x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Easy Camp bbq

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Easy Camp Adventure Grill, green 2019 Houtskool Barbecues
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134849260.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137841395.jpg
      Easy Camp Easy Camp Adventure Grill, green 2019 Houtskool Barbecues Adventure Grill, green 2019 Houtskool Barbecues Adventure Grill, green 2019 Houtskool Barbecues De Adventure grill van Easy Camp is een lichtgewicht en draagbare houtskoolbarbecue die je vrijwel overal kunt gebruiken. De grill is eenvoudig te mee te nemen dankzij de vergrendelclips die het deksel vasthouden. De poten kunnen worden opgevouwen waardoor hij tot een klein formaat kan verpakt worden. De instelbare luchtventilator zorgt voor voldoende luchtstroom tijdens het gebruik van de BBQ. Het deksel is voorzien van een hittebestendige handgreep. (1)
      Easy Camp Adventure Grill, green 2019 Houtskool Barbecues
      • 05709388085924
      1
      39.38 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Cadac DEFAULT
        • cadac
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
      • Voordelig DEFAULT
        • budget
      • Gas DEFAULT
        • gas
      • Kolen DEFAULT
        • kolen
    • Prijsbudget (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €400 (medium)
      • €400 - €700 (high)
      • Meer dan €700 (highest)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Barbecook (barbecook)
      • Outdoor Chef (outdoorchef)
      • Cadac (cadac)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boretti (boretti)
      • Grandhall (grandhall)
      • Lotusgrill (lotusgrill)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • The Bastard (the_bastard)
      • 2L Home & Garden (2l_home_garden)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adler (adler)
      • Anytime (anytime)
      • Arteflame (arteflame)
      • BadBoysBrand (badboysbrand)
      • BarrelQ (barrelq)
      • Batavia (batavia)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beliani (beliani)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Bradley smoker (bradley_smoker)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Camp Chef (camp_chef)
      • Campingaz (campingaz)
      • Cobb (cobb)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cosi (cosi)
      • Cp (cp)
      • Decor (decor)
      • Decorson (decorson)
      • DeLonghi (delonghi)
      • DOBENO (dobeno)
      • Drumgrill (drumgrill)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edco (edco)
      • Emerio (emerio)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Express (express)
      • Fornetto (fornetto)
      • Fritel (fritel)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • GEFU (gefu)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • Gusta (gusta)
      • Handson (handson)
      • HECHT (hecht)
      • Hendi (hendi)
      • HerQs (herqs)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • Keter (keter)
      • Kynast (kynast)
      • La Hacienda (la_hacienda)
      • Landmann (landmann)
      • LEGO (lego)
      • Lodge (lodge)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Medion (medion)
      • Mestic (mestic)
      • Nampook (nampook)
      • Nomadiq (nomadiq)
      • OK. (ok_)
      • Patton (patton)
      • Perel (perel)
      • Philips (philips)
      • Princess (princess)
      • Proline (proline)
      • Qlima (qlima)
      • RedFire (redfire)
      • Roesle (roesle)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • Sencor (sencor)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Severin (severin)
      • Steba (steba)
      • Städler Made (sta_dler_made)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tefal (tefal)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Travellife (travellife)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Tw collection (tw_collection)
      • Unigro (unigro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Unold (unold)
      • Verycook (verycook)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Kolen (kolen)
      • Elektrisch (elektrisch)
      • Gas (gas)
      • Coal/Natural Gas (coal_natural_gas)
      • Hout (hout)
    • Type barbecue (type_grill):
      • Elektrische barbecue (elektrische_barbecue)
      • Gasbarbecue (gasbarbecue)
      • Houtskool barbecue (houtskoolbarbecue)
      • Kamado barbecue (kamado_barbecue)
      • Smoker barbecue (smoker_barbecue)
      • Skottelbraais (skottelbraais)
    • Rookfunctie (rook_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • BBQ opties (grillfuncties):
      • Deksel (deksel)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Hoogte instelbaar (hoogte_instelbaar)
      • Met wielen (met_wielen)
      • Side burner (side_burner)
      • Thermometer (thermometer)
      • Thermostaat (thermostaat)
      • Warmhoudrooster (warmhoudrooster)
      • Werkbladen (werkbladen)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Bol (bol)
      • Kogel (kogel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • Minder dan 2 personen (weinig)
      • 2 tot 4 personen (normaal)
      • 4 tot 6 personen (groot)
      • Meer dan 6 personen (grote)
    • Aantal platen / rekken (aantal_platen_rekken):
      • 1 (aantal_platen_rekken_1.0)
      • 2 (aantal_platen_rekken_2.0)
      • 3 (aantal_platen_rekken_3.0)
    • Kook oppervlakte materiaal (kook_oppervlakte_materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Diameter kookoppervlak (diameter_kookoppervlak):
      • < 40 cm (diameter_kookoppervlak_40)
      • 40 cm - 405 cm (diameter_kookoppervlak_40_410)
      • ≥ 405 cm (diameter_kookoppervlak_410)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_60)
      • 60 cm - 95 cm (hoogte_cm_60_95)
      • 95 cm - 120 cm (hoogte_cm_95_120)
      • ≥ 120 cm (hoogte_cm_120)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 50 g (gewicht_product_50)
      • 50 g - 2800 g (gewicht_product_50_2800)
      • 2800 g - 13095 g (gewicht_product_2800_13000)
      • ≥ 13095 g (gewicht_product_13000)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_50)
      • 50 cm - 70 cm (breedte_cm_50_70)
      • 70 cm - 130 cm (breedte_cm_70_130)
      • ≥ 130 cm (breedte_cm_130)
    • Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl