x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Schott zwiesel Basic Bar Selection Nr. 3 (6-delig)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Schott zwiesel Basic Bar Selection Nr. 3 (6-delig)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Schott zwiesel Basic Bar Selection Nr. 3 (6-delig)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Schott zwiesel Basic Bar Selection Nr. 3 (6-delig)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138880476.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536524.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182354372.jpg
Schott zwiesel Schott zwiesel Basic Bar Selection Nr. 3 (6-delig) Basic Bar Selection Nr. 3 (6-delig) Basic Bar Selection Nr. 3 (6-delig) Inhoud (stuks): 6 Afmetingen verpakking: 24.384 L x 34.798 H x 24.638 W (cm) Zes-delige softdrinkglas nr. 3 set van de serie Basic Bar Select van Schott Zwiesel De beker van Charles Schumann van Schott Zwiesel combineert optimaal genot en esthetiek De beker is ideaal geschikt voor longdrink of water (1)
  • 04001836053242
  • 130716
4
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type glazen: Waterglas
    • Capaciteit liter: 0.39 L
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Dubbelwandig: Nee
    • Geslacht: Unisex
    • Inhoud in ml: 387 ml
    • Vriezerbestendig: Nee
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 6 Stuks
    • Magnetron bestendig: Nee
  • Design
    • Kleur: Transparant
    • Materiaal: Kristal, Glas
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.2 kg
    • Hoogte: 15.2 cm
  • 35.90 40.55 EUR 4
    4
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Softdrinkglas Schott Zwiesel Basic Bar Selection Nr. 3 (6-delig) online. Bekijk alle Glazen van het merk Schott Zwiesel bij Etrias.
      35.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kookexpert.nl Kookexpert.nl
      Dit glas uit de Bar Selection serie van Schott Zwiesel is geschikt voor allerlei soorten drankjes. Zo kunt u het glas gebruiken voor wate...
      35.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Stijlvolinhuis.nl Stijlvolinhuis.nl
      Dit glas uit de Bar Selection serie van Schott Zwiesel is geschikt voor allerlei soorten drankjes. Zo kunt u het glas gebruiken voor wate...
      35.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Inhoud (stuks): 6 Afmetingen verpakking: 24.384 L x 34.798 H x 24.638 W (cm) Zes-delige softdrinkglas nr. 3 set van de serie Basic Bar Se...40.55, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6).
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161795090.jpg
      Luminarc Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). kleur: witvorm: rondmateriaal: glas (1)
      Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6).
      • 05400968122373
      1
    • Cosy & Trendy Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217477488.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175297985.jpg
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) (1)
      Cosy & Trendy Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6)
      • 05400968181189
      1
    • Billiet VT Glas Tumbler Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186525155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186525156.jpg
      Billiet VT Billiet VT Glas Tumbler Medium Glas Tumbler Medium Glas Tumbler Medium Set van 12 glazen met een inhoud van 35,5 cl. De glazen zijn 9 cm hoog, hebben een dia van 8,5 cm en een inhoud van 35,5 cl. Leuk voor wat bruiswater met een citroentje! De glazen zijn vaatwasserbestendig. Let op: online kun je dit artikel alleen in een set kopen. Liever één stuk? Kom dan langs in een van onze winkels en laat je verwonderen! (1)
      Billiet VT Glas Tumbler Medium
      1
    • Schott zwiesel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213687537.jpg
      Schott zwiesel Schott zwiesel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) Bestel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) online. Bekijk alle Glazen van het merk Schott Zwiesel bij Etrias. (1)
      Schott zwiesel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig)
      • 04001836021678
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 35.90
    • partner@vergelijk.nl