x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

WOLF-Garten TT 380 DL

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews WOLF-Garten TT 380 DL
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties WOLF-Garten TT 380 DL
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
WOLF-Garten TT 380 DL
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109139238.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113075656.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158241669.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113075654.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182730447.jpg?ts=1
WOLF-Garten WOLF-Garten TT 380 DL TT 380 DL TT 380 DL WOLF-Garten Kooimaaier TT 380 DL - handmaaier - tot 200m2 - maaibreedte 38cm - hoogte instelling (5)
  • 04009269362306
  • 04009269305853
  • 546078
  • 15A-CD--650
  • 4009269305853
6
  • Algemene kenmerken
    • Soort grasmaaier: Duwgrasmaaier
    • Aantal maaihoogte standen: 4
    • Garantie: 3 jaar
  • Technische details
    • Maaibreedte: 38 cm
    • Minimale snij-hoogte: 13 mm
    • Maximale snij-hoogte: 38 mm
    • Aanbevolen gazongrootte: 200 m²
    • Aantal bladen: 5
    • Grasvangbak: nee
    • Zelf-rijdend: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 9 kg
    • Breedte (cm): 45 cm
    • Diepte: 20 cm
    • Hoogte: 60 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Geel, Zwart, Rood
    • Materiaal: Staal
  • publishing
    • Introductiejaar: 2010
  • 90.04 129.89 EUR 6
    6
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      WOLF-Garten Kooimaaier TT 380 DL - handmaaier - tot 200m2 - maaibreedte 38cm - hoogte instelling90.04, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vanmelis.nl Vanmelis.nl
      De Wolf Garten handmaaier TT 380 DL is voorzien van een demontabel en naslijpbaar vrijlopend messensysteem. Deze kooimesmaaier is het top...
      99.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Gereedschapcentrum.nl Gereedschapcentrum.nl
      9.01373958766427 (542)
      Bijzondere kenmerken Deze kooimaaier heeft een maaibreedte van 38 cm en is hiermee ideaal voor de kleinere tuinen. Liefhebbers van een mo...
      100.19, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gereedschapcentrum Tilburg Gereedschapcentrum Tilburg
      8.939533134128634 (16)
      Bijzondere kenmerken Deze kooimaaier heeft een maaibreedte van 38 cm en is hiermee ideaal voor de kleinere tuinen. Liefhebbers van een mo...
      136.00, 5.0281248, 51.589339 LOW
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.3403311531358 (116)
      Bijzondere kenmerken * Deze kooimaaier heeft een maaibreedte van 38 cm en is hiermee ideaal voor de kleinere tuinen. * Liefhebbers van ee...109.11, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Warentuin.nl Warentuin.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Wolf-Garten Handmaaier 38Cm Tt380Dl. Deze kooimaaier heeft een maaibreedte van 38 cm en is hiermee ideaal voor de kleinere tuinen. Uit on...
      109.89, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Stihl FS 461 C-EM L Benzine Bosmaaier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235327340.jpg?ts=1
      Stihl Stihl FS 461 C-EM L Benzine Bosmaaier FS 461 C-EM L Benzine Bosmaaier FS 461 C-EM L Benzine Bosmaaier Stihl FS 461 C-EM L Bosmaaier Met de Stihl FS 461 C-EM L Bosmaaier worden wegranden, glooiingen, aanplantingen, hardnekkig gras en wild struikgewas een gemak. Ze zijn verkrijgbaar in verschillende vermogenscategorieën en uitvoeringen en maken komaf met wildgroei. Ze maaien snel en efficiënt. Omdat ze zijn uitgerust met een ergonomisch maaistuur en een doeltreffend STIHL antivibratiesysteem, kunnen deze machines bovendien comfortabel en langdurig worden gehanteerd. Direct vol gas De Stihl FS 4... (5)
      Stihl FS 461 C-EM L Benzine Bosmaaier
      2
      deal
    • Makita DLM539Z Grasmaaier Accu Zonder accu, Zonder lader 2 x 18 V Snijbreedte max. 53 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223231482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225944238.jpg?ts=1
      Makita Makita DLM539Z Grasmaaier Accu Zonder accu, Zonder lader 2 x 18 V Snijbreedte max. 53 cm DLM539Z Grasmaaier Accu Zonder accu, Zonder lader 2 x 18 V Snijbreedte max. 53 cm DLM539Z Grasmaaier Accu Zonder accu, Zonder lader 2 x 18 V Snijbreedte max. 53 cm Makita DLM539Z Akku-Rasenmäher (1)
      Makita DLM539Z Grasmaaier Accu Zonder accu, Zonder lader 2 x 18 V Snijbreedte max. 53 cm
      • 00088381756815
      4
      deal
    • Stiga BC 750 B Benzine Bosmaaier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220676646.jpg?ts=1
      Stiga Stiga BC 750 B Benzine Bosmaaier BC 750 B Benzine Bosmaaier BC 750 B Benzine Bosmaaier Stiga BC 750 B Benzine Bosmaaier De Stiga BC 750 B is een krachtige bosmaaier met 44.8 cc tweetakt benzinemotor en een maaibreedte van 45 cm. Het innovatieve EEM (Electronic motor Management) systeem zorgt voor een gemakkelijke start gezien de motor elektrisch bediend wordt. Zo geniet je van een lager verbruik, minder slijtage en langere prestaties. Gebruikscomfort Gebruikscomfort gegarandeerd door de verstevigde maaiboom en evenwichtige motor, die samen voor minder trillingen zorgen. De ergo... (1)
      Stiga BC 750 B Benzine Bosmaaier
      • 08008984853935
      2
    • Stihl RMA 235 Accu Grasmaaier Set 36V met 2 x AK 20 en AL 101
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230825501.jpg?ts=1
      Stihl Stihl RMA 235 Accu Grasmaaier Set 36V met 2 x AK 20 en AL 101 RMA 235 Accu Grasmaaier Set 36V met 2 x AK 20 en AL 101 RMA 235 Accu Grasmaaier Set 36V met 2 x AK 20 en AL 101 Stihl RMA 235 Accu Grasmaaier Inclusief 2 Accu's & Lader De Stihl RMA 235 is ideaal voor tuinen tot ca. 200 m². Zonder kabel laat de machine zich makkelijk om obstakels zoals struiken of bomen sturen. De grasmaaier is lekker licht en heeft weinig onderhoud nodig. Dit wendbare model met een gewicht van maar 14 kg is zeer compleet uitgerust. Eco modus Een gras-opvangbak en een mes met goede aerodynamische eigenschappen. Een centrale snijhoogteverstelling met 5 niveaus, en een Eco-modus die in d... (1)
      Stihl RMA 235 Accu Grasmaaier Set 36V met 2 x AK 20 en AL 101
      • 00886661329205
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 109.11
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 90.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 90.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 90.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 109.11
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 109.11
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 109.11
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 109.11
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 109.11
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 90.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 90.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 90.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 90.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 90.50
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 90.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 100.20
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 90.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 90.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 100.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 100.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 100.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 100.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 90.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 90.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 88.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 88.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 93.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 90.04
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 90.04
    • partner@vergelijk.nl