x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gourmetmaxx gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Gourmetmaxx raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159629537.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135611979.jpg
      Gourmetmaxx Gourmetmaxx raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating Heerlijke steaks van de steengrill, smakelijke raclette, zacht gegaard vlees uit de fonduepan ... De »gourmetmaxx« raclette- en fondueset maakt het mogelijk! Speciale eigenschappen: * Deze set is (3)
      Gourmetmaxx raclette fondue grill trio met keramische antiaanbak coating
      • 04016471054974
      1
      93.85 EUR
    • Gourmetmaxx »Beef Grill E-Power« staande barbecue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153632447.jpg
      Gourmetmaxx Gourmetmaxx »Beef Grill E-Power« staande barbecue »Beef Grill E-Power« staande barbecue »Beef Grill E-Power« staande barbecue Barbecue zoals de professionals eindelijk ook voor thuis: de krachtige 850°-grill met stroomvoorziening maakt van hobbygrills echte steakprofessionals. 850 graden Celsius. Hiermee wordt een buitengewoon knapperige oppervlaktestructuur gecreëerd binnenin blijft het vlees toch heerlijk sappig. Voor een optimale bereiding van steaks wordt het vlees kort en intensief ultraheet aangebakken. Elektrisch: voor binnen en buiten grillen zonder gas en zonder kolen. | Opwarmtijd max. 5 minuten. Smart:... (1)
      Gourmetmaxx »Beef Grill E-Power« staande barbecue
      • 04052926086817
      2
      385.00 EUR
    • Gourmetmaxx 1607850
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126802715.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145589730.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127480302.jpg
      Gourmetmaxx Gourmetmaxx 1607850 1607850 1607850 GourmetMaxx 0972 - Gourmetstel - Graniet-grijs (mat) - van Mr. Magic in de categorie Gourmetset. (1)
      Gourmetmaxx 1607850
      • 04016471009721
      1
      137.07 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Gusta (gusta)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Bartscher (bartscher)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Eezylife (eezylife)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • GEKA (geka)
      • Gense (gense)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kiwi (kiwi)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Lacor (lacor)
      • Lagrange (lagrange)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • LOKS (loks)
      • Lékué (le_kue_)
      • Mastrad (mastrad)
      • Mondial (mondial)
      • Moulinex (moulinex)
      • Mx Onda (mx_onda)
      • Nedis (nedis)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Philips (philips)
      • Poly (poly)
      • Primus (primus)
      • ProfiCook (proficook)
      • Quid (quid)
      • Relance (relance)
      • Retro Line (retro_line)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Simeo (simeo)
      • Solac (solac)
      • Solis (solis)
      • Spring (spring)
      • Steba (steba)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Techwood (techwood)
      • Telefunken (telefunken)
      • Trebs (trebs)
      • Triangle (triangle)
      • Tristar (tristar)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 850 Watt (vermogen_1)
      • 850 Watt - 1300 Watt (vermogen_2)
      • 1300 Watt - 1725 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1725 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl