x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Schott zwiesel Viña (6-delig)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Schott zwiesel Viña (6-delig)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Schott zwiesel Viña (6-delig)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Schott zwiesel Viña (6-delig)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94253185.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536589.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536587.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94253187.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95270522.jpg
Schott zwiesel Schott zwiesel Viña (6-delig) Viña (6-delig) Viña (6-delig) Tijdens een heerlijk avondje dineren met vrienden en familie mag een goed glas wijn natuurlijk niet ontbreken. Hierbij is het gebruik van het juiste glas ze... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 04001836005258
  • 8003.20020
  • 4302786
  • 130437
4
  • Algemene kenmerken
    • Type glazen: Wijnglas
    • Capaciteit liter: 0.29, 0.28, 0.279 L
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Dubbelwandig: Nee
    • Aantal delen: 6 Stuks
    • Geslacht: Unisex
    • Inhoud: 0 L
    • Inhoud in ml: 279 ml
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 6 Stuks
  • Design
    • Kleur: Transparant
    • Materiaal: Glas
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 20.3 cm
  • 38.90 54.90 EUR 4
    4
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Capaciteit: 0,28 liter. 6 stuks. Eenvoudig in gebruik.38.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Capaciteit: 0,28 liter. 6 stuks. Eenvoudig in gebruik.41.83, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Stijlvolinhuis.nl Stijlvolinhuis.nl
      Tijdens een heerlijk avondje dineren met vrienden en familie mag een goed glas wijn natuurlijk niet ontbreken. Hierbij is het gebruik van...
      45.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kookexpert.nl Kookexpert.nl
      Tijdens een heerlijk avondje dineren met vrienden en familie mag een goed glas wijn natuurlijk niet ontbreken. Hierbij is het gebruik van...
      45.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6).
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161795090.jpg
      Luminarc Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). kleur: witvorm: rondmateriaal: glas (1)
      Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6).
      • 05400968122373
      1
    • Schott zwiesel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213687537.jpg
      Schott zwiesel Schott zwiesel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) Bestel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) online. Bekijk alle Glazen van het merk Schott Zwiesel bij Etrias. (1)
      Schott zwiesel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig)
      • 04001836021678
      3
    • Cosy & Trendy Reverre Glas 'classic' 20cld7xh9cm (set van 4)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229737512.jpg
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Reverre Glas 'classic' 20cld7xh9cm (set van 4) Reverre Glas 'classic' 20cld7xh9cm (set van 4) Reverre Glas 'classic' 20cld7xh9cm (set van 4) Reverre Glas 'classic' 20cld7xh9cm (set van 4) (1)
      Cosy & Trendy Reverre Glas 'classic' 20cld7xh9cm (set van 4)
      • 05401110046943
      1
    • Arcoroc New York - Waterglazen - 47cl - (Set van 6)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163285394.jpg
      Arcoroc Arcoroc New York - Waterglazen - 47cl - (Set van 6) New York - Waterglazen - 47cl - (Set van 6) New York - Waterglazen - 47cl - (Set van 6) New York - Waterglazen - 47cl - (Set van 6) (1)
      Arcoroc New York - Waterglazen - 47cl - (Set van 6)
      • 05400968158501
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 45.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 42.47
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
    • partner@vergelijk.nl