x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Proline gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Proline chocoladefontein MIAM |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148032781.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148032782.jpg
      Proline Proline chocoladefontein MIAM | chocoladefontein MIAM | chocoladefontein MIAM | Proline chocoladefontein MIAM Met deze chocoladefontein van Proline dompel je alles wat je lekker vindt in chocolade. De chocoladefontein leukt ieder feestje op, maar is ook als gezellige activiteit zeer geschikt. Met een vermogen van 90 Watt is het apparaat uitgerust met een regelbare thermostaat om de juiste temperatuur voor al jouw chocoladebereidingen in te stellen en de chocolade warm te houden. Geniet met vers fruit, cake, koekjes, spekjes en al jouw favoriete lekkernijen, met pure choc... (5)
      Proline chocoladefontein MIAM |
      • 03465814328301
      • 000000000000236695
      2
      24.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
      • Gourmetstel DEFAULT
        • gourmetstel
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Solis (solis)
      • Tristar (tristar)
      • AEG (aeg)
      • Bartscher (bartscher)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cobb (cobb)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Everdure (everdure)
      • Fritel (fritel)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hendi (hendi)
      • Inventum (inventum)
      • Kaiser (kaiser)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Philips (philips)
      • Proline (proline)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Weber (weber)
      • WMF (wmf)
      • Wpro (wpro)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Soort (group):
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Letturauta (letturauta)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmetstel (gourmetstel)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Raclette (raclette)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
      • 17 (aantal_personen_17.0)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 975 Watt (vermogen_980)
      • 975 Watt - 1400 Watt (vermogen_980_1400)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_1400_1800)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_1800)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl