x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er barbecues verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    bbq

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in barbecue categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bbq collection Houtskool Barbecue Metaal op Wielen (78x46cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151424871.jpg
      Bbq collection Bbq collection Houtskool Barbecue Metaal op Wielen (78x46cm Houtskool Barbecue Metaal op Wielen (78x46cm Houtskool Barbecue Metaal op Wielen (78x46cm Kogelbarbecue - Ø46 cm outLEDje (2)
      Bbq collection Houtskool Barbecue Metaal op Wielen (78x46cm
      • 08718158390219
      2
      46.08 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Boretti DEFAULT
        • boretti
      • Cadac DEFAULT
        • cadac
      • Big Green Egg DEFAULT
        • big_green_egg
      • Voordelig DEFAULT
        • budget
      • Gas DEFAULT
        • gas
      • Kolen DEFAULT
        • kolen
    • Prijsbudget (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €400 (medium)
      • €400 - €700 (high)
      • Meer dan €700 (highest)
    • Merk (brand):
      • Weber (weber)
      • Barbecook (barbecook)
      • Outdoor Chef (outdoorchef)
      • Cadac (cadac)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Boretti (boretti)
      • Grandhall (grandhall)
      • Lotusgrill (lotusgrill)
      • The Bastard (the_bastard)
      • Arteflame (arteflame)
      • Bartscher (bartscher)
      • Batavia (batavia)
      • BBGrill (bbgrill)
      • BBQ (bbq)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Brada (brada)
      • Buschbeck (buschbeck)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Central Park (central_park)
      • Cobb (cobb)
      • Cosi (cosi)
      • Cuisipro (cuisipro)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • DSM (dsm)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edco (edco)
      • El Fuego (el_fuego)
      • Emerio (emerio)
      • Esbit (esbit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Ferraboli (ferraboli)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • Hendi (hendi)
      • HerQs (herqs)
      • Huismerk (huismerk)
      • Höfats (ho_fats)
      • KAMADO (kamado)
      • Kamado joe (kamado_joe)
      • KOOKI (kooki)
      • Kynast (kynast)
      • Landmann (landmann)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Mastergrill (mastergrill)
      • Medion (medion)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Napoleon (napoleon)
      • Nesling (nesling)
      • Nomadiq (nomadiq)
      • Nova (nova)
      • Ofyr (ofyr)
      • OK. (ok_)
      • Outwell (outwell)
      • Patton (patton)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • RedFire (redfire)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scotts Bluf (scotts_bluf)
      • Severin (severin)
      • Steba (steba)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tefal (tefal)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • Unold (unold)
      • Vaggan (vaggan)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Weltevree (weltevree)
      • WMF (wmf)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Type barbecue (type_grill):
      • Elektrische barbecue (elektrische_barbecue)
      • Gasbarbecue (gasbarbecue)
      • Houtskool barbecue (houtskoolbarbecue)
      • Skottelbraais (skottelbraais)
      • Smoker barbecue (smoker_barbecue)
      • Kamado barbecue (kamado_barbecue)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Gas (gas)
      • Kolen (kolen)
      • Elektrisch (elektrisch)
    • Rookfunctie (rook_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • BBQ opties (grillfuncties):
      • Deksel (deksel)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Gereedschapshaak (gereedschapshaak)
      • Hoogte instelbaar (hoogte_instelbaar)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Met wielen (met_wielen)
      • Thermometer (thermometer)
      • Thermostaat (thermostaat)
      • Vet opvangbakje (vet_opvangbakje)
      • Warmhoudrooster (warmhoudrooster)
      • Werkbladen (werkbladen)
      • Zijbrander (zijbrander)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • Minder dan 2 personen (weinig)
      • 2 tot 4 personen (normaal)
      • 4 tot 6 personen (groot)
      • Meer dan 6 personen (grote)
    • Aantal branders/kookzones (aantal_burners_cooking_zones):
      • 1 (aantal_burners_cooking_zones_1.0)
      • 2 (aantal_burners_cooking_zones_2.0)
      • 3 (aantal_burners_cooking_zones_3.0)
      • 4 (aantal_burners_cooking_zones_4.0)
      • 5 (aantal_burners_cooking_zones_5.0)
      • 6 (aantal_burners_cooking_zones_6.0)
      • 7 (aantal_burners_cooking_zones_7.0)
    • Vorm kookoppervlak (kookoppervlakte_vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
    • Kook oppervlakte materiaal (kook_oppervlakte_materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_1)
      • 60 cm - 100 cm (hoogte_cm_2)
      • 100 cm - 120 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 120 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 55 cm (breedte_cm_1)
      • 55 cm - 75 cm (breedte_cm_2)
      • 75 cm - 130 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 130 cm (breedte_cm_4)
    • Wieltjes (met_wielen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl