x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Black & Decker GD300

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Black & Decker GD300
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Black & Decker GD300
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Black & Decker GD300
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148129444.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113621418.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113621419.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113621416.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115712556.jpg
Black & Decker Black & Decker GD300 GD300 GD300 Krachtige 600W motor Verticuteerbreedte 30 cm, geschikt voor kleine en middelgrote gazons 3 Hoogtestanden met centrale hoogte-instelling zodat de verticuteerder het hele jaar optimaal te gebruiken is Handig te legen, grote opvangbak Centrale hoogteinstelling voor snel en eenvoudig gebruik Technis... (2)
  • 05035048190050
  • 05051435147728
  • GD300-QS
4
  • Technische details
    • Maaibreedte: 30 cm
    • Inhoud opvangbak: 30 L
    • Minimale snij-hoogte: 2 mm
    • Maximale snij-hoogte: 8 mm
    • Vermogen: 600 Watt
    • Grasvangbak: ja
    • Ingangsspanning: 0 V
    • Type stroombron: AC, Lichtnet
    • Verbinding: Bedraad
  • Functies
    • Functies grasmaaier: Gras opvangbak, In hoogte verstelbaar
  • Algemene kenmerken
    • Aantal maaihoogte standen: 3
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 9.1 kg
  • Energie
    • Soort voeding: Netstroom
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Ergonomie
    • In hoogte verstelbaar: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart, Oranje, Rood
    • Materiaal: Kunststof
  • 84.99 109.99 EUR 4
    4
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      BLACK+DECKER GD300-QS Verticuteermachine - 600W - 30cm - incl. 30 liter opvangbak84.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De GD300-QS is een ultramoderne, 600 watt krachtige gazonventilator voor de zachte filterverwijdering van mos en gazons, met een werkbree...84.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mytoolstore.nl Mytoolstore.nl
      6.8 (1)
      Krachtige 600W motor Verticuteerbreedte 30 cm, geschikt voor kleine en middelgrote gazons 3 Hoogtestanden met centrale hoogte-instelling ...
      109.88, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Black & DeckerGD300-QSVerticuteerder met centrale hoogte-instelling 600 Watt Bijzondere kenmerken Handig te legen, grote opvangbak Kracht...109.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Stihl Bosbouwgordel Advance voor Bosmaaiers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219588398.jpg
      Stihl Stihl Bosbouwgordel Advance voor Bosmaaiers Bosbouwgordel Advance voor Bosmaaiers Bosbouwgordel Advance voor Bosmaaiers Stihl Bosbouwgordel Advance voor Bosmaaier Praktische, ergonomisch verantwoordedraaggordelvoor de Stihl Bosmaaiers. Erg comfortabel en licht. Tevens uit te breiden met rugzakje voor gereedschap. Verkrijg in drie varianten: standaard, XXL (voor gebruikers met een lichaamslengte langer dan 1.90 meter) en PLUS (met comforthaak voor losmaken van de bosmaaier), te zien op tweede foto). Deze bosbouwgordel bieden een hoge bewegingsvrijheid dankzij de vrij hangende beenplaat. Bijzonder ergonomisch en... (2)
      Stihl Bosbouwgordel Advance voor Bosmaaiers
      2
    • Stiga Multiclip 547 D Benzine Grasmaaier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222434269.jpg
      Stiga Stiga Multiclip 547 D Benzine Grasmaaier Multiclip 547 D Benzine Grasmaaier Multiclip 547 D Benzine Grasmaaier Stiga Multiclip 547 D Benzine Grasmaaier Krachtige benzine grasmaaier van het merk Stiga. Met een maaibreedte van 45 cm en een chassis van plaatstaal is deze maaier uitstekend geschikt voor middelgrote tuinen. Voorzien van een 2.2 kW benzinemotor. Maaien kan met deze maaier op twee manieren: mulching en zijuitworp. Bij mulching is het maaidek volledig afgesloten, zodat het afgemaaide gras er in circuleert en meerdere keren door het mes wordt vermalen. Dankzij de speciale vorm van dit mes word... (1)
      Stiga Multiclip 547 D Benzine Grasmaaier
      2
    • Stihl RM 448 TX Benzine Grasmaaier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219588353.jpg
      Stihl Stihl RM 448 TX Benzine Grasmaaier RM 448 TX Benzine Grasmaaier RM 448 TX Benzine Grasmaaier STIHL RM 448 TX benzinegrasmaaier De STIHL RM 448 TX benzine grasmaaier. De RM 448 TX zorgt voor een snel en efficiënt onderhoud van middelgrote gazons. Met een snijbreedte van 46 cm en een centrale snijhoogteverstelling in zes stappen van 25 tot 75 mm is hij de ideale machine voor in de tuin. De supersoftgrip zorgt ervoor dat je de grasmaaier op een ergonomische manier kunt besturen, ook de QuickFix-snelspanner en de opklapbare grasopvangbox met geïntegreerde inhoudsindicatie vereenvoudigen ... (2)
      Stihl RM 448 TX Benzine Grasmaaier
      2
      deal
    • Honda UMK 450 LEET Benzine Bosmaaier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223224774.jpg
      Honda Honda UMK 450 LEET Benzine Bosmaaier UMK 450 LEET Benzine Bosmaaier UMK 450 LEET Benzine Bosmaaier Honda UMK 450 LEET Benzine Bosmaaier Krachtige bosmaaier met een 47,9 cc 4-takt motor met lange rechte steel voor een nog betere ergonomie. Daarnaast voorzien van een brandstof opvoerpomp, zodat de machine zelfs bij koud weer gemakkelijk te starten is. Maaien De Honda UMK 450 LEET kan maaien met een maaikop of een maaimes. Wanneer je maait met de maaikop verleng je de draad eenvoudig door het Tap 'n Go systeem. Dit houdt in dat je slechts met de kop op de grond hoeft te tikken, waarna de draa... (2)
      Honda UMK 450 LEET Benzine Bosmaaier
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 76.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 76.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 76.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 76.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 76.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 76.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 76.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 76.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 101.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 101.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 101.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 98.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
    • partner@vergelijk.nl