x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    WMF gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • WMF Lono Fondue RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133906206.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133906195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133906181.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133906187.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474182.jpg
      WMF WMF Lono Fondue RVS Lono Fondue RVS Lono Fondue RVS WMF LONO fondueset (22)
      WMF Lono Fondue RVS
      • 04211129128681
      • 891294
      • 5109645
      • 04.1513.0011
      • 415130011
      211
      good_buy
      81.85 EUR
    • WMF Lono 415430011 Tafelgrill met glazen deksel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555304.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555302.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555303.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555307.jpg
      WMF WMF Lono 415430011 Tafelgrill met glazen deksel Lono 415430011 Tafelgrill met glazen deksel Lono 415430011 Tafelgrill met glazen deksel Weg met de vetvlekken op jouw tafel(kleed) met de WMF Lono 415430011 Tafelgrill met glazen deksel. De beschermende glazen deksel maakt het mogelijk om zowel zorgeloos binnen als buiten te dineren. Hij vermindert niet alleen nare geurtjes, maar de deksel zorgt ervoor dat het vlees zijn smaak beter behoudt en dat het bakproces sneller gaat. Je bespaart hierdoor tijd en energie. Met de NTC thermostaat met Touch-control stel je de temperatuur in, bij het rode LED-controlelampje warmt de grillplaa... (16)
      WMF Lono 415430011 Tafelgrill met glazen deksel
      • 04211129137539
      • 7042559
      • 61.3024.5128
      • 415430011
      22
      good_buy
      deal
      164.99 EUR
    • WMF Lumero Gourmetset 3-in-1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163379434.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172076382.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159113379.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159135127.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159113371.jpg
      WMF WMF Lumero Gourmetset 3-in-1 Lumero Gourmetset 3-in-1 Lumero Gourmetset 3-in-1 Bestel Gourmetstel WMF Lumero 3-in-1 online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk WMF bij Etrias. (46)
      WMF Lumero Gourmetset 3-in-1
      • 04211129140478
      • 0415480011
      • 6801283
      • 61.3020.1009
      4
      deal
      229.95 EUR
    • WMF KITCHENminis Raclette for Two
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141211293.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141211297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141211294.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141211300.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474116.jpg
      WMF WMF KITCHENminis Raclette for Two KITCHENminis Raclette for Two KITCHENminis Raclette for Two Raclette, 2 persons, 370 watts, non-stick coating, 2 pans, dishwasher-safe, black Non-stick coated reversible grill plate with a ribbed side for a grill look or on the flat side for vegetables and a large maxi pan is perfect for large or elongated ingredients such as asparagus, leeks, carrots or fried eggs. Parking stations can be positioned flexibly for storing the hot pans or the large maxi pans. Finish dinner with the chocolate fondue with a ceramic bowl and two Cromargan skewers forms the... (8)
      WMF KITCHENminis Raclette for Two
      • 04211129119733
      • 0415100011
      • 749475
      • 415100011
      • 04.1510.0011
      7
      65.30 EUR
    • WMF Lono gourmet grill - 54x30x7.5 cm - Zilver/Chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164019994.jpg
      WMF WMF Lono gourmet grill - 54x30x7.5 cm - Zilver/Chroom Lono gourmet grill - 54x30x7.5 cm - Zilver/Chroom Lono gourmet grill - 54x30x7.5 cm - Zilver/Chroom WMF Lono gourmet grill - 54x30x7.5 cm - Zilver/Chroom (1)
      WMF Lono gourmet grill - 54x30x7.5 cm - Zilver/Chroom
      • 06013736035004
      1
      119.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl