x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tristar Chocoladefondue gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Princess 292994 Chocolade Fontein
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173419605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96046808.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96046807.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96046812.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167624674.jpg
      Princess Princess 292994 Chocolade Fontein 292994 Chocolade Fontein 292994 Chocolade Fontein De Princess 292994 chocoladefontein is leuk voor een kinderfeestje, als dessert of om de (klein-)kinderen of uzelf zomaar eens te verwennen met vers fruit of marshmallows in een heerlijk chocoladelaagje. De chocoladefontein verwarmt en pompt de chocolade omhoog. Verder zijn de pomp en verwarming apart schakelbaar. De chocoladefontein is demontabel, dus gemakkelijk schoon te maken. (3)
      Princess 292994 Chocolade Fontein
      • 08712836272644
      • 876189
      • 292994
      • 4001301
      140
      24.94 EUR
    • Ariete 2962 Chocoladefontein - 90 W - 110/240 V - Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156247847.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124144816.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165225857.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165225858.jpg
      Ariete Ariete 2962 Chocoladefontein - 90 W - 110/240 V - Rood 2962 Chocoladefontein - 90 W - 110/240 V - Rood 2962 Chocoladefontein - 90 W - 110/240 V - Rood inclusief_componenten; chocoladefontein, handleiding, Gewicht: 2.645547144 Pond, Fabrikant: D63SR (1)
      Ariete 2962 Chocoladefontein - 90 W - 110/240 V - Rood
      • 08003705114524
      • 00C296200AR0
      2
      51.90 EUR
    • Tristar chocoladefontein cf-1603
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102742705.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96046774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96046772.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96046773.jpg
      Tristar Tristar chocoladefontein cf-1603 chocoladefontein cf-1603 chocoladefontein cf-1603 Fontein van chocolade - Ben jij gek op chocolade, dan mag deze chocoladefontein niet ontbreken! Doop koek of stukjes fruit in de warme chocolade en geniet van elke hap. De fontein pompt de chocolade omhoog, zodat het over de lagen van de fontein omlaag stroomt. Dit exemplaar heeft een warmhoudfunctie en 2 standen.Tristar chocoladefontein voor eindeloos plezierDeze chocoladefontein van Tristar is heel eenvoudig in gebruik. Zet de chocoladefontein alvast aan om op te warmen en smelt de chocolad... (1)
      Tristar chocoladefontein cf-1603
      • 08713016016034
      • 4001641
      1
      28.45 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl