x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gezelschapsspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pictionary gezelschapsspel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gezelschapsspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Mattel Pictionary
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/3/3/9/mattel-pictionary-bard-game-2016-lauta-101223339.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/0/2/4/mattel-pictionary-board-game-107444024.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/7/8/mattel-pictionary-bordspel-109983278.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/5/6/0/blu-ray-pictionary-118377560.jpg
      Mattel Pictionary (3)
      Mattel Pictionary
      Wehkamp Wehkamp
      8.680496512229434 (653)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      39.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.680496512229434 (653)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      39.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rummikub DEFAULT
        • rummikub
      • 30 Seconds DEFAULT
        • 30_seconds
      • Scrabble DEFAULT
        • scrabble
      • Triviant DEFAULT
        • triviant
      • Kolonisten van Catan DEFAULT
        • kolonisten_van_catan
      • Monopoly DEFAULT
        • monopoly
      • Carcassonne DEFAULT
        • carcassonne
      • Dungeons & Dragons DEFAULT
        • dungeons_dragons
      • Game of Thrones DEFAULT
        • game_of_thrones
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Type spel (type_spel):
      • Behendigheidsspel (behendigheidsspel)
      • Bordspel (bordspel)
      • Dammen (dammen)
      • Denkspel (denkspel)
      • Dobbelspel (dobbelspel)
      • Educatief spel (educatief_spel)
      • Kaartspel (kaartspel)
      • Kansspel (kansspel)
      • Kinderspel (kinderspel)
      • Schaken (schaken)
      • Strategisch spel (strategisch_spel)
    • Populaire spellen (group_name):
      • 7 Wonders (7_wonders)
      • 30 Seconds (30_seconds)
      • Agricola (agricola)
      • Alhambra (alhambra)
      • Alias (alias)
      • Arkham Horror (arkham_horror)
      • Ascension (ascension)
      • Axis & Allies (axis_allies)
      • Backgammon (backgammon)
      • BattleLore (battlelore)
      • Bert Bever (bert_bever)
      • Bezzerwizzer (bezzerwizzer)
      • Boomgaard (boomgaard)
      • Boss Monster (boss_monster)
      • Bunny Hop (bunny_hop)
      • Carcassonne (carcassonne)
      • Cluedo (cluedo)
      • Codenames (codenames)
      • Colt Express (colt_express)
      • Conan (conan)
      • De Basisschool Quiz (de_basisschool_quiz)
      • De legenden van Andor (de_legenden_van_andor)
      • Descent Journeys in the Dark (descent_journeys_in_the_dark)
      • Dixit (dixit)
      • Dobble (dobble)
      • Dokter Bibber (dokter_bibber)
      • Dominion (dominion)
      • Doolhof (doolhof)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Eldritch Horror (eldritch_horror)
      • Formula D (formula_d)
      • Galaxy Trucker (galaxy_trucker)
      • Game of Thrones (game_of_thrones)
      • Gespreksstarter (gespreksstarter)
      • Gloom (gloom)
      • Goula (goula)
      • Great Minds (great_minds)
      • Hoogspanning (hoogspanning)
      • I Know (i_know)
      • Istanbul (istanbul)
      • Jenga (jenga)
      • Jorvik (jorvik)
      • Jungle Speed (jungle_speed)
      • Kimble (kimble)
      • Kingdom Builder (kingdom_builder)
      • Kolonisten van Catan (kolonisten_van_catan)
      • Krosmaster Arena (krosmaster_arena)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • Loco Mini (loco_mini)
      • Lotto (lotto)
      • Love Letter (love_letter)
      • Mage Wars (mage_wars)
      • Mahjong (mahjong)
      • Mandala-Designer (mandala_designer)
      • Mansions of Madness (mansions_of_madness)
      • Marvel Legendary (marvel_legendary)
      • Maze (maze)
      • Memoir '44 (memoir_44)
      • Memory (memory)
      • Mens erger je niet (mens_erger_je_niet)
      • Mini Loco (mini_loco)
      • Monopoly (monopoly)
      • Neuroshima Hex (neuroshima_hex)
      • Openhartig (openhartig)
      • Pandemic (pandemic)
      • Party & Co (party_co)
      • Pictionary (pictionary)
      • Pie Face (pie_face)
      • Playlab (playlab)
      • Rattus (rattus)
      • Regenwormen (regenwormen)
      • Risk (risk)
      • Roulette (roulette)
      • Rum and Bones (rum_and_bones)
      • Rummikub (rummikub)
      • Runebound (runebound)
      • Rush Hour (rush_hour)
      • Schaken (schaken)
      • ScienceX (sciencex)
      • Scotland Yard (scotland_yard)
      • Scrabble (scrabble)
      • Shut The Box (shut_the_box)
      • Small World (small_world)
      • Smash Up (smash_up)
      • Speak Out (speak_out)
      • Star Realms (star_realms)
      • Star Wars Armada (star_wars_armada)
      • Star Wars Imperial Assault (star_wars_imperial_assault)
      • Star Wars X-Wing (star_wars_x_wing)
      • Stenen Tijdperk (stenen_tijdperk)
      • Stratego (stratego)
      • T.I.M.E Stories (t_i_m_e_stories)
      • Tales & Games (tales_games)
      • Ticket to Ride (ticket_to_ride)
      • Tiptoi (tiptoi)
      • Tokaido (tokaido)
      • Triominos (triominos)
      • Triviant (triviant)
      • Twister (twister)
      • Ubongo (ubongo)
      • Who's the Dude? (who_s_the_dude_)
      • Wie is het? (wie_is_het_)
      • Woordzoeker (woordzoeker)
      • Zombicide (zombicide)
      • Zpocalypse (zpocalypse)
    • Prijs (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Leeftijd vanaf jaar (leeftijd_vanaf_jaar):
      • < 5 jaar (baby)
      • 5 jaar - 12 jaar (kind)
      • 12 jaar - 18 jaar (puber)
      • > 18 jaar (volwassenen)
    • Minimaal aantal spelers (minimaal_aantal_spelers):
      • 1 (minimaal_aantal_spelers_1.0)
      • 2 (minimaal_aantal_spelers_2.0)
      • 3 (minimaal_aantal_spelers_3.0)
      • 4 (minimaal_aantal_spelers_4.0)
      • 5 (minimaal_aantal_spelers_5.0)
    • Speelduur (speelduur):
      • < 30 min (Low)
      • 30 min - 1 uur (medium)
      • > 1 uur (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl