x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Solis gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Solis Tafelgrill 5-in-1 - 8 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149460469.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158897411.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82863297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82863296.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158897412.jpg
      Solis Solis Tafelgrill 5-in-1 - 8 personen Tafelgrill 5-in-1 - 8 personen Tafelgrill 5-in-1 - 8 personen De Solis 5 in 1 Table Grill for 8 tafelgrill is een innovatieve grill voorzien van 5 verschillende functies en een oppervlakte van maar liefst 27,5 x 56,5 c... Kijk voor meer informatie op de website. (114)
      Solis Tafelgrill 5-in-1 - 8 personen
      • 07611210977476
      • 97747
      • 3833343
      • 977.47
      18
      good_buy
      249.00 EUR
    • Solis Combi Grill 3-in-1 (Type 796)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125046049.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158345046.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163918451.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158245064.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158245059.jpg
      Solis Solis Combi Grill 3-in-1 (Type 796) Combi Grill 3-in-1 (Type 796) Combi Grill 3-in-1 (Type 796) Deze multifunctionele grill is een alles in één apparaat voor maximaal 8 personen met een aantrekkelijk design.De SOLIS Combi Grill 3 in 1 is te gebruiken als raclette, tafelgrill en/of als vleesfondue.De 8 bijbehorende raclettepannetjes met anti-aanbaklaag hebben warmte-isolerende handgrepen. De RVS fonduepan met heeft een inhoud van 1,3 liter en komt met 8 fonduevorken met warmte-isolerende grepen en kleurmarkering. Er worden tevens 8 spatels meegeleverd.De SOLIS Combi Grill 3 in 1 is voorz... (49)
      Solis Combi Grill 3-in-1 (Type 796)
      • 07611210977216
      • 974457
      • 977.21
      • 97721
      146
      good_buy
      249.00 EUR
    • Solis Tafel Grill 5-in-1 7910
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176251215.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176251218.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176251217.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176251219.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167047920.jpg
      Solis Solis Tafel Grill 5-in-1 7910 Tafel Grill 5-in-1 7910 Tafel Grill 5-in-1 7910 Solis 5 in 1 Table Grill for 4 7910 - Grill Apparaat - Gourmetstel 4 personen (23)
      Solis Tafel Grill 5-in-1 7910
      • 07611210977568
      • 7207707
      • 97756
      • 7611210977568
      11
      164.00 EUR
    • Solis Table Grill 4-in-1 (Type 790)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82863285.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82863282.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82863284.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82863289.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82863287.jpg
      Solis Solis Table Grill 4-in-1 (Type 790) Table Grill 4-in-1 (Type 790) Table Grill 4-in-1 (Type 790) Met de Solis 790 4-in-1 Tafelgrill kun je met drie personen racletten, tafelgrillen, wokken en pannenkoeken bakken. En omdat er tot wel drie van deze apparaten aan elkaar gekoppeld kunnen worden, breid je moeiteloos uit om meer mensen van een gezellige avond te genieten. De Solis 790 4-in-1 Tafelgrill werkt heel eenvoudig. Met behulp van de draaiknop stel je de temperatuur in. Op het moment het lampje groen oplicht, weet je dat het apparaat warm is en je kunt beginnen. De grillplaat en de mee... (18)
      Solis Table Grill 4-in-1 (Type 790)
      • 07611210977452
      • 3834731
      • 851905
      • 977.45
      1
      139.99 EUR
    • Solis Deli Grill
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203136977.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156015545.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187825610.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187825611.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187825561.jpg
      Solis Solis Deli Grill Deli Grill Deli Grill De Deli contactgrill van Solis is een tafelgrill met grote afneembare en voor de vaatwasser geschikte grillplaten van massief gietaluminium voor optimale hitteoverdracht en opslag. Grill groenten, vlees, vis en spiegeleitjes op de platte en geribbelde grillplaat op professionele kwaliteit. De contactgrill heeft een behuizing van edelstaal, grillplaten met anti-aanbaklaag, twee aparte verwarmingssystemen, een traploze temperatuurregeling, een vetopvangbak en een gekleurd 'ready'-lampje. (1)
      Solis Deli Grill
      • 07611210979456
      • 6963281
      • 979.45
      • 7611210979456
      • 97945
      19
      243.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl