x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Domo Kaas fondue gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Boska Bianco
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116390107.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116090693.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155006260.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047271.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047277.jpg
      Boska Boska Bianco Bianco Bianco Fondue-set uit de Life collectie van Boska. Deze fondue maakt van elke tafel een feest. Met zijn eiken bodemplaat, geïntegreerde brander en zijn pot van aardewerk is deze knoest zelfs klaar voor dagelijks gebruik. Gegoten in een fraai design. De set bestaat uit een fonduepan, onderstel, vier fonduevorken en een brander. Het aardewerk en de fonduevorken kunnen in de vaatwasmachine. (45)
      Boska Bianco
      • 08713638029054
      • 340029
      • 4307180
      11
      43.95 EUR
    • Boska Fondueset Nero 1 L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102891402.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474132.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474131.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474137.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149936652.jpg
      Boska Boska Fondueset Nero 1 L Fondueset Nero 1 L Fondueset Nero 1 L Boska Fondueset Nero - Kaasfondueset - Zwart - 1,3 L - Voor 875 gram Kaasfondue (21)
      Boska Fondueset Nero 1 L
      • 08713638012872
      • 85-35-28
      • 4306638
      215
      49.99 EUR
    • Boska Candle Light fondue Twinkle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629334.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125904496.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155004793.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126966940.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047505.jpg
      Boska Boska Candle Light fondue Twinkle Candle Light fondue Twinkle Candle Light fondue Twinkle Boska Candlelight Fondue Twinkle - 1,6 liter - Voor 1.200 gram Kaasfondue (6)
      Boska Candle Light fondue Twinkle
      • 08713638029467
      • 4308416
      2
      59.99 EUR
    • Boska Tapas Fondueset - 200 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474153.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474152.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474151.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110436867.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125917770.jpg
      Boska Boska Tapas Fondueset - 200 ml Tapas Fondueset - 200 ml Tapas Fondueset - 200 ml GESCHIKT VOOR KAASFONDUE: met een inhoud van 300 ml geniet je van 175 gram gesmolten kaas ZEER GEBRUIKSVRIENDELIJK: de fonduepan is geschikt voor in de magnetron en vaatwasser COMPACT & ELEGANT: fondue blijft lang warm door waxinelichtje geen elektriciteit of brander nodig INHOUD: keramieken pan, eikenhouten onderstel, 2 fonduevorken, waxinelichtje, manual, recept (afmetingen product: 290x180x175 mm) 10 JAAR GARANTIE: Boska biedt je duurzame en betaalbare food tools, van uitzonderlijke kwali... (5)
      Boska Tapas Fondueset - 200 ml
      • 08713638029030
      2
      19.99 EUR
    • Boska Koper
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102463660.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208750124.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116573685.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047596.jpg
      Boska Boska Koper Koper Koper Boska Fondueset Koper - Kaas fondue - voor 1300 gram Kaas - 1,7 L (4)
      Boska Koper
      • 08713638031057
      • 4308415
      • 796049
      • 340040
      • 34-00-40
      2
      99.99 EUR
    • Boska Tapas kaasfondueset 200 ml aardewerk zwart 2-persoons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102450044.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474245.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96046975.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125915683.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96046971.jpg
      Boska Boska Tapas kaasfondueset 200 ml aardewerk zwart 2-persoons Tapas kaasfondueset 200 ml aardewerk zwart 2-persoons Tapas kaasfondueset 200 ml aardewerk zwart 2-persoons Boska Tapas Fondue Nero - Kaas fondue - voor 200 ml Kaasfondue - 300 ml (3)
      Boska Tapas kaasfondueset 200 ml aardewerk zwart 2-persoons
      • 08713638007946
      • 654266
      • 4306637
      • 853530
      • 796052
      1
      19.99 EUR
    • Boska Fondueset Pro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102969272.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117680080.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117680079.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157840495.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117680081.jpg
      Boska Boska Fondueset Pro Fondueset Pro Fondueset Pro Boska Fondueset Pro - Kaas fondue - voor Iedere Kookplaat - 1,2 L (2)
      Boska Fondueset Pro
      • 08713638008790
      • 853523
      • 796014
      • 4308417
      1
      79.99 EUR
    • Boska Nero XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102459138.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474258.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122474254.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166250580.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160676735.jpg
      Boska Boska Nero XL Nero XL Nero XL Boska Fondueset Nero L - 8 Personen - Geschikt voor het Gasfornuis - Zwart - 2,2 L (1)
      Boska Nero XL
      • 08713638029702
      • 4307179
      • 853541
      2
      74.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl