x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er gourmetstellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Buffalo gourmetstel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in gourmetstel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Buffalo Bakplaat Elektrisch | RVS | 74x46cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147751848.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107091501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181917354.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181917356.jpg
      Buffalo Buffalo Bakplaat Elektrisch | RVS | 74x46cm Bakplaat Elektrisch | RVS | 74x46cm Bakplaat Elektrisch | RVS | 74x46cm Specificaties: Bakplaat met robuuste RVS behuizing. Gepolijste RVS bakplaat. Instelbare thermosstaat. Uitneembare lekbak. Afmeting plaat 74x33cm. Vermogen 230V/2900W. Temperatuur instelbaar van 60C tot 300C. Afmeting 20(H)x74(B)x46(D)cm. Gewicht 34,2kg. (5)
      Buffalo Bakplaat Elektrisch | RVS | 74x46cm
      • 05050984165016
      1
      deal
      547.89 EUR
    • Buffalo Bakplaat Elektrisch | RVS | 53x45cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147752022.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160490270.jpg
      Buffalo Buffalo Bakplaat Elektrisch | RVS | 53x45cm Bakplaat Elektrisch | RVS | 53x45cm Bakplaat Elektrisch | RVS | 53x45cm Specificaties: Stevige onderdelen en thermostaten van commerciële kwaliteit Verborgen, uitneembare lekbak Robuust RVS exterieur Nauwkeurige draaiknop Eenvoudig te reinigen Dimensions 20(h) x 52.5(b) x 45(d)cm Materiaal Koolstofstalen plaat Voltage 230V Gewicht 24.5kg Stekker meegeleverd Ja Vermogen 2,2kW (3)
      Buffalo Bakplaat Elektrisch | RVS | 53x45cm
      • 05050984030895
      1
      deal
      402.07 EUR
    • Buffalo Professionele Elektrische Bakplaat | RVS | 44x37cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159289357.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182203194.jpg
      Buffalo Buffalo Professionele Elektrische Bakplaat | RVS | 44x37cm Professionele Elektrische Bakplaat | RVS | 44x37cm Professionele Elektrische Bakplaat | RVS | 44x37cm Specificaties: Controlelampje Instelbare warmteregeling Uitneembare lekbak Dimensions 23 (h) x 44(b) x 36.5(d)cm Voltage 230V Gewicht 19.5kg Stekker meegeleverd Ja (1)
      Buffalo Professionele Elektrische Bakplaat | RVS | 44x37cm
      • 05050984031717
      2
      deal
      318.07 EUR
    • Buffalo elektrische bakplaat met een vlakke plaat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160013468.jpg
      Buffalo Buffalo elektrische bakplaat met een vlakke plaat elektrische bakplaat met een vlakke plaat elektrische bakplaat met een vlakke plaat Buffalo elektrische bakplaat met een vlakke plaat (1)
      Buffalo elektrische bakplaat met een vlakke plaat
      • 05050984031724
      1
      366.85 EUR
    • Buffalo Dubbele Contactgrill Glad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159352452.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175618927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128041822.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175618918.jpg
      Buffalo Buffalo Dubbele Contactgrill Glad Dubbele Contactgrill Glad Dubbele Contactgrill Glad Buffalo contact grill met RVS mantel. Zeer korte opwarmtijd. Voorzien van aan/uit schakelaar en instelbare thermostaat. Grote uitneembare lekbak. Afmeting 26(h)x57(b)x39(d)cm.Vermogen 230V/2900W. (1)
      Buffalo Dubbele Contactgrill Glad
      • 05050984030956
      1
      deal
      632.12 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Tristar DEFAULT
        • tristar
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Fondueset DEFAULT
        • fondueset
    • Merk (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Blokker (blokker)
      • Princess (princess)
      • Bourgini (bourgini)
      • WMF (wmf)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Alpina (alpina)
      • Ariete (ariete)
      • ATAG (atag)
      • Azura (azura)
      • Barbecue Collection (barbecue_collection)
      • Bartscher (bartscher)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Boska (boska)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camry (camry)
      • Caso (caso)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Cookut (cookut)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Cuisinier (cuisinier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dutch rose (dutch_rose)
      • Easyline (easyline)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exquisit (exquisit)
      • Feuerdesign (feuerdesign)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • Funktion (funktion)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • G3ferrari (g3ferrari)
      • GADGY (gadgy)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Green Arrow (green_arrow)
      • Grill Guru (grill_guru)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hendi (hendi)
      • Hg (hg)
      • Hi (hi)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibili (ibili)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inventum (inventum)
      • Jackies Bay (jackies_bay)
      • Kela (kela)
      • Kinzo (kinzo)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • Kynast (kynast)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lékué (le_kue_)
      • Master Class (master_class)
      • Mastrad (mastrad)
      • Menu (menu)
      • Mesko (mesko)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nedis (nedis)
      • Nouvel (nouvel)
      • Novis (novis)
      • OK. (ok_)
      • Optima (optima)
      • Patisse (patisse)
      • Presto (presto)
      • ProfiCook (proficook)
      • Roller Grill (roller_grill)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Simeo (simeo)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Wpro (wpro)
      • Yakiniku (yakiniku)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Soort (group):
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Domo Fondue (domo_fondue)
      • Domo Gourmet (domo_gourmet)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Domo Kaas fondue (domo_kaas_fondue)
      • Domo Pizzarette (domo_pizzarette)
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Ferrari Pizzaoven (ferrari_pizzaoven)
      • Tristar Chocoladefondue (tristar_chocoladefondue)
    • Type (type_gezellig_eten):
      • Bakplaat (bakplaat)
      • Chocoladefondue (chocoladefondue)
      • Fondueset (fondueset)
      • Gourmet/Raclette (gourmet_raclette)
      • Grillplaat (grillplaat)
      • Pizzarette (pizzarette)
      • Tafel BBQ (tafel_bbq)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 1000 Watt (vermogen_1)
      • 1000 Watt - 1400 Watt (vermogen_2)
      • 1400 Watt - 1800 Watt (vermogen_3)
      • ≥ 1800 Watt (vermogen_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Temperatuurindicatie (temperatuurindicatie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verstelbare temperatuur (verstelbare_temperatuur):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl