x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena ClassicCut Li

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena ClassicCut Li
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena ClassicCut Li
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena ClassicCut Li
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175402210.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210065846.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127721072.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148508887.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127721070.jpg?ts=1
Gardena Gardena ClassicCut Li ClassicCut Li ClassicCut Li Met de GARDENA accu-grasschaar ClassicCut Li kunnen gazonranden gemakkelijk en nauwkeurig worden gesneden. De accugrasscharen liggen goed in de hand dankzij hun ergonomische handgreep. De kwaliteitsmessen behalen perfecte knipresultaten en kunnen met (2)
  • 04078500042482
  • 09853-20.000.00
11
  • Algemene kenmerken
    • Telescopisch: Nee
    • Blad breedte: 120 mm
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Grijs, Blauw, Groen
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 0.55 g
    • Breedte (cm): 12 cm
    • Gewicht: 1 kg
    • Hoogte: 9 cm
    • Lengte: 31 cm
  • Technische details
    • Lemmet lengte: 80 mm
    • Type stroombron: Accu
  • 65.49 85.53 EUR 11
    7
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      GARDENA ClassicCut Accu Grasschaar - Inclusief grasschaar 8 cm65.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Stukken gras knippen met de hand is zwaar, dat gaat gemakkelijker met de Gardena ClassicCut Li. Deze grasschaar werkt namelijk op accu, w...72.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Stukken gras knippen met de hand is zwaar, dat gaat gemakkelijker met de Gardena ClassicCut Li. Deze grasschaar werkt namelijk op accu, w...72.99, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.262877075943639 (105)
      Bijzondere kenmerken * Met de GARDENA accu-grasschaar ClassicCut Li kunnen gazonranden gemakkelijk en nauwkeurig worden gesneden. * De ac...73.79, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Toppy.nl Toppy.nl
      De ClassicCut Li accu grasschaar van Gardena komt voor iedere grasmat van pas. Deze praktische grasschaar stelt je in staat om de kanten ...74.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Mytoolstore.nl Mytoolstore.nl
      6.8 (1)
      Met de GARDENA accu-grasschaar ClassicCut Li kunnen gazonranden gemakkelijk en nauwkeurig worden gesneden. De accugrasscharen liggen goed...
      77.29, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De lichtgewicht accugrasschaar voor nauwkeurig snijden van graskanten Waar is de grasschaar voor geschikt? Met de GARDENA accu-grasschaar...85.53, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101164541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125203270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157556944.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116042944.jpg?ts=1
      Bosch Bosch ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar Bosch accubuxusschaar Isio De nieuwe Isio accubuxusschaar levert altijd een perfect resultaat. \\n Voor de individuele vormgeving van kleine buxusboompjes op het balkon of uw struikjes op het terras of in de tuin de nieuwe Isio is handig, heel licht en altijd klaar voor gebruik. \\n Want de compacte en lichte lithium-ionaccu zorgt voor maximaal vermogen en korte laadtijden. Highlights * Geen zelfontlading, geen memory-effect, altijd klaar voor gebruik dankzij de innovatieve lithium-ionenaccu... (1)
      Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • 03165140630610
      1
    • Freund 1515 Graskantenschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167371423.jpg?ts=1
      Freund Freund 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar Freund 1515 graskantenschaar. Deze Freund 1515 graskantenschaar is multifunctioneel. Hiermee is het mogelijk om alle graskanten perfect bij te houden. De lengte van de Freund grasschaar 1515 is 30 cm. De messen zijn vervaardigd van gehard staal. Gras wordt meestal met een grasmaaier gemaaid. Vaak blijven er dan nog graskanten of lastige randjes over waar je met de machine niet bij kunt. Die kun je met een grastrimmer wegmaaien, maar voor kleine stukjes kun je ook een grasschaar gebruiken. Je ... (1)
      Freund 1515 Graskantenschaar
      • 04000925503606
      3
      deal
    • Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110226084.jpg?ts=1
      Makita Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4V Accu grasschaar Gebruikersvoordelen * Lichtgewicht en compact ontwerp voor optimale bewegingsvrijheid. * In 3 instelbare snijhoogten (10/15/25 mm) voor een goede afstemming met het gazon. * Geleverd met accu BL1430 en oplader DC18RA * Met beveiliging voor diepontlading van de accu: LED-indicator geeft de status aan. * Het mes kan zonder gereedschap vervangen worden. * Het frame zorgt ervoor dat de machine zich eenvoudig laat geleiden. * Stil, milieuvriendelijk en gezond door ge... (1)
      Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • 00088381677325
      2
      deal
    • Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223779400.jpg?ts=1
      Talentools Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar Talen Tools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 graden draaibaar (1)
      Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • 08712448293730
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 64.51
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 63.63
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 63.69
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 63.69
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 63.21
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 63.21
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 61.78
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 61.78
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 58.82
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 58.82
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 58.82
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 58.82
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 58.82
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 58.82
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 58.82
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 58.82
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 58.82
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 58.82
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 65.12
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 65.12
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 65.12
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 66.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 66.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 66.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 65.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 65.49
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 65.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 65.49
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 67.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 67.40
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 67.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 67.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 67.40
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 67.40
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 63.98
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 63.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 63.98
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 63.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 63.98
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 63.98
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 63.98
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 63.98
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 65.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 65.49
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 65.49
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 65.49
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 65.49
    • partner@vergelijk.nl