x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Schott zwiesel Taste (6-delig)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Schott zwiesel Taste (6-delig)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Schott zwiesel Taste (6-delig)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Schott zwiesel Taste (6-delig)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536545.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169917253.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84536544.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181264406.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184957892.jpg
Schott zwiesel Schott zwiesel Taste (6-delig) Taste (6-delig) Taste (6-delig) Inhoud: 6 champagneglazen Materiaal: loodvrij kristalglas Hoogte: 23,1cm Productie: Zwiesel kristalglazen worden milieuvriendelijk en geproduceerd onder het best mogelijke energiegebruik (1)
  • 04001836050470
  • 130418
  • 702021
  • 4302768
15
  • Algemene kenmerken
    • Type glazen: Champagneglas
    • Capaciteit liter: 0.283 L
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Dubbelwandig: Nee
    • Aantal delen: 6 Stuks
    • Geslacht: Unisex
    • Inhoud: 0 L
    • Vriezerbestendig: Nee
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 6 Stuks
    • Aantal personen: 6
    • Magnetron bestendig: Nee
    • Ovenbestendig: Nee
  • Design
    • Kleur: Transparant
    • Materiaal: Kristalglas, Glas
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.2 kg
    • Hoogte: 23.1 cm
  • 32.05 45.65 EUR 15
    9
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Inhoud: 6 champagneglazen Materiaal: loodvrij kristalglas Hoogte: 23,1cm Productie: Zwiesel kristalglazen worden milieuvriendelijk en gep...32.05, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Schott Zwiesel Taste Champagneflûte met MP 7 - 0.28 Ltr - 6 stuks35.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Stijlvolinhuis.nl Stijlvolinhuis.nl
      Deze chique glazen van Schott Zwiesel laten u optimaal van uw champagne of een mousserende wijn genieten. Het glas is voorzien van een mo...
      35.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kookexpert.nl Kookexpert.nl
      Deze chique glazen van Schott Zwiesel laten u optimaal van uw champagne of een mousserende wijn genieten. Het glas is voorzien van een mo...
      35.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Schott Zwiesel Taste Champagneglazen 0,28 L - 6 st. online bij fonQ. Alle Schott Zwiesel Glazen en karaffen uit voorraad leverbaar...
      37.05, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      Bestel Schott Zwiesel Taste Champagneglazen 0,28 L - 6 st. online bij vtwonen. Alle Schott Zwiesel Glazen en karaffen uit voorraad leverb...
      37.05, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Schott Zwiesel Champagneglazen Taste 283 mlDeze set van 6 Schott Zwiesel champagneglazen Taste 283ml zijn zeer geschikt voor champagne. D...
      40.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • De Bijenkorf Amsterdam De Bijenkorf Amsterdam
      5.6 (1)
      Champagneglazen set van 6 van Schott Zwiesel uit de Taste-serie. Dit glas heeft een elegante vorm waardoor de aroma's van de champagne vo...41.70, 4.895270600000001, 52.37375309999999 HIGH
      7
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      Champagneglazen set van 6 van Schott Zwiesel uit de Taste-serie. Dit glas heeft een elegante vorm waardoor de aroma's van de champagne vo...45.65, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6).
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161795090.jpg
      Luminarc Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6). kleur: witvorm: rondmateriaal: glas (1)
      Luminarc Alizee - Diep Bord - Wit - Rond - D23cm - Glas - (set van 6).
      • 05400968122373
      1
    • Cosy & Trendy Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217477488.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175297985.jpg
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6) (1)
      Cosy & Trendy Geurkaars - Glas - Loved - 8x7cm - (set van 6)
      • 05400968181189
      1
    • Billiet VT Glas Tumbler Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186525155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186525156.jpg
      Billiet VT Billiet VT Glas Tumbler Medium Glas Tumbler Medium Glas Tumbler Medium Set van 12 glazen met een inhoud van 35,5 cl. De glazen zijn 9 cm hoog, hebben een dia van 8,5 cm en een inhoud van 35,5 cl. Leuk voor wat bruiswater met een citroentje! De glazen zijn vaatwasserbestendig. Let op: online kun je dit artikel alleen in een set kopen. Liever één stuk? Kom dan langs in een van onze winkels en laat je verwonderen! (1)
      Billiet VT Glas Tumbler Medium
      1
    • Schott zwiesel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213687537.jpg
      Schott zwiesel Schott zwiesel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) Bestel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig) online. Bekijk alle Glazen van het merk Schott Zwiesel bij Etrias. (1)
      Schott zwiesel Shotglas Schott Zwiesel For You 75 ml (4-delig)
      • 04001836021678
      3
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 25.42
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 25.42
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 25.42
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 25.42
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.42
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 25.32
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.32
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 25.32
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.32
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.26
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 25.26
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 32.05
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.05
    • partner@vergelijk.nl