x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmet, fondue, bakplaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gourmet Solis gourmet, fondue, bakplaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmet, fondue, bakplaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Solis 790 tafelgrill 4 in 1
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/0/0/6/solis-gourmet-4-en-1-69463006.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/6/5/6/solis-gourmet-4-en-1-69764656.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/6/1/6/solis-gourmet-4-in-1-type-790--80398616.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/0/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863280.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/1/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863281.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/2/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863282.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/3/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863283.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/4/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863284.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/5/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863285.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/6/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863286.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/7/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863287.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/8/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863288.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/8/9/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863289.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/9/0/solis-type-790-4-in-1-tafelgrill-82863290.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/1/8/solis-790-tafelgrill-4-in-1-96047718.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/1/9/solis-790-tafelgrill-4-in-1-96047719.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/2/0/solis-790-tafelgrill-4-in-1-96047720.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/2/1/solis-790-tafelgrill-4-in-1-96047721.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/2/2/solis-790-tafelgrill-4-in-1-96047722.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/2/3/solis-790-tafelgrill-4-in-1-96047723.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/2/4/solis-790-tafelgrill-4-in-1-96047724.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/2/5/solis-790-tafelgrill-4-in-1-96047725.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/6/6/solis-gourmet-4-en-1-102215766.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/7/3/solis-gourmet-4-en-1-106524173.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/7/4/solis-gourmet-4-en-1-106524174.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/7/5/solis-gourmet-4-en-1-106524175.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/7/6/solis-gourmet-4-en-1-106524176.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/7/7/solis-gourmet-4-en-1-106524177.jpg
      Solis 790 tafelgrill 4 in 1 (2)
      Solis 790 tafelgrill 4 in 1
      Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.8390820624540165 (130)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.8390820624540165 (130)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      4
    • Solis Table Grill 5-in-1 gourmetstel 8 persoons rvs zwart
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/1/6/6/solis-gourmet-5-en-1-69765166.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/7/2/6/solis-gourmet-5-in-1-type-791--80398726.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/7/4/solis-gourmet-5-in-1-type-791--81927774.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/9/1/solis-type-791-5-in-1-tafelgrill-82863291.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/9/2/solis-type-791-5-in-1-tafelgrill-82863292.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/9/3/solis-type-791-5-in-1-tafelgrill-82863293.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/9/4/solis-type-791-5-in-1-tafelgrill-82863294.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/9/5/solis-type-791-5-in-1-tafelgrill-82863295.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/9/6/solis-type-791-5-in-1-tafelgrill-82863296.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/9/7/solis-type-791-5-in-1-tafelgrill-82863297.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/9/8/solis-type-791-5-in-1-tafelgrill-82863298.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/2/6/solis-table-grill-5-in-1-gourmetstel-8-persoons-rvs-zwart-96047726.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/0/7/3/solis-table-grill-5-in-1-gourmetstel-8-persoons-rvs-zwart-101295073.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/6/8/solis-gourmet-5-en-1-102215768.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/6/7/solis-gourmet-5-en-1-106524167.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/6/8/solis-gourmet-5-en-1-106524168.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/6/9/solis-gourmet-5-en-1-106524169.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/7/0/solis-gourmet-5-en-1-106524170.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/7/1/solis-gourmet-5-en-1-106524171.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/7/2/solis-gourmet-5-en-1-106524172.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/7/5/6/solis-gourmet-5-en-1-111279756.jpg
      Solis Table Grill 5-in-1 gourmetstel 8 persoons rvs zwart (2)
      Solis Table Grill 5-in-1 gourmetstel 8 persoons rvs zwart
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      234.21, 2d (offer_sdt_2_days)
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      234.21, 2d (offer_sdt_2_days)
      2
      most_sold
    • Populair (quick_questions):
      • Gourmet DEFAULT
        • gourmet
      • Fondue DEFAULT
        • fondue
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Boska (boska)
      • Tristar (tristar)
      • Bestron (bestron)
      • Ariete (ariete)
      • Azura (azura)
      • Barbecook (barbecook)
      • Bk (bk)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bourgini (bourgini)
      • Buffalo (buffalo)
      • Campingaz (campingaz)
      • Camry (camry)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cobb (cobb)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fritel (fritel)
      • Hape (hape)
      • Hayzel (hayzel)
      • Hendi (hendi)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kaiser (kaiser)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lesara (lesara)
      • Nova (nova)
      • Philips (philips)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Severin (severin)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • Wmf (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Soort (group_name):
      • Gourmet (gourmet)
      • Fondue (fondue)
      • Grill (grill)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Kaasfondue (kaas_fondue)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Wok (wok)
      • Chocolade Fondue (chocolade_fondue)
    • Soort (soort):
      • Fondue (fondue)
      • Gourmet (gourmet)
      • Grill (grill)
      • Wok (wok)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Ijzer (ijzer)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 800 W (vermogen_800)
      • 800 W - 1200 W (vermogen_800_1200)
      • 1200 W - 1500 W (vermogen_1200_1500)
      • ≥ 1500 W (vermogen_1500)
    • Varianten (group):
      • Azura Fondue (azura_fondue)
      • Azura Grill (azura_grill)
      • Bestron Chocolade Fondue (bestron_chocolade_fondue)
      • Bestron Fondue (bestron_fondue)
      • Bestron Pizzarette (bestron_pizzarette)
      • Boerenbont Fondue (boerenbont_fondue)
      • Boska Fondue (boska_fondue)
      • Boska Gourmet (boska_gourmet)
      • Boska Kaas fondue (boska_kaas_fondue)
      • Bourgini Grill (bourgini_grill)
      • Buffalo Grill (buffalo_grill)
      • Campingaz Wok (campingaz_wok)
      • Camry Gourmet (camry_gourmet)
      • Clatronic Chocolade Fondue (clatronic_chocolade_fondue)
      • Cosy & Trendy Fondue (cosy_trendy_fondue)
      • Cosy & Trendy Gourmet (cosy_trendy_gourmet)
      • Cosy & Trendy Grill (cosy_trendy_grill)
      • Domo Chocolade Fondue (domo_chocolade_fondue)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Emerio Chocolade Fondue (emerio_chocolade_fondue)
      • Emerio Fondue (emerio_fondue)
      • Emerio Gourmet (emerio_gourmet)
      • Emerio Pizzarette (emerio_pizzarette)
      • Emile Henry Fondue (emile_henry_fondue)
      • Emile Henry Kaas fondue (emile_henry_kaas_fondue)
      • Excellent houseware Chocolade Fondue (excellent_houseware_chocolade_fondue)
      • Fritel Grill (fritel_grill)
      • Hape Chocolade Fondue (hape_chocolade_fondue)
      • Hayzel Chocolade Fondue (hayzel_chocolade_fondue)
      • Hendi Grill (hendi_grill)
      • Jackies Bay Chocolade Fondue (jackies_bay_chocolade_fondue)
      • Le Creuset Chocolade Fondue (le_creuset_chocolade_fondue)
      • Le Creuset Fondue (le_creuset_fondue)
      • Le Creuset Kaas fondue (le_creuset_kaas_fondue)
      • Lesara Chocolade Fondue (lesara_chocolade_fondue)
      • Nova Fondue (nova_fondue)
      • Princess Chocolade Fondue (princess_chocolade_fondue)
      • Princess Fondue (princess_fondue)
      • Princess Gourmet (princess_gourmet)
      • Russell Hobbs Fondue (russell_hobbs_fondue)
      • Severin Fondue (severin_fondue)
      • Severin Gourmet (severin_gourmet)
      • Solis Gourmet (solis_gourmet)
      • Solis Grill (solis_grill)
      • Staub Fondue (staub_fondue)
      • Steba Fondue (steba_fondue)
      • Tefal Fondue (tefal_fondue)
      • Tefal Gourmet (tefal_gourmet)
      • Tefal Grill (tefal_grill)
      • Trebs Fondue (trebs_fondue)
      • Trebs Pizzarette (trebs_pizzarette)
      • Tristar Chocolade Fondue (tristar_chocolade_fondue)
      • Tristar Fondue (tristar_fondue)
      • Tristar Grill (tristar_grill)
      • Tristar Wok (tristar_wok)
      • Unold Fondue (unold_fondue)
      • Unold Wok (unold_wok)
      • Wmf Fondue (wmf_fondue)
    • Portable (portable):
      • Ja (ja)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
    • Soort tape (soort_tape):
      • Tapecassette (tapecassette)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Nee (nee)
    • Geleverde stroom door de batterij (geleverde_stroom_door_de_batterij):
      • 20400 (20400)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Electrisch (electrisch)
    • Deksel (deksel):
      • Nee (nee)
    • Soort materiaal (bovenkant) (soort_materiaal_bovenkant_):
      • Grillplaat (grillplaat)
    • Rook -functie (rook_functie):
      • Nee (nee)
    • Compatibiliteit oplader (compatibiliteit_oplader):
      • Universeel (universeel)
    • Instelbare thermostaat (instelbare_thermostaat):
      • Ja (ja)
    • Type USB-invoerpoorten (type_usb_invoerpoorten):
      • Micro-USB (micro_usb)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • 2 meter (lengte_snoer_2.0)
    • Aantal (aantal):
      • 1 (aantal_1.0)
    • USB A-uitvoerpoorten (usb_a_uitvoerpoorten):
      • 2 (2)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl