x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    COSY&TRENDY gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • COSY&TRENDY Fondueset RVS 9-delig (excl brandpasta)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205208331.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138404317.jpg
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Fondueset RVS 9-delig (excl brandpasta) Fondueset RVS 9-delig (excl brandpasta) Fondueset RVS 9-delig (excl brandpasta) Cosy&Trendy Fondues set RVS 9-delig - excl brandpasta (9)
      COSY&TRENDY Fondueset RVS 9-delig (excl brandpasta)
      • 05411159640620
      1
      34.98 EUR
    • Cosy & Trendy Marble Grillplaat - Gietaluminium - Rechthoekig - 35 cm x 21.5 cm x 3.5 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159426477.jpg
      Cosy & Trendy Cosy & Trendy Marble Grillplaat - Gietaluminium - Rechthoekig - 35 cm x 21.5 cm x 3.5 cm Marble Grillplaat - Gietaluminium - Rechthoekig - 35 cm x 21.5 cm x 3.5 cm Marble Grillplaat - Gietaluminium - Rechthoekig - 35 cm x 21.5 cm x 3.5 cm Cosy & Trendy Marble Grillplaat - Gietaluminium - Rechthoekig - 35 cm x 21.5 cm x 3.5 cm (5)
      Cosy & Trendy Marble Grillplaat - Gietaluminium - Rechthoekig - 35 cm x 21.5 cm x 3.5 cm
      • 05411159473426
      1
      39.98 EUR
    • COSY&TRENDY Cosy&Trendy gourmetset - 7-delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174703021.jpg
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Cosy&Trendy gourmetset - 7-delig Cosy&Trendy gourmetset - 7-delig Cosy&Trendy gourmetset - 7-delig Cosy&Trendy - Grilplaat (7-delige set) - excl brandpasta (1)
      COSY&TRENDY Cosy&Trendy gourmetset - 7-delig
      • 05411159644901
      • 4308444
      1
      63.14 EUR
    • COSY&TRENDY Gourmetpannetje - Ø 15 cm - zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200436947.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047727.jpg
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Gourmetpannetje - Ø 15 cm - zwart Gourmetpannetje - Ø 15 cm - zwart Gourmetpannetje - Ø 15 cm - zwart Gourmet pannetje Ø 15 cm - zwart (1)
      COSY&TRENDY Gourmetpannetje - Ø 15 cm - zwart
      • 05414841832327
      • 796059
      • 4306949
      1
      11.99 EUR
    • COSY&TRENDY Cosy&Trendy fonduevorkjes - set van 6
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123417879.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96048067.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96048068.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184954312.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102215810.jpg
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Cosy&Trendy fonduevorkjes - set van 6 Cosy&Trendy fonduevorkjes - set van 6 Cosy&Trendy fonduevorkjes - set van 6 Cosy & Trendy Fonduevorkjes 6 Stuks (1)
      COSY&TRENDY Cosy&Trendy fonduevorkjes - set van 6
      • 05411159289027
      • 905981
      • 4308440
      1
      15.98 EUR
    • COSY&TRENDY Fondueset 22-Delig - 6 Personen - sausmolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180022770.jpg
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Fondueset 22-Delig - 6 Personen - sausmolen Fondueset 22-Delig - 6 Personen - sausmolen Fondueset 22-Delig - 6 Personen - sausmolen Cosy&Trendy Fondueset 22-Delig - 6 Personen - sausmolen (1)
      COSY&TRENDY Fondueset 22-Delig - 6 Personen - sausmolen
      • 05400586066127
      1
      44.75 EUR
    • COSY&TRENDY Fondueset 6 vorkjes + brander
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127480906.jpg
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Fondueset 6 vorkjes + brander Fondueset 6 vorkjes + brander Fondueset 6 vorkjes + brander Fondueset 6 vorkjes + brander (1)
      COSY&TRENDY Fondueset 6 vorkjes + brander
      • 05414841793314
      1
      27.95 EUR
    • COSY&TRENDY Cosy&Trendy gourmetspatels - 15 cm - 4 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165107039.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200983056.jpg
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Cosy&Trendy gourmetspatels - 15 cm - 4 stuks Cosy&Trendy gourmetspatels - 15 cm - 4 stuks Cosy&Trendy gourmetspatels - 15 cm - 4 stuks Bestel Cosy & Trendy Gourmet spatels - 4 st. online bij vtwonen. Alle Cosy & Trendy Keukengerei uit voorraad leverbaar. Voor 19:00 besteld, morgen in huis (1)
      COSY&TRENDY Cosy&Trendy gourmetspatels - 15 cm - 4 stuks
      • 05411159071813
      • 796056
      • 4306946
      1
      12.90 EUR
    • COSY&TRENDY Cosy&Trendy fonduenetjes - 3,6 x 22,5 cm - 3 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159908847.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96047730.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199315956.jpg
      COSY&TRENDY COSY&TRENDY Cosy&Trendy fonduenetjes - 3,6 x 22,5 cm - 3 stuks Cosy&Trendy fonduenetjes - 3,6 x 22,5 cm - 3 stuks Cosy&Trendy fonduenetjes - 3,6 x 22,5 cm - 3 stuks Bestel Cosy & Trendy Fonduenetjes - Set van 3 online bij vtwonen. Alle Cosy & Trendy Pannen uit voorraad leverbaar. Voor 22:00 besteld, morgen in huis (1)
      COSY&TRENDY Cosy&Trendy fonduenetjes - 3,6 x 22,5 cm - 3 stuks
      • 05411159073619
      • 4306950
      • 796060
      1
      16.65 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl