x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Le Creuset gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128142933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105345849.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155752183.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047395.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166222347.jpg
      Le Creuset Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep Klassieke fondueset van fonduepot met steel- en tegengreep, spatbescherming, gietijzeren rechaud en 6 fonduevorken voor het bereiden van een klassieke kaas- en chocoladefondue Energiezuinige en gelijkmatige verwarming en warm houden door optimale warmteverdeling en -opslag van gietijzer, lichte geëmailleerde binnenzijde Fondue-vorken met een kleur voor eenvoudige identificatie van je eigen vork Made in France, vaatwasmachinebestendig (behalve fonduevorken), reinigen met de hand aanbevolen, ho... (16)
      Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Gietijzeren Handgreep
      • 00024147240273
      • 797670
      • 100743
      8
      deal
      265.00 EUR
    • Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127911605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116572056.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474188.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171168593.jpg
      Le Creuset Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep Deze prachtige fonduepan is van het gerenommeerde merk Le Creuset en gemaakt van geëmailleerd gietijzer. De fonduepan (geschikt voor 6 personen) is breed in... Kijk voor meer informatie op de website. (4)
      Le Creuset Bourguignonne en Savoyarde Kersenrood Houten Handgreep
      • 00024147240235
      • 100754
      4
      279.00 EUR
    • Le Creuset fondueset met houten handgrepen 2 liter gietijzer matzwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165887093.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208003011.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208050780.jpg
      Le Creuset Le Creuset fondueset met houten handgrepen 2 liter gietijzer matzwart fondueset met houten handgrepen 2 liter gietijzer matzwart fondueset met houten handgrepen 2 liter gietijzer matzwart Le Creuset Fondueset 2L - 27cm Mat Zwart (7)
      Le Creuset fondueset met houten handgrepen 2 liter gietijzer matzwart
      • 00024147096177
      • 00024147240242
      • 60612000000460
      2
      229.00 EUR
    • Le Creuset fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155782831.jpg
      Le Creuset Le Creuset fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood Deze kaasfonduepan van Le Creuset is uitgevoerd in een zware kwaliteit geëmailleerd gietijzer. Het ronde model is aan de buitenzijde rood afgewerkt en is voorzien van een handige greep. (4)
      Le Creuset fonduepan ø 22 cm gietijzer kersrood
      • 00024147089926
      • 20007220602460
      9
      deal
      139.00 EUR
    • Le Creuset Les Forgées XL 34 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/74159561.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155010036.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/74159565.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95169006.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95119453.jpg
      Le Creuset Le Creuset Les Forgées XL 34 cm Les Forgées XL 34 cm Les Forgées XL 34 cm Geharde antiaanbaklaag rechthoekige grill met rechtopstaande roestvrijstalen handgrepen, Made in Spain Verwarmt gelijkmatig met langdurige warmteretentie, Geen kruiden nodig, Voor schroeien, grillen en bruinen bij hogere oppervlaktetemperaturen bij lage tot gemiddelde warmte-instellingen PFOA-vrije, versterkte antiaanbaklaag, Metalen gebruiksvoorwerp veilig, Geribbeld oppervlak laat vet en vloeistof weg van voedsel weglopen, laat professioneel ogende grillsporen op voedsel Eenvoudig te gebrui... (2)
      Le Creuset Les Forgées XL 34 cm
      • 00630870138154
      • 00630870284905
      • 797682
      • 96700334000000
      2
      107.00 EUR
    • Le Creuset Pâtiliss Pizzaplaat 33cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82860319.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95123902.jpg
      Le Creuset Le Creuset Pâtiliss Pizzaplaat 33cm Pâtiliss Pizzaplaat 33cm Pâtiliss Pizzaplaat 33cm Le Creuset Pizzaplaat Patiliss Ø33 cm (1)
      Le Creuset Pâtiliss Pizzaplaat 33cm
      • 00630870168519
      • 94102713000000
      • 725992
      • 376778
      3
      36.00 EUR
    • Le Creuset Fonduepan Le Creuset rood 24cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172912367.jpg
      Le Creuset Le Creuset Fonduepan Le Creuset rood 24cm Fonduepan Le Creuset rood 24cm Fonduepan Le Creuset rood 24cm Fonduepan Le Creuset rood 24cm (1)
      Le Creuset Fonduepan Le Creuset rood 24cm
      • 00024147042495
      1
      125.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl