x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch ASB 10,8 Li 3 set

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch ASB 10,8 Li 3 set
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch ASB 10,8 Li 3 set
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch ASB 10,8 Li 3 set
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210007247.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158342428.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158342429.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158237341.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158342430.jpg?ts=1
Bosch Bosch ASB 10,8 Li 3 set ASB 10,8 Li 3 set ASB 10,8 Li 3 set ASB 10,8 LI Set * Optimale greepomtrek door comfortabele softgrip en ergonomisch greepbereik * Tot 100 minuten looptijd dankzij krachtige 10,8-V-lithium-ion-accu * Uitstekend snijvermogen door krachtige aandrijving met antiblokkeer-systeem * Duurzame buxusmessen (120 en 200 mm meslengte) en duurzaam grasmes (100 mm mesbreedte). Zwitserse kwaliteitsmessen die precisiegeslepen zijn * Accustatusaanduiding. Praktische 4-traps LED met aanduiding van de actuele laadtoestand * Bosch-SDS. Eenvoudige ... (4)
5.25 (1)
  • 03165140560245
  • 0 600 856 301
  • 0600856301
2
  • Algemene kenmerken
    • Telescopisch: Nee
    • Blad breedte: 100 mm
    • Draadloos: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Inclusief batterij: Ja
    • Struik zaagblad tussenruimte tanden: 8 mm
  • Technische details
    • Lemmet lengte: 200 mm
    • Gebruikstijd: 60 Minuten
    • Oplaadbron: Laadkabel
    • Oplaadtijd (min): 180 Minuten
    • Type stroombron: Accu
    • Snijcapaciteit: 8 mm
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 93 dB
  • Design
    • Kleur: Zwart, Groen
    • Rotating blade: Nee
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 3.5 Uur
    • Batterij oplaadtijd: 3 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Batterijvoltage: 10.8 V
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.9 kg
    • Lemmet lengte (cm): 20 cm
  • Inhoud van de verpakking
    • Acculader: Ja
  • Indicatie
    • Batterijniveauindicator: Ja
  • 131.95 141.17 EUR 2
    2
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Bosch ASB 10,8 LI Set is een bijzonder krachtige gras-, buxus- en afwerkschaar in één met Lithium-Ion technologie wat zorgt voor een l...131.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.262877075943639 (105)
      ASB 10,8 LI Set * Optimale greepomtrek door comfortabele softgrip en ergonomisch greepbereik * Tot 100 minuten looptijd dankzij krachtige...141.17, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 1 1
    • Echte rommel en dat voor een merk als Bosch.
      De duurzaamheid, het gebruiksgemak en de kwaliteit zullen wel OK zijn. Maar het afgeleverde werk trekt op niets,die schaar is pure rommel en dat voor een merk als Bosch. Men gaat vier vijf keer over een bepaalde plaats en dan nog blijven er stengeltjes staan.Voor mij geen Bosch meer in de toekomst.
      4.0
      0 10
    • Bahco M926 Knabbelschaar - 250mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147204386.jpg?ts=1
      Bahco Bahco M926 Knabbelschaar - 250mm M926 Knabbelschaar - 250mm M926 Knabbelschaar - 250mm Innovatie heeft de basis voor groei, maakt Bahco een leading van handgereedschappen. Bahco is de vlag van de SNA Europe company., Gewicht: 1.0582188576 Pond, Fabrikant: BAHCO (2)
      Bahco M926 Knabbelschaar - 250mm
      • 07311518161071
      2
    • Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110226084.jpg?ts=1
      Makita Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4 V Grasschaar DUM166RF 14,4V Accu grasschaar Gebruikersvoordelen * Lichtgewicht en compact ontwerp voor optimale bewegingsvrijheid. * In 3 instelbare snijhoogten (10/15/25 mm) voor een goede afstemming met het gazon. * Geleverd met accu BL1430 en oplader DC18RA * Met beveiliging voor diepontlading van de accu: LED-indicator geeft de status aan. * Het mes kan zonder gereedschap vervangen worden. * Het frame zorgt ervoor dat de machine zich eenvoudig laat geleiden. * Stil, milieuvriendelijk en gezond door ge... (1)
      Makita DUM166RF 14,4 V Grasschaar
      • 00088381677325
      2
      deal
    • Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101164541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125203270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157556944.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116042944.jpg?ts=1
      Bosch Bosch ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar ISIO Gen III Buxusschaar Bosch accubuxusschaar Isio De nieuwe Isio accubuxusschaar levert altijd een perfect resultaat. \\n Voor de individuele vormgeving van kleine buxusboompjes op het balkon of uw struikjes op het terras of in de tuin de nieuwe Isio is handig, heel licht en altijd klaar voor gebruik. \\n Want de compacte en lichte lithium-ionaccu zorgt voor maximaal vermogen en korte laadtijden. Highlights * Geen zelfontlading, geen memory-effect, altijd klaar voor gebruik dankzij de innovatieve lithium-ionenaccu... (2)
      Bosch ISIO Gen III Buxusschaar
      • 03165140630610
      1
    • Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223779400.jpg?ts=1
      Talentools Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar Talen Tools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 graden draaibaar (1)
      Talentools - Loopgraskantschaar - Verstelbaar - 360 Graden Draaibaar
      • 08712448293730
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 116.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 116.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 116.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 95.67
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 99.19
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 99.19
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 99.19
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 109.51
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 109.51
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 109.51
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 109.51
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 109.51
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 109.51
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 109.51
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 109.51
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 109.51
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 114.12
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.54
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 120.38
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 120.38
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 120.38
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 120.38
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 120.38
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 120.38
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 121.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 131.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 131.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 131.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 131.95
    • partner@vergelijk.nl