x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena 380 Li

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena 380 Li
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena 380 Li
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena 380 Li
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102442775.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113045470.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84733296.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84733288.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84733291.jpg
Gardena Gardena 380 Li 380 Li 380 Li Draadloze precisie-grasmaai: de messenwals van gehard kwaliteitsstaal maakt een nauwkeurige maaibreedte mogelijk zoals met een schaar, ideaal geschikt voor middelgrote en grote tuinen tot 400 m2 maaioppervlak. Lichtlopend en krachtbesparend: dankzij de contactloze snijtechniek is de asmaaier bijzonder geluidsarm en de elektrische aandrijving ondersteunt je ook bij hellingen. Ruimtebesparende opslag: de stangen kunnen worden ingeklapt zodat de accu-asmaaier ruimtebesparend kan worden opgeruimd... (16)
  • 04078500402507
  • 04025-20
  • 4025-20
  • 04025-20.000.00
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort grasmaaier: Duwgrasmaaier
    • Aantal maaihoogte standen: 10
    • Draadloos: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Maaibreedte: 38 cm
    • Inhoud opvangbak: 49, 35 L
    • Minimale snij-hoogte: 12 mm
    • Maximale snij-hoogte: 42 mm
    • Aanbevolen gazongrootte: 400 m²
    • Snij systeem: Cilinder
    • Ergonomische handgrepen: Ja
    • Grasvangbak: ja
    • Ingangsspanning: 25 V
    • Oplaadtijd (min): 360 Minuten
    • Type stroombron: Batterij/Accu, Accu
    • Zelf-rijdend: Nee
  • Functies
    • Functies grasmaaier: Gras opvangbak, Draadloos
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 86 dB
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 14 kg
    • Breedte (cm): 45 cm
    • Diepte: 100 cm
    • Gewicht product: 14000 g
    • Hoogte: 60 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Multi, Grijs, Blauw
    • Materiaal: Staal, Kunststof
  • Accu/Batterij
    • Aantal batterijen inbegrepen: 1
    • Batterij capaciteit: 3 Ampere-uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Batterijvoltage: 25 V
    • Accucapaciteit: 3200 mAh
  • 437.00 437.00 EUR 1
    1
    • Rotopino.nl Rotopino.nl
      437.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Stihl RLA 240 Accu Verticuteermachine Body
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156432696.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160782784.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211825584.jpg
      Stihl Stihl RLA 240 Accu Verticuteermachine Body RLA 240 Accu Verticuteermachine Body RLA 240 Accu Verticuteermachine Body (1)
      Stihl RLA 240 Accu Verticuteermachine Body
      • 00886661310777
      1
    • Bosch AdvancedRotak 36-890
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200967969.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158440119.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158301635.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158331860.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156342158.jpg
      Bosch Bosch AdvancedRotak 36-890 AdvancedRotak 36-890 AdvancedRotak 36-890 (1)
      Bosch AdvancedRotak 36-890
      • 04059952526942
      • 06008B9806
      1
    • Bosch - Akku Advanced Rotak 36-905 Electric Lawnmower (Battery Included)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185124790.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201509120.jpg
      Bosch Bosch - Akku Advanced Rotak 36-905 Electric Lawnmower (Battery Included) - Akku Advanced Rotak 36-905 Electric Lawnmower (Battery Included) - Akku Advanced Rotak 36-905 Electric Lawnmower (Battery Included) (1)
      Bosch - Akku Advanced Rotak 36-905 Electric Lawnmower (Battery Included)
      • 04059952526973
      1
    • Bosch Indego Hoes Oranje/Geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153728346.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152546267.jpg
      Bosch Bosch Indego Hoes Oranje/Geel Indego Hoes Oranje/Geel Indego Hoes Oranje/Geel Met de Bosch Indego Hoes verander je de kleur van je Bosch Indego 350 robotmaaier. De verwisselbare hoes klikt je eenvoudig vast aan de bovenkant van de robotmaaier. (1)
      Bosch Indego Hoes Oranje/Geel
      • 03165140941617
      • F016800555
      6
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 461.09
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 461.09
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 461.09
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 461.09
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 461.09
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 461.09
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 461.09
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 461.09
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 461.09
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 461.09
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 448.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 448.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 448.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 473.24
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 473.24
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 473.24
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 473.24
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 473.24
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 473.24
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 473.24
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 473.24
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 473.24
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 473.24
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 473.23
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 473.23
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 473.23
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 437.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 437.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 437.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 437.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 437.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 437.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 437.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 437.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 437.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 437.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 437.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 437.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 437.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 437.00
    • partner@vergelijk.nl