x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    WMF gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • WMF Lono Fondue RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133906206.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133906195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133906181.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133906187.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474182.jpg
      WMF WMF Lono Fondue RVS Lono Fondue RVS Lono Fondue RVS Dit krijg je erbij: Fondue, 8x fonduevorken, handleiding 3 (7)
      WMF Lono Fondue RVS
      • 04211129128681
      • 891294
      • 5109645
      • 04.1513.0011
      • 415130011
      • 04 1513 0011, 0415130011, 04.1513.0011
      4
      78.94 EUR
    • WMF KITCHENminis Raclette for Two
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141211293.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141211297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141211294.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141211300.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474116.jpg
      WMF WMF KITCHENminis Raclette for Two KITCHENminis Raclette for Two KITCHENminis Raclette for Two Inhoud: 1 x raklittenband (26 x 12 x 10,5 cm, 370 watt), 2 x kleine pannen met antiaanbaklaag, 1 x grote pannetje, 2 x raclette-schuiver, 1 x keramische pot, 2 x spiesjes - artikelnummer: 0415100011. Afneembare, omkeerbare grillplaat met antiaanbaklaag met geribbelde zijde voor een grilllook en een vlakke kant voor groenten. Op de grillplaat kan in de meegeleverde keramische schaal een chocoladefondue worden bereid. Flexibel positioneerbare parkeerstations voor het neerzetten van de hete pann... (7)
      WMF KITCHENminis Raclette for Two
      • 04211129119733
      • 0415100011
      • 04 1510 0011, 04.1510.0011
      • 749475
      • 415100011
      • 04.1510.0011
      3
      59.61 EUR
    • WMF Lono 2-in-1 Contactgrill RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148788489.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148788492.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148788486.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148788487.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148788485.jpg
      WMF WMF Lono 2-in-1 Contactgrill RVS Lono 2-in-1 Contactgrill RVS Lono 2-in-1 Contactgrill RVS Inhoud: 1 x elektrische grill van roestvrij staal (32 x 42 x 11,4 cm, kabellengte 1,0 m), 2 x grillplaten (elk 30 x 20 cm, 1300 cm²) artikelnummer: 0415110011. Barbecueert zowel als gesloten contactgrill als ook als grote, opklapbare tafelbarbecue. De Vario-Flex-grillplaat past zich optimaal aan het voedsel aan op verschillende hoogtes aan, zodat de grill ook als sandwichmaker of panini-grill kan worden gebruikt. Krachtige 2.100 watt en de variabele temperatuurinstelling garanderen perfecte ... (2)
      WMF Lono 2-in-1 Contactgrill RVS
      • 04211129127462
      • 0415110011
      • 415110011
      • 04.1511.0011
      • 5079451
      6
      118.45 EUR
    • WMF Lono 415430011 TafelGrill met Glazen Deksel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555304.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555302.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555303.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555307.jpg
      WMF WMF Lono 415430011 TafelGrill met Glazen Deksel Lono 415430011 TafelGrill met Glazen Deksel Lono 415430011 TafelGrill met Glazen Deksel Bestel WMF Lono TafelGrill met Glazen Deksel online bij fonQ. Alle WMF Grills uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, over 1-2 werkdagen in huis (1)
      WMF Lono 415430011 TafelGrill met Glazen Deksel
      • 04211129137539
      • 61.3024.5128
      • 415430011
      4
      149.95 EUR
    • WMF 07.9525.6040
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153729708.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135499133.jpg
      WMF WMF 07.9525.6040 07.9525.6040 07.9525.6040 WMF allegro fondue party 11-delig (1)
      WMF 07.9525.6040
      • 04000530514370
      • 0795256040, 07.9525.6040
      1
      165.69 EUR
    • WMF - Raclette tafelset 3-in-1 - 8 Personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160227138.jpg
      WMF WMF - Raclette tafelset 3-in-1 - 8 Personen - Raclette tafelset 3-in-1 - 8 Personen - Raclette tafelset 3-in-1 - 8 Personen WMF - Raclette tafelset 3-in-1 - 8 Personen - van WMF in de categorie Gourmetset. (1)
      WMF - Raclette tafelset 3-in-1 - 8 Personen
      • 06013736616692
      1
      449.95 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Gusta (gusta)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Eezylife (eezylife)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • GEKA (geka)
      • Gense (gense)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kiwi (kiwi)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Lacor (lacor)
      • Lagrange (lagrange)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • LOKS (loks)
      • Lékué (le_kue_)
      • Mastrad (mastrad)
      • Mondial (mondial)
      • Moulinex (moulinex)
      • Mx Onda (mx_onda)
      • Nedis (nedis)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Philips (philips)
      • Poly (poly)
      • Primus (primus)
      • ProfiCook (proficook)
      • Quid (quid)
      • Relance (relance)
      • Retro Line (retro_line)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Simeo (simeo)
      • Solac (solac)
      • Solis (solis)
      • Spring (spring)
      • Steba (steba)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Techwood (techwood)
      • Telefunken (telefunken)
      • Trebs (trebs)
      • Triangle (triangle)
      • Tristar (tristar)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 850 Watt (vermogen_1)
      • 850 Watt - 1300 Watt (vermogen_2)
      • 1300 Watt - 1725 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1725 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl