x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cadac Safari Chef 2 Skottelbraai

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cadac Safari Chef 2 Skottelbraai
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cadac Safari Chef 2 Skottelbraai
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cadac Safari Chef 2 Skottelbraai
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174551120.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505570.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505572.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191089938.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505566.jpg?ts=1
Cadac Cadac Safari Chef 2 Skottelbraai Safari Chef 2 Skottelbraai Safari Chef 2 Skottelbraai De Safari Chef 30 LP werkt middels gasslang en drukregelaar, welke apart verkrijgbaar zijn. Vervolgens bereid je de lekkerste maaltijden en heb je veel kookmogelijkheden, want je krijgt er 4 verschillende kookoppervlakken bij: 1 deksel/pan, 1 BBQ rooster, 1 pandrager, 1 bakplaat. De gasbarbecue is dus van alle gemakken voorzien. Kook het water voor een kopje thee, warm je bliksoepje op of braadt er (34)
  • 06001773107129
  • 546500
7
deal
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Gasbarbecue, Skottelbraais
    • Warmtebron: Gas
    • Grillfuncties: Deksel
    • Deksel: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Koker
    • Aantal burners/cooking zones: 1
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Rond
    • Materiaal: Emaille, Staal, Metaal, Kunststof
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 39 cm
    • Gewicht: 3.6 kg
    • Breedte (cm): 32 cm
    • Lengte: 32 cm
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
    • Benen: Ja
    • Verwarmingsrek: Nee
  • Technische details
    • Thermometer: Nee
    • Totaal vermogen: 1630 Watt
  • Prestatie
    • Electronische ontsteking: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2015
  • 128.90 291.81 EUR 7
    4
    • Vrijbuiter.nl Vrijbuiter.nl
      De Safari Chef 30 LP werkt middels gasslang en drukregelaar, welke apart verkrijgbaar zijn. Vervolgens bereid je de lekkerste maaltijden ...
      128.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vrijbuiter Gouda Vrijbuiter Gouda
      De Safari Chef 30 LP werkt middels gasslang en drukregelaar, welke apart verkrijgbaar zijn. Vervolgens bereid je de lekkerste maaltijden ...
      144.99, 4.674286599999999, 52.02596819999999 HIGH
      4
    • Soellaart.nl Soellaart.nl
      De Safari Chef is verkrijgbaar als lagedruk toestel (LP) en als hogedruk toestel (HP). De hogedruk versie werkt op een EN417 gascartridge...144.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Take the Cadac Safari Chef 2 High Pressure BBQ on your travels and achieve great meals outdoors in n This ultraportable bbq grill weighs ...291.81, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Boretti Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225929390.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225848183.jpg?ts=1
      Boretti Boretti Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset Boretti Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset (1)
      Boretti Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset
      • 06090531436489
      3
    • Boretti Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224288084.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225851567.jpg?ts=1
      Boretti Boretti Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset Deze Fratello 2.0 houtskool barbecue van kwaliteitsmerk Boretti is echt een eyecatcher voor in de tuin. Het vernieuwende houtskool model biedt vele mogelijkheden, een waar pronkstuk voor in de tuin! Deze prachtige Fratello barbecue is het broertje van de Barilo Boretti barbecue. Deze vernieuwde versie is verder geoptimaliseerd. Zo zit de thermometer in de deksel verwerkt, is er een extra luchtrooster en is er een coating gebruikt die beter bestand is tegen hitte. Deze mooie houtskool barbecue... (2)
      Boretti Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset
      • 06090504943945
      3
    • Sarom Fuoco - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226600502.jpg?ts=1
      Sarom Fuoco Sarom Fuoco - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm Sarom Fuoco - Betonnen barbecue - Sondrio - 140 x 59 x 148 cm (1)
      Sarom Fuoco - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm
      • 08023034046266
      1
    • Sarom Fuoco - Betonnen Barbecue - Ulisse- Houtskool -170 X 64 X 232 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226614570.jpg?ts=1
      Sarom Fuoco Sarom Fuoco - Betonnen Barbecue - Ulisse- Houtskool -170 X 64 X 232 Cm - Betonnen Barbecue - Ulisse- Houtskool -170 X 64 X 232 Cm - Betonnen Barbecue - Ulisse- Houtskool -170 X 64 X 232 Cm Sarom Fuoco - Betonnen barbecue - ULISSE- Houtskool -170 x 64 x 232 cm (1)
      Sarom Fuoco - Betonnen Barbecue - Ulisse- Houtskool -170 X 64 X 232 Cm
      • 08023034045139
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 144.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 144.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 144.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 144.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 144.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 144.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 144.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 144.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 144.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 115.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 115.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 115.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 115.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 115.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 128.90
    • partner@vergelijk.nl