x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena PowerMax 34

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena PowerMax 34
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena PowerMax 34
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena PowerMax 34
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231968218.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187352243.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84733480.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84733476.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113058548.jpg?ts=1
Gardena Gardena PowerMax 34 PowerMax 34 PowerMax 34 elektrische grasmaaier PowerMax 1400/34 van Gardena. De producten van Gardena zijn van hoge kwaliteit, voor een lage prijs! Uit onze collectie gereedschap. Van het merk Gardena maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! elektrische grasmaaier PowerMax 1400/34, dit komt uit het assortiment elektrische maaiers, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
  • 04078500022897
  • 05034-20
  • 4804967
  • 05034-20.000.00
4
  • Algemene kenmerken
    • Soort grasmaaier: Duwgrasmaaier
    • Aantal maaihoogte standen: 5
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
    • Aantal wielen: 4
  • Technische details
    • Maaibreedte: 34 cm
    • Inhoud opvangbak: 40 L
    • Minimale snij-hoogte: 20 mm
    • Maximale snij-hoogte: 60 mm
    • Aanbevolen gazongrootte: 400 m²
    • Vermogen: 1400 Watt
    • Cutting clearance adjustment: 10
    • Geluidsdruk: 79 dB
    • Geluidsvermogen niveau: 96 dB
    • Grasvangbak: ja
    • Lengte snoer: 2 m
    • Type stroombron: Lichtnet, AC
    • Verbinding: Bedraad
    • Zelf-rijdend: Nee
  • Functies
    • Functies grasmaaier: Gras opvangbak
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 96 dB
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 9.7 kg
    • Breedte (cm): 37 cm
    • Breedte: 410 mm
    • Diepte: 73 cm
    • Gewicht product: 9700 g
    • Hoogte: 41 cm
    • Lengte: 73 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Ergonomie
    • In hoogte verstelbaar: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart, Groen, Grijs, Blauw
    • Materiaal: Synthetisch, Staal, Kunststof
  • 149.95 199.89 EUR 9
    5
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Hoge trekkracht: krachtige motor voor nauwkeurig maaien, perfect geschikt voor middelgrote tuinen tot 400 m² gazonoppervlak. Efficiënt ma...149.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891182034437271 (1052)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Gardena PowerMax 34 is een 1400 watt elektrische grasmaaier voor de bescheiden tuinen. Met een maaibreedte van 34 centimeter maai je j...159.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      GARDENA - Powermax 34E Grasmaaier (gemotoriseerd) - Maaibreedte 34 cm - Gazons tot 400m²159.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Groningen Coolblue Groningen
      8.419063884586812 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Gardena PowerMax 34 is een 1400 watt elektrische grasmaaier voor de bescheiden tuinen. Met een maaibreedte van 34 centimeter maai je j...159.00, 6.5831725, 53.2165862 LOW
      5
    • Warentuin.nl Warentuin.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      elektrische grasmaaier PowerMax 1400/34 van Gardena. De producten van Gardena zijn van hoge kwaliteit, voor een lage prijs! Uit onze coll...
      189.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Stihl RM 545 benzine grasmaaier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168944335.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160195152.jpg?ts=1
      Stihl Stihl RM 545 benzine grasmaaier RM 545 benzine grasmaaier RM 545 benzine grasmaaier (1)
      Stihl RM 545 benzine grasmaaier
      • 00886661757817
      1
    • Stihl ARB 501 Begrenzingsdraad voor iMOW Robotmaaier - 500 m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228864675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225957595.jpg?ts=1
      Stihl Stihl ARB 501 Begrenzingsdraad voor iMOW Robotmaaier - 500 m ARB 501 Begrenzingsdraad voor iMOW Robotmaaier - 500 m ARB 501 Begrenzingsdraad voor iMOW Robotmaaier - 500 m (1)
      Stihl ARB 501 Begrenzingsdraad voor iMOW Robotmaaier - 500 m
      • 00886661780211
      1
    • Stihl RM 545 T benzine grasmaaier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168943655.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160543210.jpg?ts=1
      Stihl Stihl RM 545 T benzine grasmaaier RM 545 T benzine grasmaaier RM 545 T benzine grasmaaier (1)
      Stihl RM 545 T benzine grasmaaier
      • 00886661757824
      1
    • Stihl RMA 339 Accu Grasmaaier - Incl. AK 20 Accu & Lader
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/253008888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176620568.jpg?ts=1
      Stihl Stihl RMA 339 Accu Grasmaaier - Incl. AK 20 Accu & Lader RMA 339 Accu Grasmaaier - Incl. AK 20 Accu & Lader RMA 339 Accu Grasmaaier - Incl. AK 20 Accu & Lader Stihl RMA 339 Accu Grasmaaier - Incl. AK 20 Accu & Lader DeStihl RMA 339is een lichte, milieuvriendelijke accu grasmaaier die deel uitmaakt van de Stihl AK-accu lijn. Alle machines uit deze lijn werken op de AK lithium-ion accus. De krachtige accu levert, in combinatie met de energie besparende ECO-modus en de messen met goede aerodynamische eigenschappen een uitstekend maairesultaat, vooral in kleine en middelgrote tuinen. Maaien Deze machine maait door middel van opvang van het gemaaide gras. Dit wordt gedaan in de ruime 40 liter kunststof opvangbox. Deze is eenvoudig te legen dankzij het klapmechanisme. Daarnaast heeft deze maaier een maaibreedte van 37 cm, wat hem geschikt maakt voor kleine tot middelgrote gazons. Ook is de (2)
      Stihl RMA 339 Accu Grasmaaier - Incl. AK 20 Accu & Lader
      • 00886661827862
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 147.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 147.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 147.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 147.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 147.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 147.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 147.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 147.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 147.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 147.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 147.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 147.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 151.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 151.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 151.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 148.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 148.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 148.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 148.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 148.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 151.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 151.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 151.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 151.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 151.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 151.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 151.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 151.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 130.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 130.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 149.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 149.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 149.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 149.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 149.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 149.98
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 149.98
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 167.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 143.20
      • Sun Oct 02 02:00:00 CEST 2022 143.20
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 143.20
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 143.20
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 143.20
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 149.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 149.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 131.71
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 131.71
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 131.71
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 131.71
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 131.71
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 131.71
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 131.71
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 130.47
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 130.47
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 130.47
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 130.47
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 130.47
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 128.66
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 128.66
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 149.95
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 149.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 149.95
    • partner@vergelijk.nl