x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er glazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Duralex glazen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in glazen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Duralex Picardie glazenset - 18-delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94253425.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94253430.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94253433.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94253432.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94253428.jpg
      Duralex Duralex Picardie glazenset - 18-delig Picardie glazenset - 18-delig Picardie glazenset - 18-delig De Picardie 18-delige glaswerkset van DURALEX bestaat uit tumblers, kleine en grote longdrinkglazen die gemaakt zijn van gehard glas, waardoor ze perfect zijn voor zowel warme als koude dranken. Deze veelzijdige en ultrasterke glazenset is bestand tegen thermische schokken en is dus ook vriezerveilig. De glazen zijn stapelbaar en kunnen dus eenvoudig opgeborgen worden. Met deze set heb je genoeg glazen voor elke gelegenheid en na gebruik kunnen ze gewoon in de vaatwasser. Deze drinkglazenset ... (1)
      Duralex Picardie glazenset - 18-delig
      • 03550190501407
      • 700163
      • 4305074
      2
      good_buy
      most_sold
      30.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • LIBBEY DEFAULT
        • libbey
      • Schott zwiesel DEFAULT
        • schott_zwiesel
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Leonardo (leonardo)
      • &Klevering (_klevering)
      • AEG (aeg)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Aps (aps)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Doiy (doiy)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Duralex (duralex)
      • DUROBOR (durobor)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI Outdoors (gsi_outdoors)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jenaer Glas (jenaer_glas)
      • Jura (jura)
      • Koziol (koziol)
      • L.s.a. (l_s_a_)
      • Libbey (libbey)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Luminarc (luminarc)
      • Lyngby (lyngby)
      • Made.com (made_com)
      • Marvel (marvel)
      • Montana (montana)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nude (nude)
      • Nude Glass (nude_glass)
      • Olympia (olympia)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pasabahce (pasabahce)
      • Peugeot (peugeot)
      • Philips (philips)
      • Pickwick (pickwick)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • QDO (qdo)
      • Riedel (riedel)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpart (scanpart)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • SEB (seb)
      • Serax (serax)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Teatox (teatox)
      • Thumbsup! (thumbsup_)
      • VacuVin (vacuvin)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • W&P Design (w_p_design)
      • Waca (waca)
      • Waterford (waterford)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • WMF (wmf)
      • Xenos (xenos)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zak! designs (zak_designs)
      • Zwiesel 1872 (zwiesel_1872)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Type glazen (type_glazen):
      • Bierglas (bierglas)
      • Cappuccino glas (cappuccino_glas)
      • Champagneglas (champagneglas)
      • Cocktailglas (cocktailglas)
      • Cognacglas (cognacglas)
      • Koffieglas (koffieglas)
      • Latte macchiato glas (latte_macchiato_glas)
      • Longdrinkglas (longdrinkglas)
      • Rode wijnglas (rode_wijnglas)
      • Shotglaasjes (shotglaasjes)
      • Theeglas (theeglas)
      • Vaasje (vaasje)
      • Voetglas (voetglas)
      • Waterglas (waterglas)
      • Whisky glas (whisky_glas)
      • Wijnglas (wijnglas)
      • Witbierglas (witbierglas)
      • Witte wijnglas (witte_wijnglas)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Aantal per doos (aantal_per_doos):
      • < 2 Stuks (aantal_per_doos_2)
      • 2 Stuks - 6 Stuks (aantal_per_doos_2_6)
      • ≥ 6 Stuks (aantal_per_doos_6)
    • Aantal glazen (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 4 Stuks (aantal_delen_4.0)
      • 5 Stuks (aantal_delen_5.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
      • 7 Stuks (aantal_delen_7.0)
      • 12 Stuks (aantal_delen_12.0)
      • 18 Stuks (aantal_delen_18.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl