x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jura glazen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glazen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Jura Latte Macchiato Glas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111447081.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98473478.jpg
      Jura Jura Latte Macchiato Glas Latte Macchiato Glas Latte Macchiato Glas Zelfgemaakte latte macchiato's drink je voortaan uit een Jura Latte Macchiato Glas. De set bestaat uit 2 latte macchiato glazen, zodat je niet alleen jezelf op een lekkere latte trakteert, maar ook je partner of beste vriend. De glazen hebben een inhoud van 270 milliliter en zijn 13,5 centimeter hoog, hierdoor maak je extra grote lattes. Dankzij de dikke wand brand je je vingers niet en serveer je de lattes veilig. Na gebruik reinig je de glazen in de vaatwasmachine en berg je ze eenvoudig op... (1)
      Jura Latte Macchiato Glas
      • 07610917714735
      • 71473
      • 4800907
      2
      29.90 EUR
    • Jura Glazen Giftbox - Groot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84539613.jpg
      Jura Jura Glazen Giftbox - Groot Glazen Giftbox - Groot Glazen Giftbox - Groot Bekijk de Jura Glazen Giftbox - Large bij fonQ (1)
      Jura Glazen Giftbox - Groot
      • 07108817773964
      1
      most_sold
      100.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • LIBBEY DEFAULT
        • libbey
      • Schott zwiesel DEFAULT
        • schott_zwiesel
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Leonardo (leonardo)
      • &Klevering (_klevering)
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Aps (aps)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Doiy (doiy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Jura (jura)
      • Koziol (koziol)
      • L.s.a. (l_s_a_)
      • Libbey (libbey)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Made.com (made_com)
      • Marvel (marvel)
      • Montana (montana)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nude (nude)
      • Nude Glass (nude_glass)
      • Olympia (olympia)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Peugeot (peugeot)
      • Philips (philips)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • QDO (qdo)
      • Riedel (riedel)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • SEB (seb)
      • Serax (serax)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Teatox (teatox)
      • VacuVin (vacuvin)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • W&P Design (w_p_design)
      • Waterford (waterford)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zak! designs (zak_designs)
      • Zwiesel 1872 (zwiesel_1872)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type glazen (type_glazen):
      • Bierglas (bierglas)
      • Cappuccino glas (cappuccino_glas)
      • Champagneglas (champagneglas)
      • Cocktailglas (cocktailglas)
      • Cognacglas (cognacglas)
      • Koffieglas (koffieglas)
      • Latte macchiato glas (latte_macchiato_glas)
      • Longdrinkglas (longdrinkglas)
      • Rode wijnglas (rode_wijnglas)
      • Shotglaasjes (shotglaasjes)
      • Theeglas (theeglas)
      • Vaasje (vaasje)
      • Voetglas (voetglas)
      • Waterglas (waterglas)
      • Whisky glas (whisky_glas)
      • Wijnglas (wijnglas)
      • Witbierglas (witbierglas)
      • Witte wijnglas (witte_wijnglas)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Aantal per doos (aantal_per_doos):
      • < 2 Stuks (aantal_per_doos_2)
      • 2 Stuks - 6 Stuks (aantal_per_doos_2_6)
      • ≥ 6 Stuks (aantal_per_doos_6)
    • Aantal glazen (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 5 Stuks (aantal_delen_5.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 7 Stuks (aantal_delen_7.0)
      • 12 Stuks (aantal_delen_12.0)
      • 18 Stuks (aantal_delen_18.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl