x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Drumgrill bbq

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Drumgrill Smoker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144484366.jpg
      Drumgrill Drumgrill Smoker Smoker Smoker Bestel DrumGrill Smoker online bij fonQ. Alle DrumGrill Barbecues uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Drumgrill Smoker
      • 08719324605526
      2
      198.99 EUR
    • Drumgrill Small
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143582425.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106122192.jpg
      Drumgrill Drumgrill Small Small Small De DrumGrill small is gemaakt van een origineel olievat. Deze BBQ heeft alles voor een avond van relaxed barbecueën met vrienden. Compleet geleverd met deksel wat hem ook nog een een trendy bijzettafel maakt. Afmetingen:Hoogte: 82 cmDiameter: 46 cmMateriaal- Staal- Gegalvaniseerde bodemHandig om te weten- Duurzaam, origineel Nederlandse kwaliteit- Gemakkelijk schoon te maken- Gemonteerd geleverd (1)
      Drumgrill Small
      • 08719324605199
      2
      81.99 EUR
    • Drumgrill Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143582477.jpg
      Drumgrill Drumgrill Medium Medium Medium De DrumGrill medium is gemaakt van een origineel olievat. Deze BBQ heeft alles voor een avond van relaxed barbecueën met vrienden. Compleet geleverd met deksel wat hem ook nog een een trendy bijzettafel maakt. Afmetingen:Hoogte: 82 cmDiameter: 46 cmMateriaal- Staal- Gegalvaniseerde bodemHandig om te weten- Duurzaam, origineel Nederlandse kwaliteit- Gemakkelijk schoon te maken- Gemonteerd geleverd (1)
      Drumgrill Medium
      • 08719324605212
      2
      96.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Cadac DEFAULT
        • cadac
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
      • Voordelig DEFAULT
        • budget
      • Gas DEFAULT
        • gas
      • Kolen DEFAULT
        • kolen
    • Prijsbudget (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €400 (medium)
      • €400 - €700 (high)
      • Meer dan €700 (highest)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Barbecook (barbecook)
      • Outdoor Chef (outdoorchef)
      • Cadac (cadac)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boretti (boretti)
      • Grandhall (grandhall)
      • Lotusgrill (lotusgrill)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • The Bastard (the_bastard)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adler (adler)
      • Anytime (anytime)
      • Arteflame (arteflame)
      • BadBoysBrand (badboysbrand)
      • BarrelQ (barrelq)
      • Batavia (batavia)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beliani (beliani)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Bradley smoker (bradley_smoker)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Camp Chef (camp_chef)
      • Campingaz (campingaz)
      • Cobb (cobb)
      • Cosi (cosi)
      • Cp (cp)
      • Decor (decor)
      • Decorson (decorson)
      • DeLonghi (delonghi)
      • DOBENO (dobeno)
      • Domo (domo)
      • Drumgrill (drumgrill)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edco (edco)
      • Emerio (emerio)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Express (express)
      • Fornetto (fornetto)
      • Fritel (fritel)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • GEFU (gefu)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • Gusta (gusta)
      • Handson (handson)
      • HECHT (hecht)
      • Hendi (hendi)
      • HerQs (herqs)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • Keter (keter)
      • Kynast (kynast)
      • La Hacienda (la_hacienda)
      • Landmann (landmann)
      • LEGO (lego)
      • Lodge (lodge)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Medion (medion)
      • Mestic (mestic)
      • Nampook (nampook)
      • Nomadiq (nomadiq)
      • OK. (ok_)
      • Patton (patton)
      • Perel (perel)
      • Philips (philips)
      • Princess (princess)
      • Proline (proline)
      • Qlima (qlima)
      • RedFire (redfire)
      • Roesle (roesle)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • Sencor (sencor)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Severin (severin)
      • Sorel (sorel)
      • Steba (steba)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tefal (tefal)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Travellife (travellife)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Tw collection (tw_collection)
      • Unigro (unigro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Unold (unold)
      • Verycook (verycook)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Kolen (kolen)
      • Elektrisch (elektrisch)
      • Gas (gas)
      • Coal/Natural Gas (coal_natural_gas)
      • Hout (hout)
    • Type barbecue (type_grill):
      • Elektrische barbecue (elektrische_barbecue)
      • Gasbarbecue (gasbarbecue)
      • Houtskool barbecue (houtskoolbarbecue)
      • Kamado barbecue (kamado_barbecue)
      • Smoker barbecue (smoker_barbecue)
      • Skottelbraais (skottelbraais)
    • Rookfunctie (rook_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • BBQ opties (grillfuncties):
      • Deksel (deksel)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Hoogte instelbaar (hoogte_instelbaar)
      • Met wielen (met_wielen)
      • Side burner (side_burner)
      • Thermometer (thermometer)
      • Thermostaat (thermostaat)
      • Warmhoudrooster (warmhoudrooster)
      • Werkbladen (werkbladen)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Bol (bol)
      • Kogel (kogel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • Minder dan 2 personen (weinig)
      • 2 tot 4 personen (normaal)
      • 4 tot 6 personen (groot)
      • Meer dan 6 personen (grote)
    • Aantal platen / rekken (aantal_platen_rekken):
      • 1 (aantal_platen_rekken_1.0)
      • 2 (aantal_platen_rekken_2.0)
      • 3 (aantal_platen_rekken_3.0)
    • Kook oppervlakte materiaal (kook_oppervlakte_materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Diameter kookoppervlak (diameter_kookoppervlak):
      • < 40 cm (diameter_kookoppervlak_40)
      • 40 cm - 405 cm (diameter_kookoppervlak_40_410)
      • ≥ 405 cm (diameter_kookoppervlak_410)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_60)
      • 60 cm - 95 cm (hoogte_cm_60_95)
      • 95 cm - 120 cm (hoogte_cm_95_120)
      • ≥ 120 cm (hoogte_cm_120)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 50 g (gewicht_product_50)
      • 50 g - 2700 g (gewicht_product_50_2700)
      • 2700 g - 13095 g (gewicht_product_2700_13000)
      • ≥ 13095 g (gewicht_product_13000)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_50)
      • 50 cm - 70 cm (breedte_cm_50_70)
      • 70 cm - 130 cm (breedte_cm_70_130)
      • ≥ 130 cm (breedte_cm_130)
    • Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl