x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gourmetmaxx gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Gourmetmaxx raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159629537.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135611979.jpg
      Gourmetmaxx Gourmetmaxx raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating Heerlijke steaks van de steengrill, smakelijke raclette, zacht gegaard vlees uit de fonduepan ... De »gourmetmaxx« raclette- en fondueset maakt het mogelijk! Speciale eigenschappen: * Deze set is (3)
      Gourmetmaxx raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating
      • 04016471054974
      1
      66.34 EUR
    • Gourmetmaxx GOURMET MAXX Turbo Grill Keramiek Plus 1800 W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179756367.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135446192.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148050853.jpg
      Gourmetmaxx Gourmetmaxx GOURMET MAXX Turbo Grill Keramiek Plus 1800 W GOURMET MAXX Turbo Grill Keramiek Plus 1800 W GOURMET MAXX Turbo Grill Keramiek Plus 1800 W GourmetMAXX Grill Turbo, 2-in-1, keramisch (1)
      Gourmetmaxx GOURMET MAXX Turbo Grill Keramiek Plus 1800 W
      • 04016471072770
      3
      43.90 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl