x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Le Creuset gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127911605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116572056.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474188.jpg
      Le Creuset Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep Type: gietijzeren fondueset met houten handgrepen Inhoud: 2 liter Inclusief: brander en zes fonduevorkjes (9)
      Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep
      • 00024147240235
      • 100754
      2
      deal
      269.00 EUR
    • Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128142933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105345849.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155752183.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047395.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166222347.jpg
      Le Creuset Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep Klassieke fondueset van fonduepot met steel- en tegengreep, spatbescherming, gietijzeren rechaud en 6 fonduevorken voor het bereiden van een klassieke kaas- en chocoladefondue. Energiezuinig en gelijkmatig verwarmen en warm houden door optimale warmteverdeling en -opslag van gietijzer, lichte emaille binnenvoering. Fondue-vorken met kleurmarkering voor eenvoudige identificatie van de eigen vork. Made in France, vaatwasmachinebestendig (met uitzondering van fonduevorken), reinigen met de hand ... (8)
      Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep
      • 00024147240273
      • 60020000602460
      • 797670
      • 100743
      2
      199.00 EUR
    • Le Creuset Pâtiliss Pizzaplaat 33cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82860319.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95123902.jpg
      Le Creuset Le Creuset Pâtiliss Pizzaplaat 33cm Pâtiliss Pizzaplaat 33cm Pâtiliss Pizzaplaat 33cm Le Creuset Pizzaplaat 33cm - van Le Creuset in de categorie Bakplaat. (1)
      Le Creuset Pâtiliss Pizzaplaat 33cm
      • 00630870168519
      • 94102713000000
      • 725992
      • 376778
      3
      36.46 EUR
    • Le Creuset fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155782831.jpg
      Le Creuset Le Creuset fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood Fonduepan Le Creuset rood 22cm - van Le Creuset in de categorie Pan. (2)
      Le Creuset fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood
      • 00024147089926
      • 20007220602460
      1
      119.95 EUR
    • Le Creuset Les Forgées XL 34 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/74159561.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155010036.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/74159565.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95169006.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95119453.jpg
      Le Creuset Le Creuset Les Forgées XL 34 cm Les Forgées XL 34 cm Les Forgées XL 34 cm Le Creuset XL Grillplaat - 34x25 cm - Zwart - van Le Creuset in de categorie Grillplaat. (1)
      Le Creuset Les Forgées XL 34 cm
      • 00630870138154
      • 00630870284905
      • 797682
      • 96700334000000
      1
      deal
      125.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Gusta (gusta)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GEKA (geka)
      • Gense (gense)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kiwi (kiwi)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Lagrange (lagrange)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • LOKS (loks)
      • Lékué (le_kue_)
      • Mastrad (mastrad)
      • Mondial (mondial)
      • Moulinex (moulinex)
      • Mx Onda (mx_onda)
      • Nedis (nedis)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Philips (philips)
      • Poly (poly)
      • Primus (primus)
      • Quid (quid)
      • Relance (relance)
      • Retro Line (retro_line)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Solac (solac)
      • Solis (solis)
      • Spring (spring)
      • Steba (steba)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Techwood (techwood)
      • Telefunken (telefunken)
      • Trebs (trebs)
      • Triangle (triangle)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 915 Watt (vermogen_1)
      • 915 Watt - 1300 Watt (vermogen_2)
      • 1300 Watt - 1775 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1775 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl