x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Einhell Ge-cg 7,2 Li Accu Grasschaar

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Einhell Ge-cg 7,2 Li Accu Grasschaar
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Einhell Ge-cg 7,2 Li Accu Grasschaar
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Einhell Ge-cg 7,2 Li Accu Grasschaar
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230657329.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223818035.jpg?ts=1
Einhell Einhell Ge-cg 7,2 Li Accu Grasschaar Ge-cg 7,2 Li Accu Grasschaar Ge-cg 7,2 Li Accu Grasschaar Veiligheidsschakelaar Ergonomische handgreep Gereedschapsloze wissel heggen-/grasschaar Laser en diamant geslepen snijbladen, Gewicht: 2.425084882 Pond, Fabrikant: Einhell (1)
  • 04006825589849
2
  • Design
    • Kleur: Rood
  • 74.42 81.42 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Veiligheidsschakelaar Ergonomische handgreep Gereedschapsloze wissel heggen-/grasschaar Laser en diamant geslepen snijbladen, Gewicht: 2....74.42, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Einhell GE-CG 7,2 Li accu gras- en struikschaar is een praktisch en compact gereedschap die kleine knipwerkzaamheden op graskanten, st...81.42, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223779400.jpg?ts=1
      Talentools Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar Talen Tools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 graden draaibaar (1)
      Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • 08712448293730
      2
    • Gardena ComfortCut Li met Buxusmes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143435552.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223751428.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217320629.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127720583.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127720581.jpg?ts=1
      Gardena Gardena ComfortCut Li met Buxusmes ComfortCut Li met Buxusmes ComfortCut Li met Buxusmes "" Verwisselbare messen De messen van de grasschaar zijn snel te verwisselen van grasschaar naar buxusschaar. Met é (4)
      Gardena ComfortCut Li met Buxusmes
      • 04078500042574
      • 09857-20.000.00
      10
    • Bahco Veer P/P34-27A (NV model)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153579437.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121795025.jpg?ts=1
      Bahco Bahco Veer P/P34-27A (NV model) Veer P/P34-27A (NV model) Veer P/P34-27A (NV model) Reserveveer voor rupsschaar. R427E voor oud model P34-27A Alleen geschikt voor rupsscharen Gewicht: 45g (1)
      Bahco Veer P/P34-27A (NV model)
      • 07311518176068
      2
    • Stihl Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210594727.jpg?ts=1
      Stihl Stihl Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100 Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100 Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100 Bijzondere kenmerken * Traploos verlengbaar van 95 cm tot 110 cm * Lichtlopende wielen * Om rechtop te werken met HSA 25 * Werkhoek tot 125° regelbaar * Snelle en eenvoudige montage * Niet compatibel met HSA 25 (5)
      Stihl Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100
      • 00886661345908
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 61.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 61.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 61.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 67.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 67.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 67.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 67.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 80.92
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 80.92
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 81.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 81.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 81.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 81.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 81.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 81.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 81.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 81.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 81.42
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 81.42
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 74.42
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 74.42
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 74.42
    • partner@vergelijk.nl