x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bo Camp bbq

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bo Camp Barbecue - Notebook Compact - Houtskool - Rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167285661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/71600731.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212491580.jpg
      Bo Camp Bo Camp Barbecue - Notebook Compact - Houtskool - Rvs Barbecue - Notebook Compact - Houtskool - Rvs Barbecue - Notebook Compact - Houtskool - Rvs Bestel Barbecue Bo-Camp Notebook Compact RVS online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Bo-Camp bij Etrias. (1)
      Bo Camp Barbecue - Notebook Compact - Houtskool - Rvs
      • 08712013083476
      • 8108347
      2
      41.90 EUR
    • Bo Camp Barbecue - Compact - Deluxe - Rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175653839.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138549421.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138549430.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138549386.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183626858.jpg
      Bo Camp Bo Camp Barbecue - Compact - Deluxe - Rvs Barbecue - Compact - Deluxe - Rvs Barbecue - Compact - Deluxe - Rvs Een compacte, inklapbare RVS barbecue. Deze barbecue is gemaakt van roestvrij staal. Snel en eenvoudig op te zetten door de poten uit te klappen. Zeer geschikt om mee te nemen tijdens het reizen. (1)
      Bo Camp Barbecue - Compact - Deluxe - Rvs
      • 08712013083605
      5
      47.50 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Cadac DEFAULT
        • cadac
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
      • Voordelig DEFAULT
        • budget
      • Gas DEFAULT
        • gas
      • Kolen DEFAULT
        • kolen
    • Prijsbudget (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €400 (medium)
      • €400 - €700 (high)
      • Meer dan €700 (highest)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Barbecook (barbecook)
      • Outdoor Chef (outdoorchef)
      • Cadac (cadac)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boretti (boretti)
      • Grandhall (grandhall)
      • Lotusgrill (lotusgrill)
      • The Bastard (the_bastard)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adler (adler)
      • Ariete (ariete)
      • Arpe (arpe)
      • BarrelQ (barrelq)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • BioLite (biolite)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bomann (bomann)
      • Boomex (boomex)
      • Boska (boska)
      • Brada (brada)
      • Bredeco (bredeco)
      • Buccan (buccan)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • CamPart Travel (campart_travel)
      • Campingaz (campingaz)
      • Central Park (central_park)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • CombiSteel (combisteel)
      • Coppens (coppens)
      • Domo (domo)
      • Drumgrill (drumgrill)
      • DSM (dsm)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Elta (elta)
      • Emerio (emerio)
      • EOE (eoe)
      • Esbit (esbit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Ferraboli (ferraboli)
      • Fire Maple (fire_maple)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Fun (fun)
      • Furnilux (furnilux)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gardebruk (gardebruk)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • GEFU (gefu)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gimeg (gimeg)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • Hendi (hendi)
      • Hi (hi)
      • Höfats (ho_fats)
      • Inventum (inventum)
      • KAMADO (kamado)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Koziol (koziol)
      • Landmann (landmann)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lodge (lodge)
      • Loooqs (loooqs)
      • Masterbuilt (masterbuilt)
      • Maxtuinmeubel (maxtuinmeubel)
      • Mesko (mesko)
      • Mestic (mestic)
      • Mikamax (mikamax)
      • ML-Design (ml_design)
      • Nampook (nampook)
      • Napoleon (napoleon)
      • Nedis (nedis)
      • Nomadiq (nomadiq)
      • Ofyr (ofyr)
      • Outsunny (outsunny)
      • Outwell (outwell)
      • Patton (patton)
      • Perel (perel)
      • Petromax (petromax)
      • Philips (philips)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Progarden (progarden)
      • RedFire (redfire)
      • Robens (robens)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Römertopf (ro_mertopf)
      • Rösle (ro_sle)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • Severin (severin)
      • Smoby (smoby)
      • Sorel (sorel)
      • Steba (steba)
      • Städler Made (sta_dler_made)
      • Sunny (sunny)
      • Tefal (tefal)
      • Tepro (tepro)
      • The Garden Club (the_garden_club)
      • Toppy (toppy)
      • Traeger (traeger)
      • Trebs (trebs)
      • Triangle (triangle)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • Unold (unold)
      • Vaggan (vaggan)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • VXL (vxl)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Weltevree (weltevree)
      • Windmill (windmill)
      • Witloft (witloft)
      • WMF (wmf)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Type barbecue (type_grill):
      • Elektrische barbecue (elektrische_barbecue)
      • Gasbarbecue (gasbarbecue)
      • Houtskool barbecue (houtskoolbarbecue)
      • Skottelbraais (skottelbraais)
      • Smoker barbecue (smoker_barbecue)
      • Kamado barbecue (kamado_barbecue)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Gas (gas)
      • Kolen (kolen)
      • Elektrisch (elektrisch)
    • Rookfunctie (rook_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • BBQ opties (grillfuncties):
      • Deksel (deksel)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Gereedschapshaak (gereedschapshaak)
      • Hoogte instelbaar (hoogte_instelbaar)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Met wielen (met_wielen)
      • Thermometer (thermometer)
      • Thermostaat (thermostaat)
      • Vet opvangbakje (vet_opvangbakje)
      • Warmhoudrooster (warmhoudrooster)
      • Werkbladen (werkbladen)
      • Zijbrander (zijbrander)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • Minder dan 2 personen (weinig)
      • 2 tot 4 personen (normaal)
      • 4 tot 6 personen (groot)
      • Meer dan 6 personen (grote)
    • Aantal branders/kookzones (aantal_burners_cooking_zones):
      • 1 (aantal_burners_cooking_zones_1.0)
      • 2 (aantal_burners_cooking_zones_2.0)
      • 3 (aantal_burners_cooking_zones_3.0)
      • 4 (aantal_burners_cooking_zones_4.0)
      • 5 (aantal_burners_cooking_zones_5.0)
      • 6 (aantal_burners_cooking_zones_6.0)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Kook oppervlakte materiaal (kook_oppervlakte_materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 45 cm (hoogte_cm_1)
      • 45 cm - 90 cm (hoogte_cm_2)
      • 90 cm - 115 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 115 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_1)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_2)
      • 60 cm - 105 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 105 cm (breedte_cm_4)
    • Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Zwart (zwart)
      • Antraciet (antraciet)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl