x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmet, fondue, bakplaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Emerio gourmet, fondue, bakplaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmet, fondue, bakplaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Emerio Keep Warm pizzarette, 4 persoons Terracotta/zwart
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/3/2/emerio-keep-warm-pizzarette-4-persoons-terracotta-zwart-103691132.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/3/3/emerio-keep-warm-pizzarette-4-persoons-terracotta-zwart-103691133.jpg
      Emerio Keep Warm pizzarette, 4 persoons Terracotta/zwart (11)
      Emerio Keep Warm pizzarette, 4 persoons Terracotta/zwart
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      55.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      55.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      good_buy
      most_sold
    • Emerio pizzarette 4 persoons PO-112135
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/9/8/6/emerio-pizzarette-4-persoons-po-112135-87926986.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/2/7/8/emerio-pizzarette-4-persoons-po-112135-88814278.jpg
      Emerio pizzarette 4 persoons PO-112135 (7)
      Emerio pizzarette 4 persoons PO-112135
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      63.88, 2d (offer_sdt_2_days)
      Amazon Amazon
      7.2 (1)
      63.88, 2d (offer_sdt_2_days)
      2
      good_buy
    • Emerio Pizzarette Classic 6-Persoons
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/9/9/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-64660099.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/4/1/2/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-75935412.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/0/9/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-96047609.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/1/0/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-96047610.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/1/1/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-96047611.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/1/2/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-96047612.jpg
      Emerio Pizzarette Classic 6-Persoons (10)
      Emerio Pizzarette Classic 6-Persoons
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      good_buy
    • Emerio pizzarette grill 3 in 1 PO-113255.4
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/7/5/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135775.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/7/7/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135777.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/7/8/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135778.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/7/9/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135779.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/8/0/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135780.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/8/1/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135781.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/8/7/2/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-105345872.jpg
      Emerio pizzarette grill 3 in 1 PO-113255.4 (3)
      Emerio pizzarette grill 3 in 1 PO-113255.4
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Emerio RG-110035 1400W Zwart raclette
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/4/1/8/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-92242418.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/8/0/4/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-93086804.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/9/4/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-97652294.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/9/5/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-97652295.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/9/6/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-97652296.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/9/7/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-97652297.jpg
      Emerio RG-110035 1400W Zwart raclette (3)
      Emerio RG-110035 1400W Zwart raclette
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      22, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      22, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Emerio teppanyaki grill Zwart
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/8/0/9/emerio-teppanyaki-grill-zwart-70944809.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/4/3/0/emerio-teppanyaki-grill-zwart-77834430.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/9/5/6/emerio-teppanyaki-grill-zwart-90212956.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/3/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047733.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/4/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047734.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/5/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047735.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/6/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047736.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/7/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047737.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/8/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047738.jpg
      Emerio teppanyaki grill Zwart (4)
      Emerio teppanyaki grill Zwart
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Emerio chocolade fontein
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/1/7/4/emerio-chocolade-fontein-83766174.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/6/3/7/emerio-chocolade-fontein-85330637.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/6/emerio-chocolade-fontein-96047896.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/7/emerio-chocolade-fontein-96047897.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/8/emerio-chocolade-fontein-96047898.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/9/emerio-chocolade-fontein-96047899.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/0/emerio-chocolade-fontein-96047900.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/1/emerio-chocolade-fontein-96047901.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/2/emerio-chocolade-fontein-96047902.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/3/emerio-chocolade-fontein-96047903.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/4/emerio-chocolade-fontein-96047904.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/1/3/3/emerio-chocolade-fontein-109080133.jpg
      Emerio chocolade fontein (3)
      Emerio chocolade fontein
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      24.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      24.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Emerio fondueset
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/5/3/5/emerio-fondueset-52322535.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/0/7/7/emerio-fondueset-68772077.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/5/emerio-fondueset-96047405.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/6/emerio-fondueset-96047406.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/7/emerio-fondueset-96047407.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/8/emerio-fondueset-96047408.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/9/emerio-fondueset-96047409.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/0/emerio-fondueset-96047410.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/1/emerio-fondueset-96047411.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/2/emerio-fondueset-96047412.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/3/emerio-fondueset-96047413.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/4/emerio-fondueset-96047414.jpg
      Emerio fondueset (1)
      Emerio fondueset
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.767465970702098 (644)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Populair (quick_questions):
      • Gourmet DEFAULT
        • gourmet
      • Fondue DEFAULT
        • fondue
        • fondue_wok
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Boska (boska)
      • Tristar (tristar)
      • Bestron (bestron)
      • Ariete (ariete)
      • Azura (azura)
      • Barbecook (barbecook)
      • Bk (bk)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bourgini (bourgini)
      • Buffalo (buffalo)
      • Campingaz (campingaz)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cobb (cobb)
      • Cookut (cookut)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Hape (hape)
      • Hayzel (hayzel)
      • Hendi (hendi)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kaiser (kaiser)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lesara (lesara)
      • Nova (nova)
      • Novis (novis)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Severin (severin)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Tomado (tomado)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • Wmf (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Soort (group_name):
    • Soort (soort):
      • Fondue (fondue)
      • Fondue + Wok (fondue_wok)
      • Gourmet (gourmet)
      • Grill (grill)
      • Wok (wok)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Ijzer (ijzer)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 800 W (vermogen_800)
      • 800 W - 1000 W (vermogen_800_1000)
      • 1000 W - 1200 W (vermogen_1000_1200)
      • ≥ 1200 W (vermogen_1200)
    • Varianten (group):
      • Azura Fondue (azura_fondue)
      • Azura Grill (azura_grill)
      • Bestron Chocolade Fondue (bestron_chocolade_fondue)
      • Bestron Fondue (bestron_fondue)
      • Boerenbont Fondue (boerenbont_fondue)
      • Boska Fondue (boska_fondue)
      • Boska Gourmet (boska_gourmet)
      • Boska Kaas fondue (boska_kaas_fondue)
      • Bourgini Grill (bourgini_grill)
      • Buffalo Grill (buffalo_grill)
      • Campingaz Wok (campingaz_wok)
      • Camry Gourmet (camry_gourmet)
      • Caso Fondue (caso_fondue)
      • Clatronic Chocolade Fondue (clatronic_chocolade_fondue)
      • Cookut Kaas fondue (cookut_kaas_fondue)
      • Cosy & Trendy Gourmet (cosy_trendy_gourmet)
      • Cosy & Trendy Grill (cosy_trendy_grill)
      • Domo Chocolade Fondue (domo_chocolade_fondue)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Emerio Chocolade Fondue (emerio_chocolade_fondue)
      • Emerio Fondue (emerio_fondue)
      • Emerio Gourmet (emerio_gourmet)
      • Emerio Grill (emerio_grill)
      • Emerio Pizzarette (emerio_pizzarette)
      • Emile Henry Fondue (emile_henry_fondue)
      • Emile Henry Kaas fondue (emile_henry_kaas_fondue)
      • Excellent houseware Chocolade Fondue (excellent_houseware_chocolade_fondue)
      • Fritel Grill (fritel_grill)
      • Hape Chocolade Fondue (hape_chocolade_fondue)
      • Hayzel Chocolade Fondue (hayzel_chocolade_fondue)
      • Hendi Grill (hendi_grill)
      • Jackies Bay Chocolade Fondue (jackies_bay_chocolade_fondue)
      • Le Creuset Chocolade Fondue (le_creuset_chocolade_fondue)
      • Le Creuset Fondue (le_creuset_fondue)
      • Le Creuset Kaas fondue (le_creuset_kaas_fondue)
      • Lesara Chocolade Fondue (lesara_chocolade_fondue)
      • Nova Fondue (nova_fondue)
      • Novis Fondue (novis_fondue)
      • Princess Chocolade Fondue (princess_chocolade_fondue)
      • Princess Fondue (princess_fondue)
      • Princess Gourmet (princess_gourmet)
      • Russell Hobbs Fondue (russell_hobbs_fondue)
      • Severin Fondue (severin_fondue)
      • Severin Gourmet (severin_gourmet)
      • Solis Gourmet (solis_gourmet)
      • Solis Grill (solis_grill)
      • Staub Fondue (staub_fondue)
      • Steba Fondue (steba_fondue)
      • Tefal Fondue (tefal_fondue)
      • Tefal Gourmet (tefal_gourmet)
      • Tefal Grill (tefal_grill)
      • Tomado Gourmet (tomado_gourmet)
      • Trebs Fondue (trebs_fondue)
      • Trebs Pizzarette (trebs_pizzarette)
      • Tristar Chocolade Fondue (tristar_chocolade_fondue)
      • Tristar Fondue (tristar_fondue)
      • Tristar Grill (tristar_grill)
      • Tristar Wok (tristar_wok)
      • Unold Fondue (unold_fondue)
      • Unold Wok (unold_wok)
      • Wmf Fondue (wmf_fondue)
    • Portable (portable):
      • Ja (ja)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
    • Soort tape (soort_tape):
      • Tapecassette (tapecassette)
    • Warmtebron (warmtebron):
      • Electrisch (electrisch)
    • Deksel (deksel):
      • Nee (nee)
    • Soort materiaal (bovenkant) (soort_materiaal_bovenkant_):
      • Grillplaat (grillplaat)
    • Rook -functie (rook_functie):
      • Nee (nee)
    • Instelbare thermostaat (instelbare_thermostaat):
      • Ja (ja)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • 2 meter (lengte_snoer_2.0)
    • Temperatuur, in bedrijf (temperatuur_in_bedrijf):
      • 10 - 40 °C (10_40_c)
    • Opbergplank (opbergplank):
      • Ja (ja)
    • Vetopvangbak (vetopvangbak):
      • Ja (ja)
    • Power consumption (max) (power_consumption_max_):
      • 1000 W (1000_w)
      • 1200 W (1200_w)
      • 1400 W (1400_w)
      • 800 W (800_w)
    • Aantal platen / rekken (aantal_platen_rekken):
      • 1 (aantal_platen_rekken_1.0)
    • Luchtvochtigheid bij opslag (luchtvochtigheid_bij_opslag):
      • 10 - 90 % (10_90_)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl