x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmet, fondue, bakplaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trebs gourmet, fondue, bakplaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmet, fondue, bakplaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Trebs Pizzagusto 6 Personen
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/6/6/9/trebs-99300-pizzagusto-pizzagourmet-47949669.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/2/6/4/trebs-99300-pizzagusto-pizzagourmet-48155264.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/3/4/trebs-99300-pizzagusto-pizzagourmet-82863134.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/3/5/trebs-99300-pizzagusto-pizzagourmet-82863135.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/3/6/trebs-99300-pizzagusto-pizzagourmet-82863136.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/3/7/trebs-99300-pizzagusto-pizzagourmet-82863137.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/3/8/trebs-99300-pizzagusto-pizzagourmet-82863138.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/3/9/trebs-99300-pizzagusto-pizzagourmet-82863139.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/3/8/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99300-6-personen-96047338.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/4/0/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99300-6-personen-96047340.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/4/1/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99300-6-personen-96047341.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/4/2/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99300-6-personen-96047342.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/4/3/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99300-6-personen-96047343.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/4/4/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99300-6-personen-96047344.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/8/6/2/trebs-pizza-gusto-oven-6-personen-101175862.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/8/6/3/trebs-pizza-gusto-oven-6-personen-101175863.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/0/7/trebs-pizza-gusto-oven-6-personen-101797807.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/0/8/trebs-pizza-gusto-oven-6-personen-101797808.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/0/9/trebs-pizza-gusto-oven-6-personen-101797809.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/8/5/trebs-pizza-gusto-oven-6-personen-102425985.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/8/6/trebs-pizza-gusto-oven-6-personen-102425986.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/4/3/trebs-pizza-gusto-oven-6-personen-109904143.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/6/9/9/trebs-pizza-gusto-oven-6-personen-111098699.jpg
      Trebs Pizzagusto 6 Personen (19)
      Trebs Pizzagusto 6 Personen
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      73.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      73.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      5
      good_buy
      most_sold
    • Trebs Pizzagusto pizzaoven 99299 - 4 personen
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/0/6/0/trebs-99299-pizzagusto-pizzagourmet-47898060.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/7/3/3/trebs-pizzagusto-4-56914733.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/2/1/7/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-62074217.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/4/4/trebs-99299-pizzagusto-pizzagourmet-82863144.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/4/5/trebs-99299-pizzagusto-pizzagourmet-82863145.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/4/6/trebs-99299-pizzagusto-pizzagourmet-82863146.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/4/7/trebs-99299-pizzagusto-pizzagourmet-82863147.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/4/8/trebs-99299-pizzagusto-pizzagourmet-82863148.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/4/9/trebs-99299-pizzagusto-pizzagourmet-82863149.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/8/6/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99299-4-personen-96047386.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/8/8/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99299-4-personen-96047388.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/9/0/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99299-4-personen-96047390.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/9/2/trebs-pizzagusto-pizzaoven-99299-4-personen-96047392.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/7/9/7/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-101178797.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/7/9/8/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-101178798.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/7/9/9/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-101178799.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/0/7/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-101800207.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/0/8/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-101800208.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/0/9/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-101800209.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/1/0/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-101800210.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/1/1/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-101800211.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/7/4/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-102174174.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/8/6/6/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-102828866.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/8/6/7/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-102828867.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/9/0/2/trebs-pizzagusto-4-109043902.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/2/7/trebs-pizzagusto-4-111263227.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/9/4/1/trebs-pizza-gusto-oven-4-personen-111601941.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/0/0/3/trebs-pizzagusto-4-112584003.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/5/2/trebs-pizzagusto-4-113501152.jpg
      Trebs Pizzagusto pizzaoven 99299 - 4 personen (6)
      Trebs Pizzagusto pizzaoven 99299 - 4 personen
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      57.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      57.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      7
      good_buy
    • Trebs 99322 Gourmet, Grill & Fondue Set
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/9/0/1/trebs-99322-gourmet-grill-fondue-set-59266901.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/5/0/trebs-99322-gourmet-grill-fondue-set-62096550.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/9/0/9/trebs-99322-gourmet-grill-fondue-set-77319909.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/9/2/8/trebs-99322-gourmet-grill-fondue-set-107440928.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/3/3/6/trebs-99322-gourmet-grill-fondue-set-111783336.jpg
      Trebs 99322 Gourmet, Grill & Fondue Set (1)
      Trebs 99322 Gourmet, Grill & Fondue Set
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      83.8, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      83.8, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      4
    • Trebs 99257 cookiemaker
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/4/2/trebs-99257-cookie-maker-23311142.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/9/2/trebs-99257-cookie-maker-96047092.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/9/3/trebs-99257-cookie-maker-96047093.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/2/7/5/trebs-99257-cookie-maker-101116275.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/2/7/6/trebs-99257-cookie-maker-101116276.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/1/6/2/trebs-99257-cookie-maker-101517162.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/6/3/0/trebs-99257-cookie-maker-101713630.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/2/7/1/trebs-99257-cookie-maker-101754271.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/2/3/trebs-99257-cookie-maker-102425923.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/0/4/trebs-99257-cookie-maker-103037604.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/9/6/7/trebs-99257-cookie-maker-109024967.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/8/5/7/trebs-99257-cookie-maker-110491857.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/6/1/0/trebs-99257-cookie-maker-112203610.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/7/6/1/trebs-99257-cookie-maker-112634761.jpg
      Trebs 99257 cookiemaker (1)
      Trebs 99257 cookiemaker
      Drogisterij.net Drogisterij.net
      9.181050638645042 (19)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      32.14, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Drogisterij.net Drogisterij.net
      9.181050638645042 (19)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      32.14, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Populair (quick_questions):
      • Gourmet DEFAULT
        • gourmet
      • Fondue DEFAULT
        • fondue
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Boska (boska)
      • Tristar (tristar)
      • Bestron (bestron)
      • Ariete (ariete)
      • Azura (azura)
      • Barbecook (barbecook)
      • Bk (bk)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bourgini (bourgini)
      • Buffalo (buffalo)
      • Campingaz (campingaz)
      • Camry (camry)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fritel (fritel)
      • Hape (hape)
      • Hayzel (hayzel)
      • Hendi (hendi)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kaiser (kaiser)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lesara (lesara)
      • Nova (nova)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Severin (severin)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • Wmf (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Soort (group_name):
    • Soort (soort):
      • Fondue (fondue)
      • Gourmet (gourmet)
      • Grill (grill)
      • Wok (wok)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Ijzer (ijzer)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 800 W (vermogen_800)
      • 800 W - 1200 W (vermogen_800_1200)
      • 1200 W - 1500 W (vermogen_1200_1500)
      • ≥ 1500 W (vermogen_1500)
    • Varianten (group):
      • Azura Fondue (azura_fondue)
      • Azura Grill (azura_grill)
      • Bestron Chocolade Fondue (bestron_chocolade_fondue)
      • Bestron Fondue (bestron_fondue)
      • Bestron Pizzarette (bestron_pizzarette)
      • Boerenbont Fondue (boerenbont_fondue)
      • Boska Fondue (boska_fondue)
      • Boska Gourmet (boska_gourmet)
      • Boska Kaas fondue (boska_kaas_fondue)
      • Bourgini Grill (bourgini_grill)
      • Buffalo Grill (buffalo_grill)
      • Campingaz Wok (campingaz_wok)
      • Camry Gourmet (camry_gourmet)
      • Clatronic Chocolade Fondue (clatronic_chocolade_fondue)
      • Cosy & Trendy Fondue (cosy_trendy_fondue)
      • Cosy & Trendy Gourmet (cosy_trendy_gourmet)
      • Cosy & Trendy Grill (cosy_trendy_grill)
      • Domo Chocolade Fondue (domo_chocolade_fondue)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Emerio Chocolade Fondue (emerio_chocolade_fondue)
      • Emerio Fondue (emerio_fondue)
      • Emerio Gourmet (emerio_gourmet)
      • Emerio Pizzarette (emerio_pizzarette)
      • Emile Henry Fondue (emile_henry_fondue)
      • Emile Henry Kaas fondue (emile_henry_kaas_fondue)
      • Excellent houseware Chocolade Fondue (excellent_houseware_chocolade_fondue)
      • Fritel Grill (fritel_grill)
      • Hape Chocolade Fondue (hape_chocolade_fondue)
      • Hayzel Chocolade Fondue (hayzel_chocolade_fondue)
      • Hendi Grill (hendi_grill)
      • Jackies Bay Chocolade Fondue (jackies_bay_chocolade_fondue)
      • Le Creuset Chocolade Fondue (le_creuset_chocolade_fondue)
      • Le Creuset Fondue (le_creuset_fondue)
      • Le Creuset Kaas fondue (le_creuset_kaas_fondue)
      • Lesara Chocolade Fondue (lesara_chocolade_fondue)
      • Nova Fondue (nova_fondue)
      • Princess Chocolade Fondue (princess_chocolade_fondue)
      • Princess Fondue (princess_fondue)
      • Princess Gourmet (princess_gourmet)
      • Russell Hobbs Fondue (russell_hobbs_fondue)
      • Severin Fondue (severin_fondue)
      • Severin Gourmet (severin_gourmet)
      • Solis Gourmet (solis_gourmet)
      • Solis Grill (solis_grill)
      • Staub Fondue (staub_fondue)
      • Steba Fondue (steba_fondue)
      • Tefal Fondue (tefal_fondue)
      • Tefal Gourmet (tefal_gourmet)
      • Tefal Grill (tefal_grill)
      • Trebs Fondue (trebs_fondue)
      • Trebs Pizzarette (trebs_pizzarette)
      • Tristar Chocolade Fondue (tristar_chocolade_fondue)
      • Tristar Fondue (tristar_fondue)
      • Tristar Grill (tristar_grill)
      • Tristar Wok (tristar_wok)
      • Unold Fondue (unold_fondue)
      • Unold Wok (unold_wok)
      • Wmf Fondue (wmf_fondue)
    • Portable (portable):
      • Ja (ja)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
    • Soort tape (soort_tape):
      • Tapecassette (tapecassette)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Nee (nee)
    • Geleverde stroom door de batterij (geleverde_stroom_door_de_batterij):
      • 20400 (20400)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Electrisch (electrisch)
    • Deksel (deksel):
      • Nee (nee)
    • Soort materiaal (bovenkant) (soort_materiaal_bovenkant_):
      • Grillplaat (grillplaat)
    • Rook -functie (rook_functie):
      • Nee (nee)
    • Compatibiliteit oplader (compatibiliteit_oplader):
      • Universeel (universeel)
    • Instelbare thermostaat (instelbare_thermostaat):
      • Ja (ja)
    • Type USB-invoerpoorten (type_usb_invoerpoorten):
      • Micro-USB (micro_usb)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • 2 meter (lengte_snoer_2.0)
    • Aantal (aantal):
      • 1 (aantal_1.0)
    • USB A-uitvoerpoorten (usb_a_uitvoerpoorten):
      • 2 (2)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl