x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Domo Pizzarette gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Emerio Pizzarette Cool Wall - 6 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166251352.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158954741.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151716455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158510059.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164430996.jpg
      Emerio Emerio Pizzarette Cool Wall - 6 personen Pizzarette Cool Wall - 6 personen Pizzarette Cool Wall - 6 personen Met de Emerio pizzarette Cool Wall PO-115984 6-persoons bak je heerlijke pizza's in 5 tot 7 minuten perfect gaar. Dankzij de bakplaat met anti-aanbaklaag kun je de pizza's direct op de bakplaat bakken voor een nog beter bakresultaat. (65)
      Emerio Pizzarette Cool Wall - 6 personen
      • 07350034660620
      • 07333282000769
      • 000000000000253291
      • PO-115984
      220
      good_buy
      most_sold
      79.99 EUR
    • Emerio Pizzarette Cool Wall - 4 personen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118885579.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162122456.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147726794.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159115491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142276551.jpg
      Emerio Emerio Pizzarette Cool Wall - 4 personen Pizzarette Cool Wall - 4 personen Pizzarette Cool Wall - 4 personen Met de Emerio pizzarette Cool Wall PO-115985 4 persoons bak je heerlijke pizza's in 5 tot 7 minuten perfect gaar. Dankzij de bakplaat met anti-aanbaklaag kun je de pizza's direct op de bakplaat bakken voor een nog beter bakresultaat. (26)
      Emerio Pizzarette Cool Wall - 4 personen
      • 07333282001285
      • 07350034660637
      • 000000000000253292
      • PO-115985
      296
      good_buy
      61.99 EUR
    • Emerio Pizzarette Keep Warm 6 Persoons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161429356.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161200201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161200189.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161200200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161200202.jpg
      Emerio Emerio Pizzarette Keep Warm 6 Persoons Pizzarette Keep Warm 6 Persoons Pizzarette Keep Warm 6 Persoons Emerio PO-115848 - Pizzarette - 6 personen (10)
      Emerio Pizzarette Keep Warm 6 Persoons
      • 07350034660514
      • PO-115848
      • 000000000000253289
      1
      79.99 EUR
    • Optima Napoli Pizzaoven Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162127657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169681978.jpg
      Optima Optima Napoli Pizzaoven Rood Napoli Pizzaoven Rood Napoli Pizzaoven Rood Met deze beroemde Optima Napoli Pizzaoven Rood maak je een heerlijke verse steenovenpizza gewoon thuis. Deze pizzaoven onderscheidt zich van andere ovens door een temperatuur te bereiken van maar liefst 390°C. Hierdoor krijg je een heerlijke knapperig bodem, en dat is slechts een paar minuten tijd. De Optima Napoli Pizzaoven Ferrari wordt geproduceerd in Italië en is, in tegenstelling tot andere modellen, zwaarder uitgevoerd met een binnenwerk van RVS. Hierdoor is dit model ook geschikt voor ... (1)
      Optima Napoli Pizzaoven Rood
      • 08020390010191
      • MI-5090
      7
      154.95 EUR
    • Emerio Pizzarette Keep Warm PO-115847 4P |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167060535.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167490278.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148032856.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155863513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142333912.jpg
      Emerio Emerio Pizzarette Keep Warm PO-115847 4P | Pizzarette Keep Warm PO-115847 4P | Pizzarette Keep Warm PO-115847 4P | Emerio PO-115847 - Pizzarette - 4 personen (1)
      Emerio Pizzarette Keep Warm PO-115847 4P |
      • 07350034660507
      • PO-115847
      • 000000000000253290
      1
      69.89 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • AEG (aeg)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • Garden Grill (garden_grill)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Masterclass (masterclass)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • MOLINO (molino)
      • Moulinex (moulinex)
      • Mx Onda (mx_onda)
      • Nedis (nedis)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Pebbly (pebbly)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Progarden (progarden)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl