x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmet, fondue, bakplaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Grill Tefal gourmet, fondue, bakplaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmet, fondue, bakplaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    • Tefal WokParty Duo
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/7/1/6/tefal-py-5828-22200716.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/6/7/tefal-py-5828-22202267.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/7/5/tefal-wokparty-duo-23573775.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/7/6/tefal-wokparty-duo-23573776.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/7/7/tefal-wokparty-duo-23573777.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/7/8/tefal-wokparty-duo-23573778.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/7/2/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-80695972.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/7/3/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-80695973.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/7/4/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-80695974.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/7/5/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-80695975.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/6/8/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-84996568.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/6/9/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-84996569.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/7/0/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-84996570.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/7/1/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-84996571.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/5/8/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047058.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/5/9/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047059.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/1/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047061.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/2/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047062.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/3/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047063.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/4/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047064.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/5/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047065.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/6/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047066.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/6/7/5/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-100890675.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/2/2/3/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101114223.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/1/8/4/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101238184.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/9/7/2/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101294972.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/0/8/6/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101511086.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/3/8/4/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101711384.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/9/4/6/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-103009946.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/8/7/9/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-107524879.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/1/1/8/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-111249118.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/1/0/3/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-111268103.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/7/6/7/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-111782767.jpg
      Tefal WokParty Duo (7)
      7.75 (1)
      Tefal WokParty Duo
      Geweldig maar wel aan de prijs!
      Heel mooi product. Wij vonden het wel aan de hoge prijs maar hij is geweldig.
      9.0
      0 10
    Gourmet, Fondue, Bakplaten 7.8 (1)
    0 - 1
    • Tefal WokParty Duo
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/7/1/6/tefal-py-5828-22200716.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/6/7/tefal-py-5828-22202267.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/7/5/tefal-wokparty-duo-23573775.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/7/6/tefal-wokparty-duo-23573776.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/7/7/tefal-wokparty-duo-23573777.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/7/8/tefal-wokparty-duo-23573778.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/7/2/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-80695972.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/7/3/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-80695973.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/7/4/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-80695974.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/7/5/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-80695975.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/6/8/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-84996568.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/6/9/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-84996569.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/7/0/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-84996570.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/7/1/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-84996571.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/5/8/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047058.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/5/9/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047059.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/1/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047061.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/2/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047062.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/3/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047063.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/4/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047064.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/5/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047065.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/6/6/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-96047066.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/6/7/5/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-100890675.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/2/2/3/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101114223.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/1/8/4/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101238184.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/9/7/2/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101294972.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/0/8/6/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101511086.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/3/8/4/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-101711384.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/9/4/6/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-103009946.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/8/7/9/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-107524879.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/1/1/8/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-111249118.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/1/0/3/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-111268103.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/7/6/7/tefal-wokparty-duo-py5828-grill-111782767.jpg
      Tefal WokParty Duo (7)
      7.75 (1)
      Tefal WokParty Duo
      Coolblue.nl Coolblue.nl
      9.076510791694822 (929)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      66.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Coolblue.nl Coolblue.nl
      9.076510791694822 (929)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      66.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      4
      good_buy
      best_reviewed
    • Populair (quick_questions):
      • Gourmet DEFAULT
        • gourmet
      • Fondue DEFAULT
        • fondue
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Boska (boska)
      • Tristar (tristar)
      • Bestron (bestron)
      • Ariete (ariete)
      • Azura (azura)
      • Barbecook (barbecook)
      • Bk (bk)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bourgini (bourgini)
      • Buffalo (buffalo)
      • Campingaz (campingaz)
      • Camry (camry)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Fritel (fritel)
      • Hape (hape)
      • Hayzel (hayzel)
      • Hendi (hendi)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kaiser (kaiser)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lesara (lesara)
      • Nova (nova)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Severin (severin)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • Wmf (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Soort (group_name):
      • Gourmet (gourmet)
      • Fondue (fondue)
      • Grill (grill)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Kaasfondue (kaas_fondue)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Wok (wok)
      • Chocolade Fondue (chocolade_fondue)
    • Soort (soort):
      • Fondue (fondue)
      • Gourmet (gourmet)
      • Grill (grill)
      • Wok (wok)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Ijzer (ijzer)
      • Keramiek (keramiek)
      • Keramisch (keramisch)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 800 W (vermogen_800)
      • 800 W - 1200 W (vermogen_800_1200)
      • 1200 W - 1500 W (vermogen_1200_1500)
      • ≥ 1500 W (vermogen_1500)
    • Varianten (group):
      • Azura Fondue (azura_fondue)
      • Azura Grill (azura_grill)
      • Bestron Chocolade Fondue (bestron_chocolade_fondue)
      • Bestron Fondue (bestron_fondue)
      • Bestron Pizzarette (bestron_pizzarette)
      • Boerenbont Fondue (boerenbont_fondue)
      • Boska Fondue (boska_fondue)
      • Boska Gourmet (boska_gourmet)
      • Boska Kaas fondue (boska_kaas_fondue)
      • Bourgini Grill (bourgini_grill)
      • Buffalo Grill (buffalo_grill)
      • Campingaz Wok (campingaz_wok)
      • Camry Gourmet (camry_gourmet)
      • Clatronic Chocolade Fondue (clatronic_chocolade_fondue)
      • Cosy & Trendy Fondue (cosy_trendy_fondue)
      • Cosy & Trendy Gourmet (cosy_trendy_gourmet)
      • Cosy & Trendy Grill (cosy_trendy_grill)
      • Domo Chocolade Fondue (domo_chocolade_fondue)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Emerio Chocolade Fondue (emerio_chocolade_fondue)
      • Emerio Fondue (emerio_fondue)
      • Emerio Gourmet (emerio_gourmet)
      • Emerio Pizzarette (emerio_pizzarette)
      • Emile Henry Fondue (emile_henry_fondue)
      • Emile Henry Kaas fondue (emile_henry_kaas_fondue)
      • Hape Chocolade Fondue (hape_chocolade_fondue)
      • Hayzel Chocolade Fondue (hayzel_chocolade_fondue)
      • Hendi Grill (hendi_grill)
      • Jackies Bay Chocolade Fondue (jackies_bay_chocolade_fondue)
      • Le Creuset Chocolade Fondue (le_creuset_chocolade_fondue)
      • Le Creuset Fondue (le_creuset_fondue)
      • Le Creuset Kaas fondue (le_creuset_kaas_fondue)
      • Lesara Chocolade Fondue (lesara_chocolade_fondue)
      • Nova Fondue (nova_fondue)
      • Princess Chocolade Fondue (princess_chocolade_fondue)
      • Princess Fondue (princess_fondue)
      • Princess Gourmet (princess_gourmet)
      • Russell Hobbs Fondue (russell_hobbs_fondue)
      • Severin Fondue (severin_fondue)
      • Severin Gourmet (severin_gourmet)
      • Solis Gourmet (solis_gourmet)
      • Solis Grill (solis_grill)
      • Staub Fondue (staub_fondue)
      • Steba Fondue (steba_fondue)
      • Tefal Fondue (tefal_fondue)
      • Tefal Gourmet (tefal_gourmet)
      • Tefal Grill (tefal_grill)
      • Trebs Fondue (trebs_fondue)
      • Trebs Pizzarette (trebs_pizzarette)
      • Tristar Chocolade Fondue (tristar_chocolade_fondue)
      • Tristar Fondue (tristar_fondue)
      • Tristar Grill (tristar_grill)
      • Tristar Wok (tristar_wok)
      • Unold Fondue (unold_fondue)
      • Unold Wok (unold_wok)
      • Wmf Fondue (wmf_fondue)
    • Portable (portable):
      • Ja (ja)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
    • Soort tape (soort_tape):
      • Tapecassette (tapecassette)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Nee (nee)
    • Geleverde stroom door de batterij (geleverde_stroom_door_de_batterij):
      • 20400 (20400)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Electrisch (electrisch)
    • Deksel (deksel):
      • Nee (nee)
    • Soort materiaal (bovenkant) (soort_materiaal_bovenkant_):
      • Grillplaat (grillplaat)
    • Rook -functie (rook_functie):
      • Nee (nee)
    • Compatibiliteit oplader (compatibiliteit_oplader):
      • Universeel (universeel)
    • Instelbare thermostaat (instelbare_thermostaat):
      • Ja (ja)
    • Type USB-invoerpoorten (type_usb_invoerpoorten):
      • Micro-USB (micro_usb)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • 2 meter (lengte_snoer_2.0)
    • Aantal (aantal):
      • 1 (aantal_1.0)
    • USB A-uitvoerpoorten (usb_a_uitvoerpoorten):
      • 2 (2)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl