x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    KOENIC gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • KOENIC KCF 2221
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140480077.jpg
      KOENIC KOENIC KCF 2221 KCF 2221 KCF 2221 Met de KCF 2221 Chocoladefontein van Koenic haal je het feestje in huis. Maak heerlijke gesmolten chocolade in de van roestvrij staal gemaakte fontein. Smelt eerst de chocolade in de schaal en zet vervolgens de motor aan om de chocolade in de toren te pompen, zodat het over de drie lagen kan stromen. De chocoladefontein is voorzien van een indicatielampje en een verwarming- en motor draaiknop, waarmee je de fontein eenvoudig bedient. Onderdelen zijn afneembaar om het schoonmaken en opbergen v... (1)
      KOENIC KCF 2221
      • 04049011136953
      • 300354
      • 4921807
      1
      37.98 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Gusta (gusta)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Eezylife (eezylife)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • GEKA (geka)
      • Gense (gense)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kiwi (kiwi)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Lacor (lacor)
      • Lagrange (lagrange)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • LOKS (loks)
      • Lékué (le_kue_)
      • Mastrad (mastrad)
      • Mondial (mondial)
      • Moulinex (moulinex)
      • Mx Onda (mx_onda)
      • Nedis (nedis)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Philips (philips)
      • Poly (poly)
      • Primus (primus)
      • ProfiCook (proficook)
      • Quid (quid)
      • Relance (relance)
      • Retro Line (retro_line)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Simeo (simeo)
      • Solac (solac)
      • Solis (solis)
      • Spring (spring)
      • Steba (steba)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Techwood (techwood)
      • Telefunken (telefunken)
      • Trebs (trebs)
      • Triangle (triangle)
      • Tristar (tristar)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 850 Watt (vermogen_1)
      • 850 Watt - 1300 Watt (vermogen_2)
      • 1300 Watt - 1725 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1725 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl