x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wpro gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Wpro AVM 305 crispplaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124919091.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124919092.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133147078.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89524897.jpg
      Wpro Wpro AVM 305 crispplaat AVM 305 crispplaat AVM 305 crispplaat Met de Wpro AVM 305 crispplaat bak je ovenfriet, vis of pizza in je magnetron. De crispfunctie combineert de magnetronfunctie, de crispplaat en de grill om je gerecht te garen. De WPRO crispplaat is gemaakt van ferriet. Dit materiaal zorgt ervoor dat de plaat binnen 2 minuten een temperatuur van 210°C bereikt. De grill verhit de bovenzijde van het gerecht en geeft een krokant laagje. De crispplaat, die extra snel heet wordt, wordt verwarmd door de magnetronfunctie en verhit de onderzijde en g... (3)
      Wpro AVM 305 crispplaat
      • 08015250040265
      • AVM305
      • 2580633
      2
      31.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
      • Gourmetstel DEFAULT
        • gourmetstel
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Inventum (inventum)
      • Tristar (tristar)
      • Solis (solis)
      • AEG (aeg)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Bourgini (bourgini)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Everdure (everdure)
      • Fritel (fritel)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hendi (hendi)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kaiser (kaiser)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Lava (lava)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Nova (nova)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Philips (philips)
      • Proline (proline)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Römertopf (ro_mertopf)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Steba (steba)
      • Telefunken (telefunken)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weber (weber)
      • WMF (wmf)
      • Wpro (wpro)
      • XD Design (xd_design)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Soort (group):
      • Domo Cheese fondue (domo_cheese_fondue)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Kuppikakkukone (kuppikakkukone)
      • Letturauta (letturauta)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmetstel (gourmetstel)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Raclette (raclette)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 850 Watt (vermogen_850)
      • 850 Watt - 1400 Watt (vermogen_850_1400)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_1400_1800)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_1800)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl