x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch Reservemes voor Rotak 40 met LeafCollect

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch Reservemes voor Rotak 40 met LeafCollect
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch Reservemes voor Rotak 40 met LeafCollect
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch Reservemes voor Rotak 40 met LeafCollect
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203134915.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203048312.jpg?ts=1
Bosch Bosch Reservemes voor Rotak 40 met LeafCollect Reservemes voor Rotak 40 met LeafCollect Reservemes voor Rotak 40 met LeafCollect Dit vlijmscherpe reservemes (40 cm) voor Rotak 40 van Bosch zorgt ervoor dat je gazon er glasgestreken bij ligt. De LeafCollect-functie verzamelt perfect al het snoeiafval van het gras maaien. (1)
  • 03165140769570
  • F016800367
190
deal
  • Design
    • Materiaal: Metaal
    • Kleur: Groen
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • 24.79 40.45 EUR 190
    4
    • Praxis Dordrecht Praxis Dordrecht
      7.2 (1)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit vlijmscherpe reservemes (40 cm) voor Rotak 40 van Bosch zorgt ervoor dat je gazon er glasgestreken bij ligt. De LeafCollect-functie v...
      30.99, 4.647535899999999, 51.8047057 NONE
      187
    • Praxis.nl Praxis.nl
      8.210824395596616 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit vlijmscherpe reservemes (40 cm) voor Rotak 40 van Bosch zorgt ervoor dat je gazon er glasgestreken bij ligt. De LeafCollect-functie v...
      29.74, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bosch Reservemes voor Rotak 40 - 40 cm29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Bosch Reservemes 40cm voor Rotak...40.45, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Stihl Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210594727.jpg?ts=1
      Stihl Stihl Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100 Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100 Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100 Bijzondere kenmerken * Traploos verlengbaar van 95 cm tot 110 cm * Lichtlopende wielen * Om rechtop te werken met HSA 25 * Werkhoek tot 125° regelbaar * Snelle en eenvoudige montage * Niet compatibel met HSA 25 (5)
      Stihl Telescoopsteel voor HSA 25 | 95 - 110 cm - 45157107100
      • 00886661345908
      2
    • Bahco SC127V Elektriciens schaar VDE - 1000V - 130mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147198611.jpg?ts=1
      Bahco Bahco SC127V Elektriciens schaar VDE - 1000V - 130mm SC127V Elektriciens schaar VDE - 1000V - 130mm SC127V Elektriciens schaar VDE - 1000V - 130mm Bahco schaar vde 125mm | SC127V\\n\\nBijzondere kenmerken\\n· Geisoleerde schaar · Voor het werken onder spanning tot 1000 Volt · IEC 60900 · Enkellaags gekleurde coating · Kleine gleuf in het blad t.b.v. strippen van draad\\n\\nTechnische gegevens\\n * Hoeveelheid 1 * A 130 mm * L 50 mm * Gewicht (Gram) 100 (1)
      Bahco SC127V Elektriciens schaar VDE - 1000V - 130mm
      • 07314150121847
      2
    • Bahco Blikschaar met dikke messen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147206752.jpg?ts=1
      Bahco Bahco Blikschaar met dikke messen Blikschaar met dikke messen Blikschaar met dikke messen Rechte snijmetaalschaar met 2 dikke messen Een hulpmiddel voor hoeksnippen, scheren, inkepingen Lengte: 260mm (1)
      Bahco Blikschaar met dikke messen
      • 07311518160982
      2
    • Freund 1515 Graskantenschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167371423.jpg?ts=1
      Freund Freund 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar 1515 Graskantenschaar Freund 1515 graskantenschaar. Deze Freund 1515 graskantenschaar is multifunctioneel. Hiermee is het mogelijk om alle graskanten perfect bij te houden. De lengte van de Freund grasschaar 1515 is 30 cm. De messen zijn vervaardigd van gehard staal. Gras wordt meestal met een grasmaaier gemaaid. Vaak blijven er dan nog graskanten of lastige randjes over waar je met de machine niet bij kunt. Die kun je met een grastrimmer wegmaaien, maar voor kleine stukjes kun je ook een grasschaar gebruiken. Je ... (1)
      Freund 1515 Graskantenschaar
      • 04000925503606
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 25.49
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 25.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 25.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 25.49
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 26.34
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.34
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.34
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.34
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 26.34
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.34
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 38.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 26.34
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 26.34
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.34
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 23.24
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.24
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.24
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.24
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 23.24
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.24
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.24
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.79
    • partner@vergelijk.nl