x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Decor bbq

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Decor Steven Betonnen Barbecue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138536491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128923756.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108681530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108681531.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138536957.jpg
      Decor Decor Steven Betonnen Barbecue Steven Betonnen Barbecue Steven Betonnen Barbecue Betonnen Bbq Westerland. Deze betonnen barbecue is van een hoogwaardige kwaliteit. U dient de barbecue te onderhouden met producten die ook bij ons verkrijgbaar zijn. Let op: Alle BBQ's worden ongecoat geleverd. De afgebeelde BBQ is gecoat in een bepaalde kleur. U kunt zelf uw BBQ in de gewenste kleur coaten. Op een ongecoate BBQ zit geen garantie. Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Decorson maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Be... (2)
      Decor Steven Betonnen Barbecue
      • 04031942000540
      • 138956
      2
      518.00 EUR
    • Decor Bbq Beton Havana
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149446801.jpg
      Decor Decor Bbq Beton Havana Bbq Beton Havana Bbq Beton Havana De betonnen barbecue Havana van Decor is een compacte, massieve, van hoogwaardig materiaal gemaakte barbecue en is geschikt voor houtskool en briketten. De barbecue heeft de mogelijkheid voor een draaispit, verchroomd grillrooster dat instelbaar is op twee verschillende niveaus en bevat extra opbergmogelijkheden voor toebehoren. Door middel van de Decor Barbecue Fix 300ml is de barbecue gemakkelijk te monteren, dit product kan afzonderlijk gekocht worden. De barbecue dient behandeld te worden... (1)
      Decor Bbq Beton Havana
      • 08018459576528
      1
      deal
      229.19 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Cadac DEFAULT
        • cadac
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
      • Voordelig DEFAULT
        • budget
      • Gas DEFAULT
        • gas
      • Kolen DEFAULT
        • kolen
    • Prijsbudget (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €400 (medium)
      • €400 - €700 (high)
      • Meer dan €700 (highest)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Barbecook (barbecook)
      • Outdoor Chef (outdoorchef)
      • Cadac (cadac)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boretti (boretti)
      • Grandhall (grandhall)
      • Lotusgrill (lotusgrill)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • The Bastard (the_bastard)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adler (adler)
      • Anytime (anytime)
      • Arteflame (arteflame)
      • BadBoysBrand (badboysbrand)
      • BarrelQ (barrelq)
      • Batavia (batavia)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beliani (beliani)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Bradley smoker (bradley_smoker)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Camp Chef (camp_chef)
      • Campingaz (campingaz)
      • Cobb (cobb)
      • Cosi (cosi)
      • Cp (cp)
      • Decor (decor)
      • Decorson (decorson)
      • DeLonghi (delonghi)
      • DOBENO (dobeno)
      • Domo (domo)
      • Drumgrill (drumgrill)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edco (edco)
      • Emerio (emerio)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Express (express)
      • Fornetto (fornetto)
      • Fritel (fritel)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • Gusta (gusta)
      • Handson (handson)
      • HECHT (hecht)
      • Hendi (hendi)
      • HerQs (herqs)
      • Huismerk (huismerk)
      • Höfats (ho_fats)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • Keter (keter)
      • Kynast (kynast)
      • La Hacienda (la_hacienda)
      • Landmann (landmann)
      • LEGO (lego)
      • Lodge (lodge)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Medion (medion)
      • Mestic (mestic)
      • Nampook (nampook)
      • Nomadiq (nomadiq)
      • OK. (ok_)
      • Outwell (outwell)
      • Patton (patton)
      • Perel (perel)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • Proline (proline)
      • Qlima (qlima)
      • RedFire (redfire)
      • Relags (relags)
      • Robens (robens)
      • Roesle (roesle)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Severin (severin)
      • Solis (solis)
      • Steba (steba)
      • Städler Made (sta_dler_made)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tefal (tefal)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Travellife (travellife)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Tw collection (tw_collection)
      • Unigro (unigro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Unold (unold)
      • Vargo (vargo)
      • Verycook (verycook)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Kolen (kolen)
      • Elektrisch (elektrisch)
      • Gas (gas)
      • Coal/Natural Gas (coal_natural_gas)
      • Hout (hout)
    • Type barbecue (type_grill):
      • Elektrische barbecue (elektrische_barbecue)
      • Gasbarbecue (gasbarbecue)
      • Houtskool barbecue (houtskoolbarbecue)
      • Kamado barbecue (kamado_barbecue)
      • Smoker barbecue (smoker_barbecue)
      • Skottelbraais (skottelbraais)
    • Rookfunctie (rook_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • BBQ opties (grillfuncties):
      • Deksel (deksel)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Hoogte instelbaar (hoogte_instelbaar)
      • Met wielen (met_wielen)
      • Side burner (side_burner)
      • Thermometer (thermometer)
      • Thermostaat (thermostaat)
      • Warmhoudrooster (warmhoudrooster)
      • Werkbladen (werkbladen)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Bol (bol)
      • Kogel (kogel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • Minder dan 2 personen (weinig)
      • 2 tot 4 personen (normaal)
      • 4 tot 6 personen (groot)
      • Meer dan 6 personen (grote)
    • Aantal platen / rekken (aantal_platen_rekken):
      • 1 (aantal_platen_rekken_1.0)
      • 2 (aantal_platen_rekken_2.0)
      • 3 (aantal_platen_rekken_3.0)
    • Kook oppervlakte materiaal (kook_oppervlakte_materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Keramisch (keramisch)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Diameter kookoppervlak (diameter_kookoppervlak):
      • < 40 cm (diameter_kookoppervlak_40)
      • 40 cm - 320 cm (diameter_kookoppervlak_40_320)
      • ≥ 320 cm (diameter_kookoppervlak_320)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_50)
      • 50 cm - 95 cm (hoogte_cm_50_95)
      • 95 cm - 115 cm (hoogte_cm_95_120)
      • ≥ 115 cm (hoogte_cm_120)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 50 g (gewicht_product_50)
      • 50 g - 3000 g (gewicht_product_50_3000)
      • 3000 g - 12000 g (gewicht_product_3000_12000)
      • ≥ 12000 g (gewicht_product_12000)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_50)
      • 50 cm - 70 cm (breedte_cm_50_70)
      • 70 cm - 120 cm (breedte_cm_70_120)
      • ≥ 120 cm (breedte_cm_120)
    • Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl