x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ryobi OGS1822 ONE+

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ryobi OGS1822 ONE+
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ryobi OGS1822 ONE+
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ryobi OGS1822 ONE+
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172850772.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232069134.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181997636.jpg?ts=1
Ryobi Ryobi OGS1822 ONE+ OGS1822 ONE+ OGS1822 ONE+ Let op, standaard geleverd zonder accu's en lader! Bijzondere kenmerken De Ryobi accugras- en snoeischaar is door het rubberen greepoppervlak zeer aangenaam in gebruik. Bovendien kunnen de messen zonder gereedschap worden vervangen en samen met de veiligheidsschakelaar, die onbedoeld inschakelen voorkomt, zorgt dit voor extra veiligheid en daarmee onberispelijke werkresultaten. Highlights: Twee functies in één apparaat Snijlengte grasmessen: 120 mm Snijdikte snoeischaar 8 mm Zwaardlengte snoe... (6)
  • 04892210147837
  • 5133002830
4
deal
  • 62.49 67.00 EUR 4
    4
    • Gereedschapcentrum.nl Gereedschapcentrum.nl
      9.01373958766427 (542)
      Let op, standaard geleverd zonder accu's en lader! Bijzondere kenmerken De Ryobi accugras- en snoeischaar is door het rubberen greepopper...
      62.49, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gereedschapcentrum Tilburg Gereedschapcentrum Tilburg
      8.939533134128634 (16)
      Let op, standaard geleverd zonder accu's en lader! Bijzondere kenmerken De Ryobi accugras- en snoeischaar is door het rubberen greepopper...
      66.00, 5.0281248, 51.589339 HIGH
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Het compacte tuingereedschap kan als gazonrandschaar en struikschaar worden gebruikt. Door het lage gewicht en de lichte constructie is e...62.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.262877075943639 (105)
      Bijzondere kenmerken * Duurzame verharde messen * 2-in-1 struikschaar voor veelzijdigheid in de tuin * Compact en lichtgewicht model voor...67.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Bosch Reservemesjes ART 26-18 Li (5 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118628036.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132105921.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Reservemesjes ART 26-18 Li (5 stuks) Reservemesjes ART 26-18 Li (5 stuks) Reservemesjes ART 26-18 Li (5 stuks) Bosch Reserve Mesjes Nylon voor ART 26-18 LI | 5 stuks * Veiligheidskunststofmes (5 stuks) voor ART 26-18 LI Accu Trimmer. Onder meer geschikt voor * Bosch ART 26-18 Li Accu Trimmer (1)
      Bosch Reservemesjes ART 26-18 Li (5 stuks)
      • 03165140772860
      • F016800372
      2
    • Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101164541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125203270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157556944.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116042944.jpg?ts=1
      Bosch Bosch ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar Bosch accubuxusschaar Isio De nieuwe Isio accubuxusschaar levert altijd een perfect resultaat. \\n Voor de individuele vormgeving van kleine buxusboompjes op het balkon of uw struikjes op het terras of in de tuin de nieuwe Isio is handig, heel licht en altijd klaar voor gebruik. \\n Want de compacte en lichte lithium-ionaccu zorgt voor maximaal vermogen en korte laadtijden. Highlights * Geen zelfontlading, geen memory-effect, altijd klaar voor gebruik dankzij de innovatieve lithium-ionenaccu... (1)
      Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • 03165140630610
      1
    • Freund 1515 Graskantenschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167371423.jpg?ts=1
      Freund Freund 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar Freund 1515 graskantenschaar. Deze Freund 1515 graskantenschaar is multifunctioneel. Hiermee is het mogelijk om alle graskanten perfect bij te houden. De lengte van de Freund grasschaar 1515 is 30 cm. De messen zijn vervaardigd van gehard staal. Gras wordt meestal met een grasmaaier gemaaid. Vaak blijven er dan nog graskanten of lastige randjes over waar je met de machine niet bij kunt. Die kun je met een grastrimmer wegmaaien, maar voor kleine stukjes kun je ook een grasschaar gebruiken. Je ... (1)
      Freund 1515 Graskantenschaar
      • 04000925503606
      3
      deal
    • Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110226084.jpg?ts=1
      Makita Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4V Accu grasschaar Gebruikersvoordelen * Lichtgewicht en compact ontwerp voor optimale bewegingsvrijheid. * In 3 instelbare snijhoogten (10/15/25 mm) voor een goede afstemming met het gazon. * Geleverd met accu BL1430 en oplader DC18RA * Met beveiliging voor diepontlading van de accu: LED-indicator geeft de status aan. * Het mes kan zonder gereedschap vervangen worden. * Het frame zorgt ervoor dat de machine zich eenvoudig laat geleiden. * Stil, milieuvriendelijk en gezond door ge... (1)
      Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • 00088381677325
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 51.69
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 51.69
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 51.69
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 51.69
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 51.69
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 51.69
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 51.69
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 51.69
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 51.69
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 56.64
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 56.64
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 56.64
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 56.64
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 56.64
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 56.64
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.64
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.64
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.64
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.64
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 56.59
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 56.59
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 56.59
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 56.59
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 56.59
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 56.59
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 56.59
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 56.59
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 56.59
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 56.59
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 56.59
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 56.64
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 56.64
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 56.64
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 61.54
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 61.54
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 61.54
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 61.54
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 61.54
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 61.54
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 61.54
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 59.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.94
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 67.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 67.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 67.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 67.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 67.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 67.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 67.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 67.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 66.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 66.49
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 62.49
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 62.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 62.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 62.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 62.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 62.49
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 62.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 62.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 62.49
    • partner@vergelijk.nl