x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Gezelschapsspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bordspel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Gezelschapsspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    Gezelschapsspellen 5.623636363636363 (8)
    9096 - 24
    • IDW Games King of the Creepies
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141493454.jpg?ts=1
      IDW Games IDW Games King of the Creepies King of the Creepies King of the Creepies Asmodee King of the Creepies - EN (1)
      IDW Games King of the Creepies
      • 00827714012965
      1
      54.00 EUR
    • Fantasy Flight Games Game of Thrones LCG Battle of Ruby Ford Revised
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127425136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101101792.jpg?ts=1
      Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Game of Thrones LCG Battle of Ruby Ford Revised Game of Thrones LCG Battle of Ruby Ford Revised Game of Thrones LCG Battle of Ruby Ford Revised Game of Thrones LCG Battle of Ruby Ford Revised (1)
      Fantasy Flight Games Game of Thrones LCG Battle of Ruby Ford Revised
      • 09781616616045
      1
      12.50 EUR
    • Hasbro Krok Slok-Op - Kinderspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134015572.jpg?ts=1
      Hasbro Hasbro Krok Slok-Op - Kinderspel Krok Slok-Op - Kinderspel Krok Slok-Op - Kinderspel Krok Slok-Op - Kinderspel (1)
      Hasbro Krok Slok-Op - Kinderspel
      • 05010994505998
      1
      29.99 EUR
    • Asmodee Stoopido Actiespel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217966880.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134037451.jpg?ts=1
      Asmodee Asmodee Stoopido Actiespel Stoopido Actiespel Stoopido Actiespel Stoopido Actiespel (1)
      Asmodee Stoopido Actiespel
      • 03558380030447
      • 19930
      1
      24.99 EUR
    • Goliath Stikbot - Dieren - Hond - Goliath
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190259113.jpg?ts=1
      Goliath Goliath Stikbot - Dieren - Hond - Goliath Stikbot - Dieren - Hond - Goliath Stikbot - Dieren - Hond - Goliath Stikbot Pet Dog (1)
      Goliath Stikbot - Dieren - Hond - Goliath
      • 08711808330863
      1
      36.99 EUR
    • Games Workshop Warhammer 40,000 Xenos Tyranids: Toxicrene
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/55509350.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/259066993.jpg?ts=1
      Games Workshop Games Workshop Warhammer 40,000 Xenos Tyranids: Toxicrene Warhammer 40,000 Xenos Tyranids: Toxicrene Warhammer 40,000 Xenos Tyranids: Toxicrene Warhammer 40,000 Xenos Tyranids: Toxicrene (1)
      Games Workshop Warhammer 40,000 Xenos Tyranids: Toxicrene
      • 05011921056408
      1
      67.15 EUR
    • Asmodee BattleLore - Scottish Wars - Bordspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132380440.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108223499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138115747.jpg?ts=1
      Asmodee Asmodee BattleLore - Scottish Wars - Bordspel BattleLore - Scottish Wars - Bordspel BattleLore - Scottish Wars - Bordspel BattleLore - Scottish Wars - Bordspel (1)
      Asmodee BattleLore - Scottish Wars - Bordspel
      • 00824968123911
      1
      37.99 EUR
    • Just games Eigen Kweek - het bordspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158512174.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157095787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153183770.jpg?ts=1
      Just games Just games Eigen Kweek - het bordspel Eigen Kweek - het bordspel Eigen Kweek - het bordspel Eigen Kweek - het bordspel (1)
      Just games Eigen Kweek - het bordspel
      • 08718866300340
      1
      17.99 EUR
    • Iello Jack and the Beanstalk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91452553.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141493775.jpg?ts=1
      Iello Iello Jack and the Beanstalk Jack and the Beanstalk Jack and the Beanstalk Jack and the Beanstalk (1)
      Iello Jack and the Beanstalk
      • 03760175514166
      1
      23.00 EUR
    • Studio 100 Kabouter Plop Spel Wortel Weg - Kinderspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90756406.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133929583.jpg?ts=1
      Studio 100 Studio 100 Kabouter Plop Spel Wortel Weg - Kinderspel Kabouter Plop Spel Wortel Weg - Kinderspel Kabouter Plop Spel Wortel Weg - Kinderspel Kabouter Plop Spel Wortel Weg - Kinderspel (1)
      Studio 100 Kabouter Plop Spel Wortel Weg - Kinderspel
      • 05414233170556
      1
      25.00 EUR
    • 999 Games Pioneers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217967151.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217967216.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180355773.jpg?ts=1
      999 Games 999 Games Pioneers Pioneers Pioneers Pissebedden - Kaartspel (1)
      999 Games Pioneers
      • 08717249199939
      • 999-PIS01
      1
      24.99 EUR
    • Tactic 538 Spel XL - Gezelschapsspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107896888.jpg?ts=1
      Tactic Tactic 538 Spel XL - Gezelschapsspel 538 Spel XL - Gezelschapsspel 538 Spel XL - Gezelschapsspel 538 Spel XL - Gezelschapsspel (1)
      Tactic 538 Spel XL - Gezelschapsspel
      • 06416739404943
      1
      23.00 EUR
    • The game master De Koningsburcht
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168778412.jpg?ts=1
      The game master The game master De Koningsburcht De Koningsburcht De Koningsburcht De Koningsburcht (1)
      The game master De Koningsburcht
      • 08717472960160
      1
      45.00 EUR
    • Stonemaier Games Between Two Cities: Capitals
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171576705.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251909604.jpg?ts=1
      Stonemaier Games Stonemaier Games Between Two Cities: Capitals Between Two Cities: Capitals Between Two Cities: Capitals Asmodee Between Two Cities Capitals - EN (1)
      Stonemaier Games Between Two Cities: Capitals
      • 00653341027504
      1
      28.00 EUR
    • Hasbro My Monopoly
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88746348.jpg?ts=1
      Hasbro Hasbro My Monopoly My Monopoly My Monopoly My Monopoly - Bordspel (1)
      Hasbro My Monopoly
      • 05010994815240
      1
      48.95 EUR
    • Calliope Games Tsuro - Engelstalig Bordspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110148313.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177982848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138112590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138112536.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138112580.jpg?ts=1
      Calliope Games Calliope Games Tsuro - Engelstalig Bordspel Tsuro - Engelstalig Bordspel Tsuro - Engelstalig Bordspel Tsuro - Bordspel (1)
      Calliope Games Tsuro - Engelstalig Bordspel
      • 00845866000203
      1
      49.99 EUR
    • Hasbro High School Musical Mystery Date
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88702382.jpg?ts=1
      Hasbro Hasbro High School Musical Mystery Date High School Musical Mystery Date High School Musical Mystery Date High School Musical Mystery Date (1)
      Hasbro High School Musical Mystery Date
      • 05010994268534
      1
      29.95 EUR
    • Ravensburger Bob de bouwer memory
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172740315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172740325.jpg?ts=1
      Ravensburger Ravensburger Bob de bouwer memory Bob de bouwer memory Bob de bouwer memory Ravensburger Bob de bouwer memory (1)
      Ravensburger Bob de bouwer memory
      • 04005556212743
      • 21274
      1
      39.99 EUR
    • Hasbro Twister Hoepla
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95877327.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220681620.jpg?ts=1
      Hasbro Hasbro Twister Hoepla Twister Hoepla Twister Hoepla Twister Hoepla (1)
      Hasbro Twister Hoepla
      • 05010994516598
      1
      29.95 EUR
    • 999 Games De Eerste Vonken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115710598.jpg?ts=1
      999 Games 999 Games De Eerste Vonken De Eerste Vonken De Eerste Vonken Hoogspanning: De Eerste Vonken Bordspel (1)
      999 Games De Eerste Vonken
      • 08717249195498
      1
      48.00 EUR
    • HOT Games Mah-yong fiches-telstokjes 88 st.in zak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162053621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162053622.jpg?ts=1
      HOT Games HOT Games Mah-yong fiches-telstokjes 88 st.in zak Mah-yong fiches-telstokjes 88 st.in zak Mah-yong fiches-telstokjes 88 st.in zak Mah-yong fiches-telstokjes 88 st.in zak (1)
      HOT Games Mah-yong fiches-telstokjes 88 st.in zak
      • 08717072000891
      1
      14.47 EUR
    • White goblin games Martinique
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138113657.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180456668.jpg?ts=1
      White goblin games White goblin games Martinique Martinique Martinique Martinique (1)
      White goblin games Martinique
      • 08718026300180
      1
      30.00 EUR
    • HOT Games Dobbelstenen Set groen marmer/parelmoer 7 st. : HOT Games
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225155407.jpg?ts=1
      HOT Games HOT Games Dobbelstenen Set groen marmer/parelmoer 7 st. : HOT Games Dobbelstenen Set groen marmer/parelmoer 7 st. : HOT Games Dobbelstenen Set groen marmer/parelmoer 7 st. : HOT Games Dobbelstenen Set groen marmer/parelmoer 7 st. : HOT Games (1)
      HOT Games Dobbelstenen Set groen marmer/parelmoer 7 st. : HOT Games
      • 08717072018537
      1
      11.75 EUR
    • Asmodee Arlecchino
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247701882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138115505.jpg?ts=1
      Asmodee Asmodee Arlecchino Arlecchino Arlecchino Arlecchino (1)
      Asmodee Arlecchino
      • 03558380007258
      1
      35.00 EUR
    1 379 381 416
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rummikub DEFAULT
        • rummikub
      • Scrabble DEFAULT
        • scrabble
      • Triviant DEFAULT
        • triviant
      • Game of Thrones DEFAULT
        • game_of_thrones
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Serie (group):
      • Monopoly (monopoly)
      • Kolonisten van Catan (kolonisten_van_catan)
      • Risk (risk)
      • 30 seconds (30_seconds)
      • Carcassonne (carcassonne)
      • Cluedo (cluedo)
      • 7 Wonders (7_wonders)
      • Agricola (agricola)
      • Alhambra (alhambra)
      • Alias (alias)
      • Animals (animals)
      • Arkham Horror (arkham_horror)
      • Axis & Allies (axis_allies)
      • Azul (azul)
      • Backgammon (backgammon)
      • BattleLore (battlelore)
      • Bears vs Babies (bears_vs_babies)
      • Bert Bever (bert_bever)
      • Beverbende (beverbende)
      • Bezzerwizzer (bezzerwizzer)
      • Blokus (blokus)
      • Boomgaard (boomgaard)
      • Boonanza (boonanza)
      • Boss Monster (boss_monster)
      • Bunny Hop (bunny_hop)
      • Camel Up (camel_up)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • Catan: Het Duel (catan_het_duel)
      • Codenames (codenames)
      • Colt Express (colt_express)
      • Concordia (concordia)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Crabs Adjust Humidity (crabs_adjust_humidity)
      • De legenden van Andor (de_legenden_van_andor)
      • Dixit (dixit)
      • Dobble (dobble)
      • Dokter Bibber (dokter_bibber)
      • Dominion (dominion)
      • Domino (domino)
      • Doolhof (doolhof)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Eldritch Horror (eldritch_horror)
      • EXIT (exit)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fog of Love (fog_of_love)
      • Formula D (formula_d)
      • Frozen (frozen)
      • Galaxy Trucker (galaxy_trucker)
      • Game of Thrones (game_of_thrones)
      • Games Workshop Astra Militarum (games_workshop_astra_militarum)
      • Games Workshop Battletome (games_workshop_battletome)
      • Games Workshop Blood Angels (games_workshop_blood_angels)
      • Games Workshop Chaos Space Marines (games_workshop_chaos_space_marines)
      • Games Workshop Codex (games_workshop_codex)
      • Games Workshop Dark Angels (games_workshop_dark_angels)
      • Games Workshop Dark Eldar (games_workshop_dark_eldar)
      • Games Workshop Deathwatch (games_workshop_deathwatch)
      • Games Workshop Eldar (games_workshop_eldar)
      • Games Workshop Grey Knights (games_workshop_grey_knights)
      • Games Workshop Necrons (games_workshop_necrons)
      • Games Workshop Orks (games_workshop_orks)
      • Games Workshop Space Marines (games_workshop_space_marines)
      • Games Workshop Space Wolves (games_workshop_space_wolves)
      • Games Workshop Sylvaneth (games_workshop_sylvaneth)
      • Games Workshop Tau Empire (games_workshop_tau_empire)
      • Games Workshop Tyranids (games_workshop_tyranids)
      • Gespreksstarter (gespreksstarter)
      • Gloom (gloom)
      • Goula (goula)
      • Great Minds (great_minds)
      • Halli Galli (halli_galli)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hedbanz (hedbanz)
      • Hero Realms (hero_realms)
      • Heroes Wanted (heroes_wanted)
      • Hoogspanning (hoogspanning)
      • I Know (i_know)
      • Istanbul (istanbul)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Jenga (jenga)
      • Jorvik (jorvik)
      • Jungle Speed (jungle_speed)
      • Kimble (kimble)
      • Koehandel (koehandel)
      • Krosmaster Arena (krosmaster_arena)
      • Kwartet (kwartet)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • Loco Mini (loco_mini)
      • Lotto (lotto)
      • Love Letter (love_letter)
      • Machiavelli (machiavelli)
      • Mage Wars (mage_wars)
      • Magic the Gathering: Dragon's Maze (magic_the_gathering_dragon_s_maze)
      • Magic the Gathering: Journey into Nyx (magic_the_gathering_journey_into_nyx)
      • Magic the Gathering: Oath of the Gatewatch (magic_the_gathering_oath_of_the_gatewatch)
      • Mahjong (mahjong)
      • Mandala-Designer (mandala_designer)
      • Mansions of Madness (mansions_of_madness)
      • Marvel Legendary (marvel_legendary)
      • Maze (maze)
      • Memoir '44 (memoir_44)
      • Memory (memory)
      • Mens erger je niet (mens_erger_je_niet)
      • Mikado (mikado)
      • Mini Loco (mini_loco)
      • Munchkin (munchkin)
      • Neuroshima Hex (neuroshima_hex)
      • Openhartig (openhartig)
      • Operation (operation)
      • Othello (othello)
      • Pandemic (pandemic)
      • Party & Co (party_co)
      • Phase 10 (phase_10)
      • Pictionary (pictionary)
      • Pie Face (pie_face)
      • Playmobil Fairies (playmobil_fairies)
      • Power Grid (power_grid)
      • Rattus (rattus)
      • Regenwormen (regenwormen)
      • Resident Evil 2 (resident_evil_2)
      • Revolver (revolver)
      • Roulette (roulette)
      • Rummikub (rummikub)
      • Rummy (rummy)
      • Rush Hour (rush_hour)
      • Saboteur (saboteur)
      • Schaken (schaken)
      • Scotland Yard (scotland_yard)
      • Scrabble (scrabble)
      • Scythe (scythe)
      • Set (set)
      • Shadows of Brimstone (shadows_of_brimstone)
      • Shut The Box (shut_the_box)
      • Skip-Bo (skip_bo)
      • Small World (small_world)
      • Smash Up (smash_up)
      • Speak Out (speak_out)
      • Splendor (splendor)
      • Star Realms (star_realms)
      • Star Wars Armada (star_wars_armada)
      • Star Wars X-Wing (star_wars_x_wing)
      • Stenen Tijdperk (stenen_tijdperk)
      • Stratego (stratego)
      • Summoner Wars (summoner_wars)
      • Super Mario (super_mario)
      • T.I.M.E Stories (t_i_m_e_stories)
      • Take 5! (take_5_)
      • Tales & Games (tales_games)
      • The Resistance (the_resistance)
      • Ticket to Ride (ticket_to_ride)
      • Tiptoi (tiptoi)
      • Tokaido (tokaido)
      • Triominos (triominos)
      • Triviant (triviant)
      • Twister (twister)
      • Ubongo (ubongo)
      • Uno (uno)
      • Warhammer Quest (warhammer_quest)
      • Weerwolven van Wakkerdam (weerwolven_van_wakkerdam)
      • Who's the Dude? (who_s_the_dude_)
      • Wie is het? (wie_is_het_)
      • Wingspan (wingspan)
      • Woordzoeker (woordzoeker)
      • Yatzy (yatzy)
      • Zombicide (zombicide)
      • Zombies!! (zombies_)
      • Zpocalypse (zpocalypse)
    • Type spel (type_spel):
      • Bordspel (bordspel)
      • Denkspel (denkspel)
      • Strategisch spel (strategisch_spel)
      • Behendigheidsspel (behendigheidsspel)
      • Bluffing game (bluffing_game)
      • Dammen Dammen Bordspel (dammen)
      • Deck building (deck_building)
      • Dobbelspel (dobbelspel)
      • Drankspel Drankspel Bordspel (drankspel)
      • Economisch spel (economisch_spel)
      • Educatief spel (educatief_spel)
      • Fantasie spel (fantasie_spel)
      • Gebiedsmanagement (gebiedsmanagement)
      • Geheugenspel (geheugenspel)
      • Geschiedenisspel (geschiedenisspel)
      • Horror game (horror_game)
      • Kaartspel (kaartspel)
      • Kansspel (kansspel)
      • Kennisspel (kennisspel)
      • Kinderspel (kinderspel)
      • Ontsnappingsspel (ontsnappingsspel)
      • Oorlogsspel Oorlogsspel Bordspel (oorlogsspel)
      • Partyspel (partyspel)
      • Puzzel Puzzel Bordspel (puzzel)
      • Rollenspel (rollenspel)
      • Ruilhandelspel (ruilhandelspel)
      • Samenwerkingsspel (samenwerkingsspel)
      • Schaken Schaken Bordspel (schaken)
      • Snelheidsspel (snelheidsspel)
      • Uitbreiding (uitbreiding)
      • Veranderend bord (veranderend_bord)
      • Verkeersspel (verkeersspel)
      • Verzamelkaarten (verzamelkaarten)
      • Woordspel Woordspel Bordspel (woordspel)
    • Prijs (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Maximum aantal spelers (maximum_aantal_spelers):
      • < 3 (maximum_aantal_spelers_1)
      • 3 - 4 (maximum_aantal_spelers_2)
      • 4 - 6 (maximum_aantal_spelers_3)
      • ≥ 6 (maximum_aantal_spelers_4)
    • Speelduur (speelduur):
      • < 30 min (Low)
      • 30 min - 1 uur (medium)
      • > 1 uur (high)
    • Minimum leeftijd (aanbevolen_leeftijd_min_):
      • 3 jaar of jonger (young)
      • 3 - 6 jaar (middle)
      • 6 - 12 jaar (older)
      • 12 jaar of ouder (12plus)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • CLEAR_SIGNS_OF_USE (clear_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl