x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Schott zwiesel Diva (6-delig)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Schott zwiesel Diva (6-delig)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Schott zwiesel Diva (6-delig)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Schott zwiesel Diva (6-delig)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169837433.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536441.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181881480.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149401831.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536442.jpg
Schott zwiesel Schott zwiesel Diva (6-delig) Diva (6-delig) Diva (6-delig) Rode wijnglas uit de Diva-serie van Schott Zwiesel. Dit model is vervaardigd van hoogwaardig Tritan-kristalglas. Het glas is afgewerkt met een speciale coating voor een krasvrij oppervlak. Geschikt voor in de vaatwasser. Deze glazen worden geleverd in een set van 6 (1)
  • 04001836822329
  • 4001836822329
  • 130318
12
  • Algemene kenmerken
    • Type glazen: Wijnglas, Waterglas
    • Capaciteit liter: 0.61 L
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Dubbelwandig: Nee
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 6 Stuks
  • Design
    • Kleur: Transparant
    • Materiaal: Kristal, Kristalglas, Glas
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 24.7 cm
  • 44.95 72.95 EUR 12
    6
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Schott Zwiesel Diva Water / Rode wijnglas - 0,61 l - 6 Stuks44.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Schott Zwiesel Rode Wijnglazen DivaOm optimaal te kunnen genieten van uw rode wijn heeft Schott Zwiesel het Diva wijnglas set ontwikkeld....
      47.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kookexpert.nl Kookexpert.nl
      Een glas wijn wordt pas echt lekker wanneer u ook een goed glas heeft. Met de wijnglazen van het gerenommeerde merk Schott Zwiesel weet u...
      48.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Stijlvolinhuis.nl Stijlvolinhuis.nl
      Een glas wijn wordt pas echt lekker wanneer u ook een goed glas heeft. Met de wijnglazen van het gerenommeerde merk Schott Zwiesel weet u...
      48.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • De Bijenkorf Amsterdam De Bijenkorf Amsterdam
      5.6 (1)
      Rode wijnglas uit de Diva-serie van Schott Zwiesel. Dit model is vervaardigd van hoogwaardig Tritan-kristalglas. Het glas is afgewerkt me...69.00, 4.895270600000001, 52.37375309999999 HIGH
      7
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      Rode wijnglas uit de Diva-serie van Schott Zwiesel. Dit model is vervaardigd van hoogwaardig Tritan-kristalglas. Het glas is afgewerkt me...72.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Luminarc Empilable Servies - Koffiekope - 14cl - Glas - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217477903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161022078.jpg
      Luminarc Luminarc Empilable Servies - Koffiekope - 14cl - Glas - (set van 6) Empilable Servies - Koffiekope - 14cl - Glas - (set van 6) Empilable Servies - Koffiekope - 14cl - Glas - (set van 6) Empilable Servies - Koffiekope - 14cl - Glas - (set van 6) (1)
      Luminarc Empilable Servies - Koffiekope - 14cl - Glas - (set van 6)
      • 05400968122045
      1
    • Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6).
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161795090.jpg
      Luminarc Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). kleur: witvorm: rondmateriaal: glas (1)
      Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6).
      • 05400968122373
      1
    • Arcoroc Spirale - Waterglazen - 25cl - (Set van 6)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162099685.jpg
      Arcoroc Arcoroc Spirale - Waterglazen - 25cl - (Set van 6) Spirale - Waterglazen - 25cl - (Set van 6) Spirale - Waterglazen - 25cl - (Set van 6) Spirale - Waterglazen - 25cl - (Set van 6) (1)
      Arcoroc Spirale - Waterglazen - 25cl - (Set van 6)
      • 05400968155036
      1
    • Cosy & Trendy Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217477488.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175297985.jpg
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) (1)
      Cosy & Trendy Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6)
      • 05400968181189
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 36.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 36.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 41.94
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 41.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 41.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 41.94
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 45.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 47.50
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 47.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 44.95
    • partner@vergelijk.nl