x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Inventum gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Inventum CG618
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146555906.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102570075.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102921892.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144050421.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144050416.jpg
      Inventum Inventum CG618 CG618 CG618 Inventum CG618 - Contactgrill - van Inventum in de categorie Contactgrill. (13)
      Inventum CG618
      • 08712876094275
      • CG618
      • 2791233
      2
      32.99 EUR
    • Inventum GR601 Gourmetstel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143164408.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145610952.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133428580.jpg
      Inventum Inventum GR601 Gourmetstel GR601 Gourmetstel GR601 Gourmetstel Met de Inventum GR601 gourmet/ reclatteset kunt u gezellig met het hele gezin aan tafel gourmetten. Deze gourmetset is voorzien van 6 pannetjes en een afneembare grill plaat. De plaat heeft een oppervlakte van 29 cm doorsnee en is voorzien van een anti- aanbaklaag. Middels de aan/ uit schakelaar zet u het apparaat gemakkelijk aan met een maximaal vermogen van 800 Watt. (5)
      Inventum GR601 Gourmetstel
      • 07331021049482
      • 08712876104363
      • 4003239
      • GR601
      • 907061
      1
      29.90 EUR
    • Inventum BW315S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152602986.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152602985.jpg
      Inventum Inventum BW315S BW315S BW315S De Inventum buffetwarmer BW315S is te gebruiken als buffetwarmer én als warmhoudplaat. De buffetwarmer met 200 watt vermogen heeft 3 reservoirs van elk 1,5 liter inhoud. De temperatuur is ge (3)
      Inventum BW315S
      • 08712876104646
      • BW315S
      • 6073683
      • 8712876104646
      1
      39.98 EUR
    • Inventum MG630
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148789070.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148789066.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148789067.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148789061.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146171282.jpg
      Inventum Inventum MG630 MG630 MG630 Deze veelzijdige Inventum multigrill MG630 kan op drie verschillende manieren worden gebruikt: voor tosti's, voor wafels en voor vis, vlees en groenten. De grill heeft een vermogen van 750 watt en een grilloppervlak van 22 x 13 cm. De grill is verticaal op te bergen en alle platen zijn voorzien van een anti-aanbaklaag waardoor het schoonmaken gemakkelijk is. De uitneembare platen mogen in de vaatwasmachine gereinigd worden.\n\n- voor het bereiden van vis, vlees, groenten, tosti's, panini's en... (1)
      Inventum MG630
      • 08712876104981
      • 6012860
      • MG630
      • 8712876104981
      1
      39.95 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Gusta (gusta)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • BEEM (beem)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kiwi (kiwi)
      • Korona (korona)
      • Lacor (lacor)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lékué (le_kue_)
      • Mastrad (mastrad)
      • Mondial (mondial)
      • Moulinex (moulinex)
      • Mx Onda (mx_onda)
      • Nedis (nedis)
      • Novis (novis)
      • Patisse (patisse)
      • Petra (petra)
      • Philips (philips)
      • Poly (poly)
      • Primus (primus)
      • ProfiCook (proficook)
      • Quid (quid)
      • Relance (relance)
      • Retro Line (retro_line)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Solis (solis)
      • Steba (steba)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Techwood (techwood)
      • Telefunken (telefunken)
      • Trebs (trebs)
      • Triangle (triangle)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 850 Watt (vermogen_1)
      • 850 Watt - 1280 Watt (vermogen_2)
      • 1280 Watt - 1600 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1600 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl