x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Cobb Premier/Pro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141632401.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102297189.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132216762.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134672770.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118374981.jpg
      Cobb Cobb Premier/Pro Premier/Pro Premier/Pro De bakplaat van kwaliteitsmerk Cobb zorgt ervoor dat je nog meer heerlijke gerechten kan maken op je Cobb barbecue. De bakplaat is speciaal gemaakt voor de ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Cobb Premier/Pro
      • 06009688700145
      • 292654
      2
      deal
      54.95 EUR
    • Cobb Supreme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105345841.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141632405.jpg
      Cobb Cobb Supreme Supreme Supreme Bestel Cobb Supreme Bakplaat online bij fonQ. Alle Cobb Barbecue accessoires uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Cobb Supreme
      • 06009688701586
      • 292668
      1
      deal
      64.95 EUR
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 6-persoons DEFAULT
        • aantal_personen_6.0
      • Gourmetstel DEFAULT
        • gourmetstel
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • Solis (solis)
      • Tristar (tristar)
      • AEG (aeg)
      • Ariete (ariete)
      • Bartscher (bartscher)
      • BEEM (beem)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bk (bk)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cobb (cobb)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Excellent Electrics (excellent_electrics)
      • Fritel (fritel)
      • GEKA (geka)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hendi (hendi)
      • Imperia (imperia)
      • Inventum (inventum)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • KOENIC (koenic)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lékué (le_kue_)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • ProfiCook (proficook)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Steba (steba)
      • Surel (surel)
      • Trebs (trebs)
      • Unold (unold)
      • Westfalia (westfalia)
      • WMF (wmf)
      • Wpro (wpro)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Letturauta (letturauta)
      • Sony Xperia XZ Premium (sony_xperia_xz_premium)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmetstel (gourmetstel)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Raclette (raclette)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
      • 17 (aantal_personen_17.0)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 890 Watt (vermogen_1)
      • 890 Watt - 1290 Watt (vermogen_2)
      • 1290 Watt - 1500 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1500 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl