x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Klarstein gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Klarstein Hannibal hoge-temperatuur-grill indoor 2.200W 850°C RVS zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157623473.jpg
      Klarstein Klarstein Hannibal hoge-temperatuur-grill indoor 2.200W 850°C RVS zilver Hannibal hoge-temperatuur-grill indoor 2.200W 850°C RVS zilver Hannibal hoge-temperatuur-grill indoor 2.200W 850°C RVS zilver Hannibal hoge-temperatuur-grill indoor 2.200W 850°C RVS zilver (1)
      Klarstein Hannibal hoge-temperatuur-grill indoor 2.200W 850°C RVS zilver
      • 04060656227677
      1
      199.99 EUR
    • Klarstein Sirloin raclette met fondue keramische pan 1200W zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167743966.jpg
      Klarstein Klarstein Sirloin raclette met fondue keramische pan 1200W zwart Sirloin raclette met fondue keramische pan 1200W zwart Sirloin raclette met fondue keramische pan 1200W zwart Sirloin raclette met fondue keramische pan 1200W zwart (1)
      Klarstein Sirloin raclette met fondue keramische pan 1200W zwart
      • 04260509687157
      1
      64.99 EUR
    • Klarstein Bamboe fondue - roestvrij stalen pan - voor maximaal 6 personen - thermostaat - 1,3 liter max. - 800W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176466071.jpg
      Klarstein Klarstein Bamboe fondue - roestvrij stalen pan - voor maximaal 6 personen - thermostaat - 1,3 liter max. - 800W Bamboe fondue - roestvrij stalen pan - voor maximaal 6 personen - thermostaat - 1,3 liter max. - 800W Bamboe fondue - roestvrij stalen pan - voor maximaal 6 personen - thermostaat - 1,3 liter max. - 800W Klarstein Bamboe fondue - roestvrij stalen pan - voor maximaal 6 personen - thermostaat - 1,3 liter max. - 800W (1)
      Klarstein Bamboe fondue - roestvrij stalen pan - voor maximaal 6 personen - thermostaat - 1,3 liter max. - 800W
      • 04060656232565
      1
      69.99 EUR
    • Klarstein Holsten fondueset voor 2-6 personen - Elektrische Fonduepan - 6 Fonduevorkjes - voor 1,2 kg chocolade of kaas of 1,5 l bouillon - gietijzer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190913724.jpg
      Klarstein Klarstein Holsten fondueset voor 2-6 personen - Elektrische Fonduepan - 6 Fonduevorkjes - voor 1,2 kg chocolade of kaas of 1,5 l bouillon - gietijzer Holsten fondueset voor 2-6 personen - Elektrische Fonduepan - 6 Fonduevorkjes - voor 1,2 kg chocolade of kaas of 1,5 l bouillon - gietijzer Holsten fondueset voor 2-6 personen - Elektrische Fonduepan - 6 Fonduevorkjes - voor 1,2 kg chocolade of kaas of 1,5 l bouillon - gietijzer Klarstein Holsten fondueset voor 2-6 personen - Elektrische Fonduepan - 6 Fonduevorkjes - voor 1,2 kg chocolade of kaas of 1,5 l bouillon - gietijzer (1)
      Klarstein Holsten fondueset voor 2-6 personen - Elektrische Fonduepan - 6 Fonduevorkjes - voor 1,2 kg chocolade of kaas of 1,5 l bouillon - gietijzer
      • 04055068021265
      1
      60.99 EUR
    • Klarstein Szechuan - hot pot 5 liter en grillplaat met 22 cm doorsnede en anti-aanbaklaag - Rvs pan voor het bereiden van soep, fondue, raclette, gegrild vlees, gegrilde groente, vis en zeevruchten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183317180.jpg
      Klarstein Klarstein Szechuan - hot pot 5 liter en grillplaat met 22 cm doorsnede en anti-aanbaklaag - Rvs pan voor het bereiden van soep, fondue, raclette, gegrild vlees, gegrilde groente, vis en zeevruchten Szechuan - hot pot 5 liter en grillplaat met 22 cm doorsnede en anti-aanbaklaag - Rvs pan voor het bereiden van soep, fondue, raclette, gegrild vlees, gegrilde groente, vis en zeevruchten Szechuan - hot pot 5 liter en grillplaat met 22 cm doorsnede en anti-aanbaklaag - Rvs pan voor het bereiden van soep, fondue, raclette, gegrild vlees, gegrilde groente, vis en zeevruchten Klarstein Szechuan - hot pot 5 liter en grillplaat met 22 cm doorsnede en anti-aanbaklaag - Rvs pan voor het bereiden van soep, fondue, raclette, gegrild vlees, gegrilde groente, vis en zeevruchten (1)
      Klarstein Szechuan - hot pot 5 liter en grillplaat met 22 cm doorsnede en anti-aanbaklaag - Rvs pan voor het bereiden van soep, fondue, raclette, gegrild vlees, gegrilde groente, vis en zeevruchten
      • 04060656156380
      1
      94.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Benson (benson)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • kela (kela)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Lava (lava)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Mastrad (mastrad)
      • MAXXMEE (maxxmee)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Proline (proline)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Weber (weber)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 990 Watt (vermogen_1)
      • 990 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl