x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmet, fondue, bakplaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Emerio gourmet, fondue, bakplaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmet, fondue, bakplaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Emerio pizzarette Cool Wall PO-115985 4 persoons
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/6/3/2/emerio-pizzarette-cool-wall-po-115985-4-persoons-115733632.jpg
      Emerio pizzarette Cool Wall PO-115985 4 persoons (126)
      Emerio pizzarette Cool Wall PO-115985 4 persoons
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      49.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      49.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      good_buy
      most_sold
    • Emerio pizzarette Stone PO-116100
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/5/5/4/emerio-pizzarette-stone-po-116100-111803554.jpg
      Emerio pizzarette Stone PO-116100 (14)
      Emerio pizzarette Stone PO-116100
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Emerio pizzarette grill 3 in 1 PO-113255.4
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/7/5/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135775.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/7/7/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135777.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/7/8/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135778.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/7/9/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135779.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/8/0/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135780.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/8/1/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-103135781.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/8/7/2/emerio-pizzarette-grill-3-in-1-po-113255-4-105345872.jpg
      Emerio pizzarette grill 3 in 1 PO-113255.4 (5)
      Emerio pizzarette grill 3 in 1 PO-113255.4
      vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      3
      deal
    • Emerio Pizzarette Classic 6-Persoons
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/0/9/9/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-64660099.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/4/1/2/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-75935412.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/0/9/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-96047609.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/1/0/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-96047610.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/1/1/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-96047611.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/1/2/emerio-pizzarette-classic-6-persoons-96047612.jpg
      Emerio Pizzarette Classic 6-Persoons (11)
      Emerio Pizzarette Classic 6-Persoons
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      69.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      69.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      deal
    • Emerio pizzarette Keep Warm PO-116124 8 persoons
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/7/5/4/emerio-pizzarette-keep-warm-po-116124-8-persoons-113086754.jpg
      Emerio pizzarette Keep Warm PO-116124 8 persoons (8)
      Emerio pizzarette Keep Warm PO-116124 8 persoons
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Emerio pizzarette Keep Warm PO-115849 4 persoons
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/3/2/emerio-keep-warm-pizzarette-4-persoons-terracotta-zwart-103691132.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/3/3/emerio-keep-warm-pizzarette-4-persoons-terracotta-zwart-103691133.jpg
      Emerio pizzarette Keep Warm PO-115849 4 persoons (4)
      Emerio pizzarette Keep Warm PO-115849 4 persoons
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      55.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      55.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      deal
    • Emerio pizzarette Keep Warm PO-115848 6 persoons
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/3/4/emerio-keep-warm-pizzarette-6-persoons-terracotta-zwart-103691134.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/3/5/emerio-keep-warm-pizzarette-6-persoons-terracotta-zwart-103691135.jpg
      Emerio pizzarette Keep Warm PO-115848 6 persoons (4)
      Emerio pizzarette Keep Warm PO-115848 6 persoons
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      69.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      69.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      deal
    • Emerio chocolade fontein
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/1/7/4/emerio-chocolade-fontein-83766174.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/6/3/7/emerio-chocolade-fontein-85330637.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/6/emerio-chocolade-fontein-96047896.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/7/emerio-chocolade-fontein-96047897.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/8/emerio-chocolade-fontein-96047898.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/9/9/emerio-chocolade-fontein-96047899.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/0/emerio-chocolade-fontein-96047900.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/1/emerio-chocolade-fontein-96047901.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/2/emerio-chocolade-fontein-96047902.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/3/emerio-chocolade-fontein-96047903.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/0/4/emerio-chocolade-fontein-96047904.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/1/3/3/emerio-chocolade-fontein-109080133.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/1/2/emerio-chocolade-fontein-112457012.jpg
      Emerio chocolade fontein (3)
      Emerio chocolade fontein
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      32.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      32.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Emerio teppanyaki grill Zwart
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/8/0/9/emerio-teppanyaki-grill-zwart-70944809.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/4/3/0/emerio-teppanyaki-grill-zwart-77834430.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/9/5/6/emerio-teppanyaki-grill-zwart-90212956.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/3/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047733.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/4/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047734.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/5/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047735.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/6/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047736.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/7/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047737.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/7/3/8/emerio-teppanyaki-grill-zwart-96047738.jpg
      Emerio teppanyaki grill Zwart (3)
      Emerio teppanyaki grill Zwart
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      31.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      31.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Emerio fondueset
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/5/3/5/emerio-fondueset-52322535.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/0/7/7/emerio-fondueset-68772077.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/5/emerio-fondueset-96047405.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/6/emerio-fondueset-96047406.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/7/emerio-fondueset-96047407.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/8/emerio-fondueset-96047408.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/0/9/emerio-fondueset-96047409.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/0/emerio-fondueset-96047410.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/1/emerio-fondueset-96047411.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/2/emerio-fondueset-96047412.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/3/emerio-fondueset-96047413.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/1/4/emerio-fondueset-96047414.jpg
      Emerio fondueset (2)
      Emerio fondueset
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.782664462145018 (647)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      deal
    • Emerio RG-110035 1400W Zwart raclette
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/4/1/8/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-92242418.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/8/0/4/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-93086804.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/9/4/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-97652294.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/9/5/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-97652295.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/9/6/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-97652296.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/9/7/emerio-rg-110035-1400w-zwart-raclette-97652297.jpg
      Emerio RG-110035 1400W Zwart raclette (1)
      Emerio RG-110035 1400W Zwart raclette
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      32.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      32.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      deal
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gourmet DEFAULT
        • gourmet
      • Fondue DEFAULT
        • fondue
        • fondue_wok
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Boska (boska)
      • Tristar (tristar)
      • Bestron (bestron)
      • Ariete (ariete)
      • Azura (azura)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cobb (cobb)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Fritel (fritel)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hendi (hendi)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Korona (korona)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lesara (lesara)
      • Nova (nova)
      • Qlima (qlima)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Severin (severin)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • Wmf (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Soort (group_name):
    • Soort (soort):
      • Fondue (fondue)
      • Fondue + Wok (fondue_wok)
      • Gourmet (gourmet)
      • Grill (grill)
      • Wok (wok)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 800 W (vermogen_800)
      • 800 W - 1200 W (vermogen_800_1200)
      • 1200 W - 1500 W (vermogen_1200_1500)
      • ≥ 1500 W (vermogen_1500)
    • Varianten (group):
      • Ariete Chocoladefondue (ariete_chocoladefondue)
      • Azura Fondue (azura_fondue)
      • Azura Grill (azura_grill)
      • Bestron Fondue (bestron_fondue)
      • Bestron Pizzarette (bestron_pizzarette)
      • Boska Fondue (boska_fondue)
      • Boska Gourmet (boska_gourmet)
      • Boska Kaas fondue (boska_kaas_fondue)
      • Buffalo Grill (buffalo_grill)
      • Camry Gourmet (camry_gourmet)
      • Caso Fondue (caso_fondue)
      • Cosy & Trendy Chocoladefondue (cosy_trendy_chocoladefondue)
      • Cosy & Trendy Fondue (cosy_trendy_fondue)
      • Cosy & Trendy Gourmet (cosy_trendy_gourmet)
      • Cosy & Trendy Grill (cosy_trendy_grill)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Emerio Fondue (emerio_fondue)
      • Emerio Gourmet (emerio_gourmet)
      • Emerio Pizzarette (emerio_pizzarette)
      • Emile Henry Fondue (emile_henry_fondue)
      • Emile Henry Kaas fondue (emile_henry_kaas_fondue)
      • Fritel Grill (fritel_grill)
      • Hendi Grill (hendi_grill)
      • Inventum Grill (inventum_grill)
      • Jackies Bay Chocoladefondue (jackies_bay_chocoladefondue)
      • Le Creuset Fondue (le_creuset_fondue)
      • Lesara Chocoladefondue (lesara_chocoladefondue)
      • Nova Fondue (nova_fondue)
      • Princess Fondue (princess_fondue)
      • Princess Gourmet (princess_gourmet)
      • Russell Hobbs Fondue (russell_hobbs_fondue)
      • Severin Fondue (severin_fondue)
      • Severin Gourmet (severin_gourmet)
      • Solis Gourmet (solis_gourmet)
      • Solis Grill (solis_grill)
      • Staub Fondue (staub_fondue)
      • Steba Fondue (steba_fondue)
      • Tefal Fondue (tefal_fondue)
      • Tefal Gourmet (tefal_gourmet)
      • Tefal Grill (tefal_grill)
      • Trebs Fondue (trebs_fondue)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
      • Tristar Fondue (tristar_fondue)
      • Tristar Grill (tristar_grill)
      • Tristar Wok (tristar_wok)
      • Unold Fondue (unold_fondue)
      • Unold Wok (unold_wok)
      • Wmf Fondue (wmf_fondue)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl