x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Powerplus POWEG4500 Grasschaar | Heggenschaar 7.2V

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Powerplus POWEG4500 Grasschaar | Heggenschaar 7.2V
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Powerplus POWEG4500 Grasschaar | Heggenschaar 7.2V
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Powerplus POWEG4500 Grasschaar | Heggenschaar 7.2V
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214473411.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151487852.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151487854.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102372216.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151487848.jpg?ts=1
Powerplus Powerplus POWEG4500 Grasschaar | Heggenschaar 7.2V POWEG4500 Grasschaar | Heggenschaar 7.2V POWEG4500 Grasschaar | Heggenschaar 7.2V Accu heggenschaar en grasschaar - Als jij zowel gras wilt bijknippen als kleine struikjes wilt snoeien is deze elektrische gras- en heggenschaar ideaal. Zo bevat deze 2 verschillende messen voor zowel grasknippen als struiken snoeien. Het exemplaar werkt verder met een accu waardoor je enorme bewegingsvrijheid hebt tijdens het snoeien.Elektrische grasschaar en heggenschaar voor jouw tuinHet bijknippen van je gras of het snoeien van je struiken wordt heel eenvoudig met deze elektrische 2-in-1 ... (2)
  • 05400338074455
  • POWEG4500
4
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 34.50 45.05 EUR 4
    4
    • Kabelshop.nl Kabelshop.nl
      Accu heggenschaar en grasschaar - Als jij zowel gras wilt bijknippen als kleine struikjes wilt snoeien is deze elektrische gras- en hegge...34.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      accu grasschaar Li-ion batterij 7,2 volt 1500 mAh 2 mes: Grassnede / - struiksnede Meslengte heggenschaar: 120 mm - max 6 mm dik Mes bree...34.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Powerplus POWEG4500 Gras-/Heggenschaar Accu - 7.2V - Snoeien en knippen - Zwaardlengte 83/120mm - Mesafstand 8mm - Incl. 1,5Ah accu en la...34.89, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vanmelis.nl Vanmelis.nl
      Wil je je gras even snel wat bijknippen of kleine struiken hier en daar wat snoeien? Dan is deze 2-in-1 gras- en haagschaar ideaal. De co...45.05, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110226084.jpg?ts=1
      Makita Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4V Accu grasschaar Gebruikersvoordelen * Lichtgewicht en compact ontwerp voor optimale bewegingsvrijheid. * In 3 instelbare snijhoogten (10/15/25 mm) voor een goede afstemming met het gazon. * Geleverd met accu BL1430 en oplader DC18RA * Met beveiliging voor diepontlading van de accu: LED-indicator geeft de status aan. * Het mes kan zonder gereedschap vervangen worden. * Het frame zorgt ervoor dat de machine zich eenvoudig laat geleiden. * Stil, milieuvriendelijk en gezond door ge... (1)
      Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • 00088381677325
      2
      deal
    • Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101164541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125203270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157556944.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116042944.jpg?ts=1
      Bosch Bosch ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar Bosch accubuxusschaar Isio De nieuwe Isio accubuxusschaar levert altijd een perfect resultaat. \\n Voor de individuele vormgeving van kleine buxusboompjes op het balkon of uw struikjes op het terras of in de tuin de nieuwe Isio is handig, heel licht en altijd klaar voor gebruik. \\n Want de compacte en lichte lithium-ionaccu zorgt voor maximaal vermogen en korte laadtijden. Highlights * Geen zelfontlading, geen memory-effect, altijd klaar voor gebruik dankzij de innovatieve lithium-ionenaccu... (2)
      Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • 03165140630610
      1
    • Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223779400.jpg?ts=1
      Talentools Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar Talen Tools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 graden draaibaar (1)
      Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • 08712448293730
      2
    • Bosch Reservemes voor Rotak 37
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151698373.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Reservemes voor Rotak 37 Reservemes voor Rotak 37 Reservemes voor Rotak 37 Reservemes voor Rotak 37 * Reservemes voor Rotak 37 Geschikt voor * Rotak 37 (1)
      Bosch Reservemes voor Rotak 37
      • 03165140399067
      • F016800272
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 34.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 43.20
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 34.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 34.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 34.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 34.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 34.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 34.50
    • partner@vergelijk.nl