x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gezelschapsspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Codenames gezelschapsspel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gezelschapsspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    • White goblin games Codenames - Pictures
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/2/0/6/white-goblin-games-codenames-pictures-65856206.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/8/0/1/white-goblin-games-codenames-pictures-66851801.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/0/0/9/white-goblin-games-codenames-pictures-107782009.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/0/1/0/white-goblin-games-codenames-pictures-107782010.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/6/0/6/white-goblin-games-codenames-pictures-118236606.jpg
      White goblin games Codenames - Pictures (2)
      8.25 (1)
      White goblin games Codenames - Pictures
      Erg leuk, spannend en hersenkrakend!
      Het is een leuk actief spel dat ook met meerdere personen gespeeld kan worden. Je vormt dan 2 groepen met ieder een meesterspion die 2 aanwijzingen mag geven. Maar let op je gezicht moet niets verraden en hij mag ook niets verklappen verder. De spionen uit je groep moeten dan raden wat er bedoeld wordt. Maar kies niet de moordenaar want dan heb je verloren. Bij een volgend spel kies men een nieuwe meesterspion.
      10.0
      0 10
      • Erg leuk
      • geen hints geven
      • hersenkrakend
      • bij 4+ spelers stoelendans
      • plaatjes herkennen na tijd
    Gezelschapsspellen 8.3 (1)
    0 - 4
    • White goblin games Codenames - Pictures
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/2/0/6/white-goblin-games-codenames-pictures-65856206.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/8/0/1/white-goblin-games-codenames-pictures-66851801.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/0/0/9/white-goblin-games-codenames-pictures-107782009.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/0/1/0/white-goblin-games-codenames-pictures-107782010.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/6/0/6/white-goblin-games-codenames-pictures-118236606.jpg
      White goblin games Codenames - Pictures (2)
      8.25 (1)
      White goblin games Codenames - Pictures
      Wehkamp Wehkamp
      8.77016223955725 (652)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      22.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.77016223955725 (652)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      22.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      best_reviewed
    • Czech Games Edition Codenames - Duet
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/5/0/5/czech-games-edition-codenames-duet-96829505.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/1/9/czech-games-edition-codenames-duet-97445719.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/9/9/7/czech-games-edition-codenames-duet-116593997.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/9/2/6/czech-games-edition-codenames-duet-91664926.jpg
      Czech Games Edition Codenames - Duet (1)
      Czech Games Edition Codenames - Duet
      Spellenrijk.nl Spellenrijk.nl
      7.741282649309004 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      23.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Spellenrijk.nl Spellenrijk.nl
      7.741282649309004 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      23.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • White goblin games Codenames XXL (NL-versie)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/4/1/white-goblin-games-codenames-xxl-nl-versie--114575941.jpg
      White goblin games Codenames XXL (NL-versie) (1)
      White goblin games Codenames XXL (NL-versie)
      Spellenrijk.nl Spellenrijk.nl
      7.741282649309004 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      43.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Spellenrijk.nl Spellenrijk.nl
      7.741282649309004 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      43.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Czech Games Edition Codenames XXL
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/2/0/czech-games-edition-codenames-xxl-110817720.jpg
      Czech Games Edition Codenames XXL (1)
      Czech Games Edition Codenames XXL
      Spellenrijk.nl Spellenrijk.nl
      7.741282649309004 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      42.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Spellenrijk.nl Spellenrijk.nl
      7.741282649309004 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      42.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rummikub DEFAULT
        • rummikub
      • 30 Seconds DEFAULT
        • 30_seconds
      • Scrabble DEFAULT
        • scrabble
      • Triviant DEFAULT
        • triviant
      • Kolonisten van Catan DEFAULT
        • kolonisten_van_catan
      • Monopoly DEFAULT
        • monopoly
      • Carcassonne DEFAULT
        • carcassonne
      • Dungeons & Dragons DEFAULT
        • dungeons_dragons
      • Game of Thrones DEFAULT
        • game_of_thrones
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Type spel (type_spel):
      • Behendigheidsspel (behendigheidsspel)
      • Bordspel (bordspel)
      • Dammen (dammen)
      • Denkspel (denkspel)
      • Dobbelspel (dobbelspel)
      • Educatief spel (educatief_spel)
      • Kaartspel (kaartspel)
      • Kansspel (kansspel)
      • Kinderspel (kinderspel)
      • Schaken (schaken)
      • Strategisch spel (strategisch_spel)
    • Populaire spellen (group_name):
      • 7 Wonders (7_wonders)
      • 30 Seconds (30_seconds)
      • Agricola (agricola)
      • Alhambra (alhambra)
      • Alias (alias)
      • Arkham Horror (arkham_horror)
      • Ascension (ascension)
      • Axis & Allies (axis_allies)
      • Backgammon (backgammon)
      • BattleLore (battlelore)
      • Bert Bever (bert_bever)
      • Bezzerwizzer (bezzerwizzer)
      • Boomgaard (boomgaard)
      • Boss Monster (boss_monster)
      • Bunny Hop (bunny_hop)
      • Camel Up (camel_up)
      • Carcassonne (carcassonne)
      • Carcassonne Junior (carcassonne_junior)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • Cluedo (cluedo)
      • Codenames (codenames)
      • Colt Express (colt_express)
      • Conan (conan)
      • De Basisschool Quiz (de_basisschool_quiz)
      • De legenden van Andor (de_legenden_van_andor)
      • Descent Journeys in the Dark (descent_journeys_in_the_dark)
      • Dixit (dixit)
      • Dobble (dobble)
      • Dokter Bibber (dokter_bibber)
      • Dominion (dominion)
      • Doolhof (doolhof)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Eldritch Horror (eldritch_horror)
      • Formula D (formula_d)
      • Galaxy Trucker (galaxy_trucker)
      • Game of Thrones (game_of_thrones)
      • Gespreksstarter (gespreksstarter)
      • Great Minds (great_minds)
      • Halli Galli (halli_galli)
      • Hoogspanning (hoogspanning)
      • I Know (i_know)
      • Istanbul (istanbul)
      • Jenga (jenga)
      • Jungle Speed (jungle_speed)
      • Kimble (kimble)
      • Kingdom Builder (kingdom_builder)
      • Kolonisten van Catan (kolonisten_van_catan)
      • Krosmaster Arena (krosmaster_arena)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • Labyrintti (labyrintti)
      • Little Storm (little_storm)
      • Loco Mini (loco_mini)
      • Lotto (lotto)
      • Mage Wars (mage_wars)
      • Mahjong (mahjong)
      • Mandala-Designer (mandala_designer)
      • Mansions of Madness (mansions_of_madness)
      • Marvel Legendary (marvel_legendary)
      • Memoir '44 (memoir_44)
      • Memory (memory)
      • Mens erger je niet (mens_erger_je_niet)
      • Mikado (mikado)
      • Mini Loco (mini_loco)
      • Monopoly (monopoly)
      • Munchkin (munchkin)
      • Neuroshima Hex (neuroshima_hex)
      • Openhartig (openhartig)
      • Pandemic (pandemic)
      • Party & Co (party_co)
      • Pie Face (pie_face)
      • Playlab (playlab)
      • Rattus (rattus)
      • Regenwormen (regenwormen)
      • Risk (risk)
      • Roulette (roulette)
      • Rum and Bones (rum_and_bones)
      • Rummikub (rummikub)
      • Rummy (rummy)
      • Runebound (runebound)
      • Rush Hour (rush_hour)
      • ScienceX (sciencex)
      • Scotland Yard (scotland_yard)
      • Scrabble (scrabble)
      • Shut The Box (shut_the_box)
      • Small World (small_world)
      • Smash Up (smash_up)
      • Star Wars Armada (star_wars_armada)
      • Star Wars Imperial Assault (star_wars_imperial_assault)
      • Star Wars X-Wing (star_wars_x_wing)
      • Stenen Tijdperk (stenen_tijdperk)
      • Stratego (stratego)
      • T.I.M.E Stories (t_i_m_e_stories)
      • Tales & Games (tales_games)
      • Ticket to Ride (ticket_to_ride)
      • Tiptoi (tiptoi)
      • Tokaido (tokaido)
      • Triominos (triominos)
      • Triviant (triviant)
      • Twister (twister)
      • Ubongo (ubongo)
      • Wie is het? (wie_is_het_)
      • Woordzoeker (woordzoeker)
      • Zombicide (zombicide)
      • Zpocalypse (zpocalypse)
    • Prijs (price):
    • Leeftijd vanaf jaar (leeftijd_vanaf_jaar):
      • < 5 jaar (baby)
      • 5 jaar - 12 jaar (kind)
      • 12 jaar - 18 jaar (puber)
      • > 18 jaar (volwassenen)
    • Minimaal aantal spelers (minimaal_aantal_spelers):
      • 1 (minimaal_aantal_spelers_1.0)
      • 2 (minimaal_aantal_spelers_2.0)
      • 3 (minimaal_aantal_spelers_3.0)
      • 4 (minimaal_aantal_spelers_4.0)
      • 5 (minimaal_aantal_spelers_5.0)
    • Speelduur (speelduur):
      • < 30 min (Low)
      • 30 min - 1 uur (medium)
      • > 1 uur (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl