi)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Höfats (ho_fats)
      • Intergard (intergard)
      • Inventum (inventum)
      • JustFire (justfire)
      • KAMADO (kamado)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • Kemper (kemper)
      • Kenluck (kenluck)
      • Klarstein (klarstein)
      • Koopman (koopman)
      • La Hacienda (la_hacienda)
      • Landmann (landmann)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • LUND (lund)
      • Masterbuilt (masterbuilt)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Mestic (mestic)
      • Mikamax (mikamax)
      • ML-Design (ml_design)
      • Morsø (mors_)
      • Nampook (nampook)
      • Napoleon (napoleon)
      • Nedis (nedis)
      • Nesling (nesling)
      • Ninja (ninja)
      • Nomadiq (nomadiq)
      • Ofyr (ofyr)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Ooni (ooni)
      • Outsunny (outsunny)
      • Outwell (outwell)
      • Overige (overige)
      • Patton (patton)
      • Perel (perel)
      • Philips (philips)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Progarden (progarden)
      • RedFire (redfire)
      • Relaxwonen (relaxwonen)
      • Robens (robens)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sarom Fuoco (sarom_fuoco)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Severin (severin)
      • Shall (shall)
      • Steba (steba)
      • Sunny (sunny)
      • Techwood (techwood)
      • Tefal (tefal)
      • Tepro (tepro)
      • The Garden Club (the_garden_club)
      • Toppy (toppy)
      • Traeger (traeger)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Tw collection (tw_collection)
      • Unold (unold)
      • Vaggan (vaggan)
      • Valetti (valetti)
      • Van Speijk (van_speijk)
      • Vango (vango)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vepa Bins (vepa_bins)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VXL (vxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wilderness (wilderness)
      • Windmill (windmill)
      • WMF (wmf)
      • Yakiniku (yakiniku)
      • YATO (yato)
    • Type barbecue (type_grill):
      • Betonnen barbecue (betonnen_barbecue)
      • Buitenkeuken (buitenkeukens)
      • Elektrische barbecue (elektrische_barbecue)
      • Gasbarbecue (gasbarbecue)
      • Houtskool barbecue (houtskoolbarbecue)
      • Kamado barbecue (kamado_barbecue)
      • Skottelbraais (skottelbraais)
      • Smoker barbecue (smoker_barbecue)
      • Tafelbarbecue (tafelbarbecue)
    • BBQ opties (grillfuncties):
      • Deksel (deksel)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Gereedschapshaak (gereedschapshaak)
      • Inclusief hoes (inclusief_hoes)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Met wielen (met_wielen)
      • Thermometer (thermometer)
      • Thermostaat (thermostaat)
      • Vet/As opvangbakje (vet_opvangbakje)
      • Warmhoudrooster (warmhoudrooster)
      • Werkbladen (werkbladen)
      • Zijbrander (zijbrander)
    • Aantal branders/kookzones (aantal_burners_cooking_zones):
      • 0 (aantal_burners_cooking_zones_0.0)
      • 1 (aantal_burners_cooking_zones_1.0)
      • 2 (aantal_burners_cooking_zones_2.0)
      • 3 (aantal_burners_cooking_zones_3.0)
      • 4 (aantal_burners_cooking_zones_4.0)
      • 6 (aantal_burners_cooking_zones_6.0)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • Tot 4 personen (weinig)
      • 5-8 personen (normaal)
      • 9-12 personen (groot)
      • Meer dan 12 personen (grote)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Composiet (composiet)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 45 cm (hoogte_cm_1)
      • 45 cm - 95 cm (hoogte_cm_2)
      • 95 cm - 120 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 120 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 70 cm (breedte_cm_2)
      • 70 cm - 125 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 125 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Barbecook Loewy (barbecook_loewy)
      • Barbecook Siesta (barbecook_siesta)
      • Big Green Egg 2XL (big_green_egg_2xl)
      • Big Green Egg Extra Large (big_green_egg_extra_large)
      • Big Green Egg Large (big_green_egg_large)
      • Big Green Egg Medium (big_green_egg_medium)
      • Big Green Egg Mini (big_green_egg_mini)
      • Big Green Egg MiniMax (big_green_egg_minimax)
      • Big Green Egg Small (big_green_egg_small)
      • Brada 7400 (brada_7400)
      • Cadac Skottel braai (cadac_skottel_braai)
      • Cobb Compact (cobb_compact)
      • Cobb Pro (cobb_pro)
      • Landmann Big Kamado (landmann_big_kamado)
      • Landmann Rexon (landmann_rexon)
      • Landmann Triton (landmann_triton)
      • LotusGrill XL (lotusgrill_xl)
      • OUTDOORCHEF City 420 (outdoorchef_city_420)
      • OUTDOORCHEF Leon 570 (outdoorchef_leon_570)
      • Weber Bar-B-Kettle (weber_bar_b_kettle)
      • Weber Compact Kettle (weber_compact_kettle)
      • Weber Genesis II (weber_genesis_ii)
      • Weber Go-Anywhere (weber_go_anywhere)
      • Weber Master-Touch (weber_master_touch)
      • Weber Original Kettle (weber_original_kettle)
      • Weber Performer (weber_performer)
      • Weber Pulse 1000 (weber_pulse_1000)
      • Weber Pulse 2000 (weber_pulse_2000)
      • Weber Q 1000 (weber_q_1000)
      • Weber Q 1200 (weber_q_1200)
      • Weber Q 1400 (weber_q_1400)
      • Weber Q 2000 (weber_q_2000)
      • Weber Q 2200 (weber_q_2200)
      • Weber Q 3200 (weber_q_3200)
      • Weber Q3000 (weber_q3000)
      • Weber Smokey Joe (weber_smokey_joe)
      • Weber Smokey Mountain (weber_smokey_mountain)
      • Weber Spirit II (weber_spirit_ii)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Zwart (zwart)
      • Antraciet (antraciet)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl