x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102828867.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145610485.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101178799.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157737466.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047386.jpg
      Trebs Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen Pizza Gusto Oven 4 Personen Pizza Gusto Oven 4 Personen Met de PizzaGusto pizza oven bereid je je eigen, zelfgemaakte pizza aan tafel in slechts 5 minuten. Deze set in geschikt voor 4 personen en geschikt voor zowel mini pizzas als grote pizza& (4)
      Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen
      • 08718836262500
      • 99299
      • 4002196
      • 2327477
      • 905035
      2
      deal
      86.10 EUR
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
      • Gourmetstel DEFAULT
        • gourmetstel
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Solis (solis)
      • Tristar (tristar)
      • AEG (aeg)
      • Ariete (ariete)
      • Bartscher (bartscher)
      • BEEM (beem)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bk (bk)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Bredeco (bredeco)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent Electrics (excellent_electrics)
      • Fritel (fritel)
      • GEKA (geka)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hendi (hendi)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Imperia (imperia)
      • Inventum (inventum)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • KOENIC (koenic)
      • Lacor (lacor)
      • Lagrange (lagrange)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lékué (le_kue_)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • ProfiCook (proficook)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Spring (spring)
      • Steba (steba)
      • Surel (surel)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
      • Wpro (wpro)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Letturauta (letturauta)
      • Sony Xperia XZ Premium (sony_xperia_xz_premium)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmetstel (gourmetstel)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Raclette (raclette)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
      • 17 (aantal_personen_17.0)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 975 Watt (vermogen_1)
      • 975 Watt - 1300 Watt (vermogen_2)
      • 1300 Watt - 1500 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1500 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl