x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Domo Pizzarette gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Emerio Pizzarette Cool Wall 6-Persoons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158510059.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159112712.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158954741.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151716455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164430996.jpg
      Emerio Emerio Pizzarette Cool Wall 6-Persoons Pizzarette Cool Wall 6-Persoons Pizzarette Cool Wall 6-Persoons Het alternatief voor raclette en/of fondue, een plezier voor het hele gezin. Voor maximaal 6 mini-pizza's in een doorgang met ca. 11 cm diameter (uitsteekvorm meegeleverd). Door de handgemaakte terracotta kap wordt vocht opgenomen en daardoor ontstaat er een heerlijk knapperige pizza Door de bovenste en onderste verwarmingslus wordt de pizza van beneden knapperig en boven verloopt de kaas heerlijk. Een absolute hit voor een kinderverjaardag, partyavond met vrienden of opvallend met de familie... (961)
      Emerio Pizzarette Cool Wall 6-Persoons
      • 07350034660620
      • 07333282000769
      • 000000000000253291
      • PO-115984
      2
      good_buy
      most_sold
      66.74 EUR
    • Emerio Pizzarette Cool Wall 4-Persoons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118885579.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162122456.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147726794.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159115491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142276551.jpg
      Emerio Emerio Pizzarette Cool Wall 4-Persoons Pizzarette Cool Wall 4-Persoons Pizzarette Cool Wall 4-Persoons Emerio PO-115985 - Pizzarette - 4 personenBak heerlijk je pizza in 5 tot 7 minuten - van Emerio in de categorie Pizza gourmetset. (24)
      Emerio Pizzarette Cool Wall 4-Persoons
      • 07333282001285
      • 07350034660637
      • 000000000000253292
      • PO-115985
      2
      good_buy
      53.40 EUR
    • Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102828867.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145610485.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101178799.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157737466.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047386.jpg
      Trebs Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen Pizza Gusto Oven 4 Personen Pizza Gusto Oven 4 Personen Met de PizzaGusto pizza oven bereid je je eigen, zelfgemaakte pizza aan tafel in slechts 5 minuten. Deze set in geschikt voor 4 personen en geschikt voor zowel mini pizzas als grote pizza& (35)
      Trebs Pizza Gusto Oven 4 Personen
      • 08718836262500
      • 99299
      • 4002196
      • 2327477
      • 905035
      1
      good_buy
      69.98 EUR
    • Emerio Pizzarette Keep Warm 6 Persoons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161429356.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161200201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161200189.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161200200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161200202.jpg
      Emerio Emerio Pizzarette Keep Warm 6 Persoons Pizzarette Keep Warm 6 Persoons Pizzarette Keep Warm 6 Persoons Emerio PO-115848 - Pizzarette - 6 personen - van Emerio in de categorie Pizza gourmetset. (17)
      Emerio Pizzarette Keep Warm 6 Persoons
      • 07350034660514
      • PO-115848
      • 000000000000253289
      1
      89.99 EUR
    • Emerio Pizzarette Keep Warm PO-116124 8P |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165385991.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158511619.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118534276.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148032884.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148032882.jpg
      Emerio Emerio Pizzarette Keep Warm PO-116124 8P | Pizzarette Keep Warm PO-116124 8P | Pizzarette Keep Warm PO-116124 8P | Emerio PO-116124 - Pizzarette - 8 personen - van Emerio in de categorie Pizza gourmetset. (1)
      Emerio Pizzarette Keep Warm PO-116124 8P |
      • 07350034660750
      • 07333282001889
      • PO-116124
      • 000000000000253288
      1
      deal
      99.99 EUR
    • Optima Napoli Pizzaoven Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162127657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160518866.jpg
      Optima Optima Napoli Pizzaoven Rood Napoli Pizzaoven Rood Napoli Pizzaoven Rood Optima Napoli - Pizzaoven - Rood - van Optima in de categorie Pizzaoven. (1)
      Optima Napoli Pizzaoven Rood
      • 08020390010191
      • MI-5090
      1
      159.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
      • Gourmetstel DEFAULT
        • gourmetstel
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Solis (solis)
      • Tristar (tristar)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Ballarini (ballarini)
      • Bartscher (bartscher)
      • BEEM (beem)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Blokker (blokker)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cobb (cobb)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fritel (fritel)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • Imperia (imperia)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Mondial (mondial)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • On24 (on24)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Petra (petra)
      • Philips (philips)
      • Primus (primus)
      • ProfiCook (proficook)
      • Quid (quid)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Surel (surel)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Trebs (trebs)
      • Triangle (triangle)
      • Unold (unold)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WMF (wmf)
      • Wpro (wpro)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Letturauta (letturauta)
      • Logitech K120 (logitech_k120)
      • Sony Xperia XZ Premium (sony_xperia_xz_premium)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmetstel (gourmetstel)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Raclette (raclette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 9 (aantal_personen_9.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 17 (aantal_personen_17.0)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 850 Watt (vermogen_1)
      • 850 Watt - 1300 Watt (vermogen_2)
      • 1300 Watt - 1700 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1700 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Beton (beton)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl