x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ryobi Ryob RGS410 Accu Gras-Struikschaar

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ryobi Ryob RGS410 Accu Gras-Struikschaar
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ryobi Ryob RGS410 Accu Gras-Struikschaar
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ryobi Ryob RGS410 Accu Gras-Struikschaar
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147043821.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147136917.jpg?ts=1
Ryobi Ryobi Ryob RGS410 Accu Gras-Struikschaar Ryob RGS410 Accu Gras-Struikschaar Ryob RGS410 Accu Gras-Struikschaar Accu Gras en struikschaar 4 V RGS410 \\n\\n Precisie messen zijn eenvoudig, snel, en zonder gereedschap te verwisselen. Veiligheidsslot voorkomt onbedoeld starten. \\n\\n Technische gegevens * Accu capaciteit 1,5 Ah * Accuduur: tot 55 min * laadtijd: 210-270 min * buxusschaarmes: lengte 120 mm snijdikte 8 mm * grasschaar messen: snijbreedte 80 mm * Gewicht grasschaar: 600 g * gewicht buxusschaar: 700 g Omvang levering * 4 V/1,5 Ah Accu (1)
  • 04892210812506
  • 5133000678
1
  • Design
    • Kleur: Zwart, Groen
  • Algemene kenmerken
    • Soort grondbewerking: Mes
  • Technische details
    • Gebruikstijd: 55 Minuten
    • Verbinding: Draadloos
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.6 kg
  • Accu/Batterij
    • Batterij oplaadtijd: 270 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Batterijvoltage: 4 V
  • 70.06 70.06 EUR 1
    1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.262877075943639 (105)
      Accu Gras en struikschaar 4 V RGS410 \\n\\n Precisie messen zijn eenvoudig, snel, en zonder gereedschap te verwisselen. Veiligheidsslot v...70.06, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Stihl Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210594727.jpg?ts=1
      Stihl Stihl Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100 Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100 Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100 Bijzondere kenmerken * Traploos verlengbaar van 95 cm tot 110 cm * Lichtlopende wielen * Om rechtop te werken met HSA 25 * Werkhoek tot 125° regelbaar * Snelle en eenvoudige montage * Niet compatibel met HSA 25 (5)
      Stihl Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100
      • 00886661345908
      2
    • Freund 1515 Graskantenschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167371423.jpg?ts=1
      Freund Freund 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar Freund 1515 graskantenschaar. Deze Freund 1515 graskantenschaar is multifunctioneel. Hiermee is het mogelijk om alle graskanten perfect bij te houden. De lengte van de Freund grasschaar 1515 is 30 cm. De messen zijn vervaardigd van gehard staal. Gras wordt meestal met een grasmaaier gemaaid. Vaak blijven er dan nog graskanten of lastige randjes over waar je met de machine niet bij kunt. Die kun je met een grastrimmer wegmaaien, maar voor kleine stukjes kun je ook een grasschaar gebruiken. Je ... (1)
      Freund 1515 Graskantenschaar
      • 04000925503606
      3
      deal
    • Bosch Reservemes voor Rotak 37
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151698373.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Reservemes voor Rotak 37 Reservemes voor Rotak 37 Reservemes voor Rotak 37 Reservemes voor Rotak 37 * Reservemes voor Rotak 37 Geschikt voor * Rotak 37 (1)
      Bosch Reservemes voor Rotak 37
      • 03165140399067
      • F016800272
      3
    • Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101164541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125203270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157556944.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116042944.jpg?ts=1
      Bosch Bosch ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar Bosch accubuxusschaar Isio De nieuwe Isio accubuxusschaar levert altijd een perfect resultaat. \\n Voor de individuele vormgeving van kleine buxusboompjes op het balkon of uw struikjes op het terras of in de tuin de nieuwe Isio is handig, heel licht en altijd klaar voor gebruik. \\n Want de compacte en lichte lithium-ionaccu zorgt voor maximaal vermogen en korte laadtijden. Highlights * Geen zelfontlading, geen memory-effect, altijd klaar voor gebruik dankzij de innovatieve lithium-ionenaccu... (2)
      Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • 03165140630610
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 72.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 72.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 72.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 72.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 72.49
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 72.76
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 72.76
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 70.06
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 70.06
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 70.06
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 70.06
    • partner@vergelijk.nl