x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nedis gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Nedis Grillplaat | Nedis | 4 personen (2000W)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184042657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184042729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184042726.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184042730.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169618738.jpg
      Nedis Nedis Grillplaat | Nedis | 4 personen (2000W) Grillplaat | Nedis | 4 personen (2000W) Grillplaat | Nedis | 4 personen (2000W) Teppanyaki Tafelgrill | Bakoppervlak (l x b): 47.5 x 26.5 cm | 5 Warmte Standen (4)
      Nedis Grillplaat | Nedis | 4 personen (2000W)
      • 05412810268344
      • FCTE110EBK50
      2
      28.90 EUR
    • Nedis Teppanyaki Tafelgrill | Bakoppervlak (l x b): 90 x 23 cm | 5 Warmte Standen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184043941.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184043968.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184043966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165978894.jpg
      Nedis Nedis Teppanyaki Tafelgrill | Bakoppervlak (l x b): 90 x 23 cm | 5 Warmte Standen Teppanyaki Tafelgrill | Bakoppervlak (l x b): 90 x 23 cm | 5 Warmte Standen Teppanyaki Tafelgrill | Bakoppervlak (l x b): 90 x 23 cm | 5 Warmte Standen Bereid uw favoriete eten met deze Nedis teppanyaki-bakplaat. De bakplaat is uitgerust met een instelbare thermostaat voor het perfect bereiden van alle soorten groenten, vlees en vis. De bakplaat is tevens voorzien van een uitschuifbare vetafvoer. Deze draagt bij aan een magere kookervaring. (2)
      Nedis Teppanyaki Tafelgrill | Bakoppervlak (l x b): 90 x 23 cm | 5 Warmte Standen
      • 05412810268351
      • 49127946
      • FCTE110EBK90
      3
      37.32 EUR
    • Nedis suikerspinmachine
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178041274.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182517687.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182517684.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182517686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166078059.jpg
      Nedis Nedis suikerspinmachine suikerspinmachine suikerspinmachine Suikerspinmachine | 500 W | Rood / Wit (1)
      Nedis suikerspinmachine
      • 05412810322503
      • FCCM100FRD
      2
      34.60 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl