x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

WOLF-Garten FS 350

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews WOLF-Garten FS 350
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties WOLF-Garten FS 350
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
WOLF-Garten FS 350
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84529064.jpg?ts=1
WOLF-Garten WOLF-Garten FS 350 FS 350 FS 350 WOLF-Garten grasvangzak FS 350 - inhoud 20 liter - voor maaier TT 350 S (1)
  • 04009269362269
  • 196-655-650
2
  • Technische details
    • Inhoud opvangbak: 20 L
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Kunststof
  • 42.63 46.89 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      WOLF-Garten grasvangzak FS 350 - inhoud 20 liter - voor maaier TT 350 S42.63, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.436012937349288 (127)
      Bijzondere kenmerken * De grasopvangzak FS 350 heeft een volume van 20 liter en is geschikt voor gebruik op de kooimaaier TT 350 S46.89, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Makita DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187602260.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167208970.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178059613.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215524202.jpg?ts=1
      Makita Makita DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET 5,0 Ah accu (4 st), duo snellader, in doos Krachtige accumaaier met een stalen maaidek en een maaibreedte van 53 cm. Werkt op twee accu's, maar plaatsing van vier accu's mogelijk voor het verdubbelen van de looptijd. Standaard geleverd met mulchplug voor (1)
      Makita DLM530PT4 | LXT 2x18 V | accu Grasmaaier | 53 cm | SET
      • 00088381894449
      2
      deal
    • Stiga Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220545093.jpg?ts=1
      Stiga Stiga Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm Bijzondere kenmerken * De STIGA Twinclip 950 V benzine grasmaaier is een stevige en veelzijdige gazonmaaier met achterwielaandrijving en maaidek met 48 cm maaibreedte. * De grasmaaier kan gebruikt worden voor 4 verschillende maaisytemen: grasopvang, zijuitworp, achteruitworp of mulching. * Uitgerust met plug-in textiel opvangbak van 70 liter, deflector voor zijwaartse uitworp en mulchplug. * Aangedreven door een betrouwbare STIGA ST 200 OHV Autochoke benzinemotor met netto vermogen van 3,2 kW / 2900 tpm. * Het hybride chassis in staal en aluminium zorgt voor sterkte en duurzaamheid. * Centrale regeling voor maaihoogte in 7 standen van 25 tot 77 mm. * Speciaal mes met dubbele snijvlakken voor maximale efficiëntie en een perfect maairesultaat. * Ergonomische duwhendel is verstelbaar in één beweging en inklapbaar voor plaatsbesparend compact. Technische gegevens * (1)
      Stiga Twinclip 950 V Benzine Grasmaaier | ST 200 OHV Autochoke | 48cm
      • 08008984852730
      2
    • Makita DLM538PT2 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (2 st) | duo snellader | in doos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223231483.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225944238.jpg?ts=1
      Makita Makita DLM538PT2 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (2 st) | duo snellader | in doos DLM538PT2 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (2 st) | duo snellader | in doos DLM538PT2 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (2 st) | duo snellader | in doos Bijzondere kenmerken * Sterke accu grasmaaier. * Geen gestoei met de kabel, maar vrijheid van bewegen. * Met zijn 53 cm brede maaidek is hij geschikt voor gazons tot 1000 m2. * Hij wordt gevoed door 2 accu's van 18 V. De maaier is stil en milieuvriendelijk door het gebruik van Lithium-ion accu's. * Hij is onderhoudsvriendelijk. * Achter de grasmaaier is het prettig lopen door de ergonomische duwbeugel. * Na afloop klap je de beugels van de maaier met de handige snelsluiting eenvoudig in. * De maaihoogte ligt tussen de 20 - 100 mm en is centraal in 10 hoogtes te verstellen. * Klaar met maaien? Gebruik je accus voor één van die andere 200 Makita accumachines. * Bij gebruik van twee 5,0 Ah accu's heeft deze machine een gemiddelde standtijd van 17 minuten. Technische gegevens * Afm. lxbxh 1865x585x1205 mm * Basis model DLM538 * Elektrische rem Ja * Gewicht (1)
      Makita DLM538PT2 | LXT 2x18 V accu Grasmaaier | 53 cm | 5,0 Ah accu (2 st) | duo snellader | in doos
      • 00088381756792
      2
      deal
    • MTD Optima 38 VO
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240474948.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220281540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246515994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141290549.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141290550.jpg?ts=1
      MTD MTD Optima 38 VO Optima 38 VO Optima 38 VO Bijzondere kenmerken * De MTD OPTIMA 38 VO is een krachtige benzine verticuteer­machine en combineert licht gewicht met efficiëntie. * Deze verticuteerder is de ideale oplossing voor middelgrote en grotere gazons. * Hij is uitgerust met een grasopvangzak en is ontworpen voor intuitieve bediening en gebruik. * Met zijn vaste tanden neemt deze benzine verticuteerder het met gemak op tegen mos en vervilting en met de meegeleverde beluchter, belucht hij het gazon zacht als een hark. Technische gegevens * Motor: MTD ThorX OHV 55H motor * Cilinderinhoud: 179cm³ * Vermogen: 3kW * Toerental: 3500rpm * Opvangbak: 50l * Werkbreedte 38cm * Maaihoogte instelling: 5 stappen / 3-15mm Standaard meegeleverd * Opvangzak (2)
      MTD Optima 38 VO
      • 04008423857429
      • 16AHHL1B600
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 39.85
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 39.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 39.85
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 38.60
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 39.91
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.91
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.91
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.91
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.91
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.91
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.91
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 38.74
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.74
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 38.74
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 38.74
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 38.74
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.74
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 38.74
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 38.74
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 38.74
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 41.72
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 41.72
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 41.72
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 41.72
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 41.72
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 40.16
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 40.16
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 40.53
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 41.72
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 40.56
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 39.34
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 39.97
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 40.42
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 40.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 40.49
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 40.56
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 40.56
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 40.56
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 40.56
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 40.49
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 40.56
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 40.56
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 40.18
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 40.18
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 40.18
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 40.18
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 40.18
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 40.18
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 40.18
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 40.18
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 40.18
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 40.18
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 37.29
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 40.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 40.71
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 40.71
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 40.71
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 40.71
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 40.71
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 40.71
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 40.71
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 40.71
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 40.71
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 40.71
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 38.64
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 38.64
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 38.64
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 38.79
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 39.19
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 41.63
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 41.04
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 41.04
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 41.15
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 40.31
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 40.61
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 41.11
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 41.11
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 40.71
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 40.51
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 40.16
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 40.76
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 41.56
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 41.56
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 41.11
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 40.51
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 40.16
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 40.31
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 41.51
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 41.10
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 41.06
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 41.06
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 39.71
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 40.67
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 38.96
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 39.97
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 38.66
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 39.56
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 40.71
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 41.91
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 41.96
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 41.10
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 41.10
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 41.21
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 41.56
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 41.13
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 40.56
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 40.56
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 40.56
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 40.56
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 41.56
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 40.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 40.16
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 40.03
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 38.56
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 38.56
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 39.77
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 41.93
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 41.93
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 41.26
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 39.77
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 40.57
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 40.51
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 39.77
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 39.77
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 39.77
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 37.07
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 37.07
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 38.44
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 35.27
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 35.22
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 42.45
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 39.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 39.98
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 42.92
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 42.63
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 42.63
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 42.63
    • partner@vergelijk.nl