x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trebs gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Trebs Gusto Oven - 6 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158145712.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158145711.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150159082.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158145710.jpg
      Trebs Trebs Gusto Oven - 6 personen Gusto Oven - 6 personen Gusto Oven - 6 personen Pizza gusto oven 6 persoons (1)
      Trebs Gusto Oven - 6 personen
      • 08718836263446
      • 8718836263446
      • 6611163
      5
      99.00 EUR
    • Trebs Gusto Oven - 4 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158140696.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158140697.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158140698.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203419201.jpg
      Trebs Trebs Gusto Oven - 4 personen Gusto Oven - 4 personen Gusto Oven - 4 personen Trebs Gusto Oven - 4 personen (1)
      Trebs Gusto Oven - 4 personen
      • 08718836263439
      • 8718836263439
      • 6603043
      4
      79.00 EUR
    • Trebs Gusto Oven - 8 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152231609.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158138772.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158138770.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158138771.jpg
      Trebs Trebs Gusto Oven - 8 personen Gusto Oven - 8 personen Gusto Oven - 8 personen Dit krijg je erbij: 8 spatels, 1 deegvorm en handleiding 3 (1)
      Trebs Gusto Oven - 8 personen
      • 08718836263453
      • 7275605
      • 8718836263453
      3
      91.00 EUR
    • Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102828867.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145610485.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101178799.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157737466.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047386.jpg
      Trebs Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen Pizza Gusto Oven 4 Personen Pizza Gusto Oven 4 Personen Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen (1)
      Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen
      • 08718836262500
      • 99299
      • 4002196
      • 2327477
      • 905035
      2
      78.00 EUR
    • Trebs 99375 - Contactgrill in de vorm van een handtas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176569167.jpg
      Trebs Trebs 99375 - Contactgrill in de vorm van een handtas 99375 - Contactgrill in de vorm van een handtas 99375 - Contactgrill in de vorm van een handtas Maak de allerlekkerste paninis en tostis met de Trebs 99375 contactgrill. Deze elegante contactgrill is ontworpen in de vorm van een luxe handtas en maakt het mogelijk 2 to (1)
      Trebs 99375 - Contactgrill in de vorm van een handtas
      • 08718836263408
      2
      24.75 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • AEG (aeg)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Masterclass (masterclass)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Pebbly (pebbly)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Progarden (progarden)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Trisa (trisa)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Wpro (wpro)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl