x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Gezelschapsspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Woordspel Bordspel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Gezelschapsspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • MEGABLEU Geen Ja, Geen Nee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121891325.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121891329.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121891326.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96061514.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127080521.jpg?ts=1
      MEGABLEU MEGABLEU Geen Ja, Geen Nee Geen Ja, Geen Nee Geen Ja, Geen Nee Etrias heeft een ruim assortiment aan gezelschapsspellen online verkrijgbaar, geschikt voor jonge en oud. Het gezelschapspel Geen Ja Geen Nee is daar ook ee... Kijk voor meer informatie op de website. (3)
      MEGABLEU Geen Ja, Geen Nee
      • 03760046785008
      • 08719817736379
      • 4500259
      • 678500
      3
      24.94 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rummikub DEFAULT
        • rummikub
      • Scrabble DEFAULT
        • scrabble
      • Triviant DEFAULT
        • triviant
      • Game of Thrones DEFAULT
        • game_of_thrones
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Serie (group):
      • Monopoly (monopoly)
      • Kolonisten van Catan (kolonisten_van_catan)
      • Risk (risk)
      • 30 seconds (30_seconds)
      • Carcassonne (carcassonne)
      • Cluedo (cluedo)
      • 7 Wonders (7_wonders)
      • Agricola (agricola)
      • Alhambra (alhambra)
      • Alias (alias)
      • Animals (animals)
      • Arkham Horror (arkham_horror)
      • Axis & Allies (axis_allies)
      • Azul (azul)
      • Backgammon (backgammon)
      • BattleLore (battlelore)
      • Bears vs Babies (bears_vs_babies)
      • Bert Bever (bert_bever)
      • Beverbende (beverbende)
      • Bezzerwizzer (bezzerwizzer)
      • Blokus (blokus)
      • Boomgaard (boomgaard)
      • Boonanza (boonanza)
      • Boss Monster (boss_monster)
      • Bunny Hop (bunny_hop)
      • Camel Up (camel_up)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • Catan: Het Duel (catan_het_duel)
      • Codenames (codenames)
      • Colt Express (colt_express)
      • Concordia (concordia)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Crabs Adjust Humidity (crabs_adjust_humidity)
      • De legenden van Andor (de_legenden_van_andor)
      • Dixit (dixit)
      • Dobble (dobble)
      • Dokter Bibber (dokter_bibber)
      • Dominion (dominion)
      • Domino (domino)
      • Doolhof (doolhof)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Eldritch Horror (eldritch_horror)
      • EXIT (exit)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fog of Love (fog_of_love)
      • Formula D (formula_d)
      • Frozen (frozen)
      • Galaxy Trucker (galaxy_trucker)
      • Game of Thrones (game_of_thrones)
      • Games Workshop Astra Militarum (games_workshop_astra_militarum)
      • Games Workshop Blood Angels (games_workshop_blood_angels)
      • Games Workshop Chaos Space Marines (games_workshop_chaos_space_marines)
      • Games Workshop Codex (games_workshop_codex)
      • Games Workshop Dark Angels (games_workshop_dark_angels)
      • Games Workshop Dark Eldar (games_workshop_dark_eldar)
      • Games Workshop Deathwatch (games_workshop_deathwatch)
      • Games Workshop Eldar (games_workshop_eldar)
      • Games Workshop Grey Knights (games_workshop_grey_knights)
      • Games Workshop Necrons (games_workshop_necrons)
      • Games Workshop Orks (games_workshop_orks)
      • Games Workshop Space Marines (games_workshop_space_marines)
      • Games Workshop Space Wolves (games_workshop_space_wolves)
      • Games Workshop Sylvaneth (games_workshop_sylvaneth)
      • Games Workshop Tau Empire (games_workshop_tau_empire)
      • Games Workshop Tyranids (games_workshop_tyranids)
      • Gespreksstarter (gespreksstarter)
      • Gloom (gloom)
      • Goula (goula)
      • Great Minds (great_minds)
      • Halli Galli (halli_galli)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hedbanz (hedbanz)
      • Hero Realms (hero_realms)
      • Heroes Wanted (heroes_wanted)
      • Hoogspanning (hoogspanning)
      • I Know (i_know)
      • Istanbul (istanbul)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Jenga (jenga)
      • Jungle Speed (jungle_speed)
      • Kimble (kimble)
      • Koehandel (koehandel)
      • Krosmaster Arena (krosmaster_arena)
      • Kwartet (kwartet)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • Loco Mini (loco_mini)
      • Lotto (lotto)
      • Machiavelli (machiavelli)
      • Mage Wars (mage_wars)
      • Magic the Gathering: Born of the Gods (magic_the_gathering_born_of_the_gods)
      • Magic the Gathering: Dragon's Maze (magic_the_gathering_dragon_s_maze)
      • Magic the Gathering: Journey into Nyx (magic_the_gathering_journey_into_nyx)
      • Magic the Gathering: Oath of the Gatewatch (magic_the_gathering_oath_of_the_gatewatch)
      • Mahjong (mahjong)
      • Mandala-Designer (mandala_designer)
      • Mansions of Madness (mansions_of_madness)
      • Marvel Legendary (marvel_legendary)
      • Maze (maze)
      • Memoir '44 (memoir_44)
      • Memory (memory)
      • Mens erger je niet (mens_erger_je_niet)
      • Mikado (mikado)
      • Mini Loco (mini_loco)
      • Munchkin (munchkin)
      • Neuroshima Hex (neuroshima_hex)
      • Openhartig (openhartig)
      • Operation (operation)
      • Othello (othello)
      • Pandemic (pandemic)
      • Party & Co (party_co)
      • Phase 10 (phase_10)
      • Pictionary (pictionary)
      • Pie Face (pie_face)
      • Playmobil Country (playmobil_country)
      • Power Grid (power_grid)
      • Rattus (rattus)
      • Regenwormen (regenwormen)
      • Resident Evil 2 (resident_evil_2)
      • Revolver (revolver)
      • Roulette (roulette)
      • Rummikub (rummikub)
      • Rummy (rummy)
      • Rush Hour (rush_hour)
      • Saboteur (saboteur)
      • Schaken (schaken)
      • Scotland Yard (scotland_yard)
      • Scrabble (scrabble)
      • Scythe (scythe)
      • Sequence (sequence)
      • Set (set)
      • Shut The Box (shut_the_box)
      • Skip-Bo (skip_bo)
      • Small World (small_world)
      • Smash Up (smash_up)
      • Speak Out (speak_out)
      • Splendor (splendor)
      • Star Realms (star_realms)
      • Star Wars X-Wing (star_wars_x_wing)
      • Stenen Tijdperk (stenen_tijdperk)
      • Stratego (stratego)
      • Summoner Wars (summoner_wars)
      • Super Mario (super_mario)
      • T.I.M.E Stories (t_i_m_e_stories)
      • Take 5! (take_5_)
      • Tales & Games (tales_games)
      • The Resistance (the_resistance)
      • Ticket to Ride (ticket_to_ride)
      • Tiptoi (tiptoi)
      • Tokaido (tokaido)
      • Triominos (triominos)
      • Triviant (triviant)
      • Twister (twister)
      • Ubongo (ubongo)
      • Uno (uno)
      • Warhammer Quest (warhammer_quest)
      • Weerwolven van Wakkerdam (weerwolven_van_wakkerdam)
      • Who's the Dude? (who_s_the_dude_)
      • Wie is het? (wie_is_het_)
      • Wingspan (wingspan)
      • Woordzoeker (woordzoeker)
      • Yatzy (yatzy)
      • Zombicide (zombicide)
      • Zpocalypse (zpocalypse)
    • Type spel (type_spel):
      • Bordspel (bordspel)
      • Denkspel (denkspel)
      • Strategisch spel (strategisch_spel)
      • Behendigheidsspel (behendigheidsspel)
      • Bluffing game (bluffing_game)
      • Dammen (dammen)
      • Deck building (deck_building)
      • Dobbelspel (dobbelspel)
      • Drankspel (drankspel)
      • Economisch spel (economisch_spel)
      • Educatief spel (educatief_spel)
      • Fantasie spel (fantasie_spel)
      • Gebiedsmanagement (gebiedsmanagement)
      • Geheugenspel (geheugenspel)
      • Geschiedenisspel (geschiedenisspel)
      • Horror game (horror_game)
      • Kaartspel (kaartspel)
      • Kansspel (kansspel)
      • Kennisspel (kennisspel)
      • Kinderspel (kinderspel)
      • Ontsnappingsspel (ontsnappingsspel)
      • Oorlogsspel (oorlogsspel)
      • Partyspel (partyspel)
      • Puzzel (puzzel)
      • Rollenspel (rollenspel)
      • Ruilhandelspel (ruilhandelspel)
      • Samenwerkingsspel (samenwerkingsspel)
      • Schaken (schaken)
      • Snelheidsspel (snelheidsspel)
      • Uitbreiding (uitbreiding)
      • Veranderend bord (veranderend_bord)
      • Verkeersspel (verkeersspel)
      • Verzamelkaarten (verzamelkaarten)
      • Woordspel (woordspel)
    • Prijs (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Maximum aantal spelers (maximum_aantal_spelers):
      • < 3 (maximum_aantal_spelers_1)
      • 3 - 4 (maximum_aantal_spelers_2)
      • 4 - 6 (maximum_aantal_spelers_3)
      • ≥ 6 (maximum_aantal_spelers_4)
    • Speelduur (speelduur):
      • < 30 min (Low)
      • 30 min - 1 uur (medium)
      • > 1 uur (high)
    • Minimum leeftijd (aanbevolen_leeftijd_min_):
      • 3 jaar of jonger (young)
      • 3 - 6 jaar (middle)
      • 6 - 12 jaar (older)
      • 12 jaar of ouder (12plus)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • CLEAR_SIGNS_OF_USE (clear_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl